Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  15 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 15 temmuz 2014 burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz, aydınlık ve huzurlu bir gün dileklerimizle, 15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan yayınlıyoruz....


  < Konu Resmi..>

  Koç (21 Mart – 19 Nisan) : Gökyüzü bugün çocuk sahibi koçların iletişimde yaşayacağı zorluklara işaret etmekte. Fikir ayrılıkları birbirinizi kırmanıza sebep olabilir. Otoritenizi koruyun fakat gurur kırıcı kelimeler kullanmamaya özen gösterin. Bunu yaptığınız anda aynı fikirde birleşmeseniz de birbirinizi incitmiş olmazsınız. İş hayatınızda ise gerçekliği olmayan konuşmalar duyabilirsiniz. Problem etmeyin yükseliyorsunuz ve birileri bundan rahatsızlık duyuyor. Siz yolunuza bakın. Unutmayın ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz.


  Boğa ( 20 Nisan – 19 Mayıs ) : Gökyüzü bugün teknik problemler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Aynı anda birden fazla elektronik eşyanız aracınız arızalanabilir. Neler olduğunu anlamaya çalışmak yerine işinin ehli bir ustaya başvurmak en doğrusu olacaktır. İşbirliği içinde olduğunuz insanların beklediğinizin çok üstünde bir desteği ile karşılaşabilirsiniz. Duygusal ve maddesel anlamda güçlendiğiniz bir dönemdesiniz. Geçmişte yaşadığınız her şey ile barışabilmenin huzuru sizi yaşamın her noktasında daha başarılı ve mutlu hale taşıyacaktır. Özel yaşamınızda ise 3′ncü şahısların kıskançlıklarına karşı sevdiğiniz insanla birlikte duvarlarınızı örmeli; o duvarlardan içeri sızmalarına fırsat vermemelisiniz.


  İkizler ( 20 Mayıs – 21 Haziran ) : Gökyüzü gergin bir güne işaret etmekte. Bugün sabırlı davranmalı pire için yorgan yakmaya kalkmadan çıkarlarınızı koruyarak hareket etmelisiniz. Olmasına kesin gözü ile baktığınız bir işiniz olmayabilir. Paniğe kapılmayın yoksa yaşadığınız durumu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ailenizi ilgilendiren konularla daha yakından ilgilenmelisiniz. Dünyanın yanlızca sizin etrafınızda döndüğünü düşünmeden sevdiklerinize zaman ayırın onların sorunlarına sevinçlerine ortak olun ve sevginizi ifade edin.


  Yengeç ( 22 Haziran – 22 Temmuz ) : Gökyüzü bugün içinizden yükselen isyan duygusu ile hareket etmenizin sizin için zararlı sonuçlar getirebileceği yönünde uyarıyor sizleri! Spor yapın sevdiğiniz her hangi bir şeyle ilgilenin ve tartışmalardan uzak durum. Kelimeleri kontrol edebilmekte zorlanır haklıyken haksız duruma çıkabilir. Başkasının veremediği zarar siz kendinize verebilirsiniz. İş hayatınızda eski bir çalışma arkadaşınızdan gelecek cazip bir teklif fikir öneri yeni bir iş gibi konu gelebilir. Güven duyduğunuz insanların da fikirlerine başvurarak kabul edebilir. Aynı anda iki alanda birden ilerleyerek olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  Aslan ( 23 Temmuz - 22 Ağustos ) : Gökyüzü bugün bulunduğunuz her yerde kavga çıkarmak için yer arayan tavır ve davranışları ile sizleri yoracak insanların enerjileri ile karşı karşıya kalabileceğinize işaret etmekte. Soğukkanlılığınızı koruyun ve herkese ayna olmayı deneyin. Yansımanızla kendilerini görsünler! İş hayatınızda finansal konularda oldukça şanslısınız gelirlerinizde önemli bir artış söz konusu. İnançlarınız emekleriniz sizi maddi manevi zenginleştirecek. Bugün dikkat etmeniz gereken en önemli konu tartışmak için yer arayan kişilere karşı o fırsatı vermeden hareket etmeniz.


  Başak ( 23 Ağustos - 22 Eylül ) : Gökler sizi yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sabırsızca yapacağınız her şey durumunuzu daha da zora sokabilir. Kibirli insanların kendini beğenmiş insanların sizi yıldırmasına kendinizi kötü hissetmenize sebep olmalarına izin vermemelisiniz. Kimsenin size hükmetmesine izin vermeyin. Oldukça yüksek bir enerjiye sahipsiniz. Bugün kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayacak her hangi bir düşünce her hangi bir şeyle meşgul olmak ve olumlu sonuçlar elde etmek mümkündür. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızla ilgili güzel konular gününüzü daha keyifli bir hale getirebilir.


  Terazi ( 23 Eylül – 22 Ekim ) : Bugün kadın ve erkek ilişkilerinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireyleriniz de bu durumun içinde olabilirler. Duygusal konularda uzlaşı sağlamanız oldukça güçtür. Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Duygusal konularda yapacağınız ani çıkışlar karşıt fikirlerle çatışmaları arttırabilir. Sakin davranın ve olayları sadece kendi tarafınızdan değil karşınızdakilerin yönünden de ele almaya çalışın. Siz sevdiğiniz insanla problemler yaşıyor ve hatanızın bilincindeyseniz bugün ondan özür dileyin sevginizi ifade edin ve birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz aktiviteler hazırlayın. Bekar teraziler bugün karşı cinsten gelecek iltifatlar ruhunuzu okşayacaktır.


