Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  16 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Meleklerim günlük burç yorumunu okumadan güne başlayamam mutlaka burcumun yorumunu okumalıyım diyorsanız Melekler Mekanı ve PaSikA farkıyla 16 Ağustos burç yorumlarınız :pasi: :pasi:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Hareket ve canlılık var Bu hafta sonu değişiklikler, yakın çevrenizde hareketlenme dikkat çekiyor. Çokca konuşma, yazışma ve iletişim içinde olabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi ortaya koymak için güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Kardeşler, komşularla ilişkileriniz canlanabilir. Ancak sözlerinizde yumuşak olmaya da gayret edin. Özellikle Pazar günü sözlerinizi sertleştirebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda eğitim, zihinsel