  Akrep ( 23 Ekim - 21 Kasım ) : Gökyüzü açılan yaralarınızı tamir etmek için sizleri kucaklıyor yaşanmışlıklardan alınan olgunlukla hareket etmeye çalışın yitirilen umutların canlanacağı istek ve arzuların yenileneceği bu dönemi çok iyi değerlendirin. İş ve özel yaşamınızda özünüzden gelen sese kulak vererek doğru seçimler yapmaya çalışın ilerleyen günlerle birlikte her şeyin yoluna girmeye başlamasıyla tam anlamıyla toparlanmaya başlayacaksınız. Bugün beklediğiniz bir haberi alabilir rahatsızlık duyduğunuz bir konunun kendiliğinden çözüme kavuştuğunu duyarak sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar söz konusu. Bu süreç içinde uzun süreden beri devam eden aşk ilişkilerin de bile tazelenme sevginin paylaşılması söz konusudur.


  Yay ( 22 Kasım - 21 Aralık ) : Çalışmak zorunda olan yaylar bugün beklenmedik şanslar kapınızı çalabilir. Her söylenen sözü yanlış anlayarak tepkiler verebilirsiniz. Beklediğiniz bir haber ya da konu istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Bu ruh halinizin acısını sevdiğiniz insandan çıkarmaya kalkışmayın. Duygularınız ve ruhsal ihtiyaçlarınız ile maddi dünyanın koşulları sizi zorlamaya baslar. Durduk yerde huzursuzluk ve isteksizlik hissedersiniz. Her şey yolunda gidiyordu şimdi ne oluyor böyle diye sorgulamaya başlar ve sert tepkilerinizle çevrenizdeki insanları üzebilirsiniz. Son pişmanlığınız sonuçsuz kalabilir dikkatli davranın.


  Oğlak ( 22 Aralık – 19 Ocak ) : İkili ilişkilerinizde samimiyetiniz ve güven veren tavırlarınız arkadaşlarınızdan da destek almanızı sağlayacak ve bulunduğunuz ortamın hakkını vereceksiniz. Özel yaşamınızda gerginliklere dikkat etmeli ve sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz. Kendi yakınlarınızdan hiç beklemediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Gerçeklerden kaçmamalı ve gözlerinizin gördüğünü kabullenmelisiniz. İş hayatınızda ani ve fevri davranışlar içinde bulunmaktan ya da şu anda sahip olduğunuz işten daha iyisini bulurum ümidiyle işten ayrılmaya kalkmaktan uzak durun. Sonuçlar hiçte tahmin ettiğiniz gibi olmayabilir. Var olan şartlarınızı daha iyi hale getirmeye çalışmanız sizin için çok daha faydalı sonuçlar getirecektir.


  Kova ( 20 Ocak - 18 Şubat ) : Kaygı ve korkularınızı yaşamınıza sürekli yansıttığınız sürece başarınıza gölge düşürmeye ve insanların sizing hakkınızda farklı düşünceler içinde olmasına sebep olursunuz. Korkularınızı kontrol altına almalı ve bir an evvel kendinizi toparlamalısınız. Özel yaşamınızda ise karışık duygular içinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizin davranışları konuşmaları içinizde garip bir duygunun belirip zihninizde soru işaretlerinin oluşmasına sebep olabilir. Anlamadan dinlemeden araştırma yapmadan haksız kararlar vermemeli, küçük şeyleri büyüterek ilişkinize haksızlık etmemelisiniz. Ön yargılı davranmamalısınız.


  Balık ( 19 Şubat – 20 Mart ) : Yakınlarınız ve birlikte çalıştığınız insanlarla ortak menfaatler üzerinde çatışmalar yaşanabilir. Sakinliğinizi korumalısınız vereceğiniz tepkiler maddi zararlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bugün duygusal duyarlığınız beraber olduğunuz insan ile aranızda zorluklar çıkmasına neden olabilir. Olaylara korkularınızı duygularınızı yansıtmadan harekete edin. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Birlikteliğinizle ilgili sorunlara vakıf arkadaşlarınızla ilişkileriniz yoluyla deneyim kazanacak ve olgunlaşacaksınız. Sizi gerçekten seven insanlar sizin gören gözleriniz olup farkındalığınızın artmasını sağlayacaklardır.


   
15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 15 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız, hemen yaşama geçirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Aile yakınlarınızın sizden sakladığı...
 2. 15 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 nisan günlük burç yorumu, 15 nisan 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gönüllerince bir hafta diliyor ve 15 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 15 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12 Uğurlu Taş...
 3. 1 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimi ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün olmasını diliyor, 1 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 1 Temmuz 2014 Salı KOÇ Burcu Yorumu Her zaman, maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz. Bugün, sezgilerinizden yola...
 4. 8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  8 temmuz günlük burç yorumu, 8 temmuz 2014 burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gönüllerince bir gün olmasını diliyor, 8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bugün bazı kızgınlıklarınızı açığa çıkartmanız ve kötü bir patlama yapmanız olasıdır. Hiçbir konuda taviz verici davranmanıza...
 5. 22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 temmuz günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 22 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş :...

Sayfayı Paylaş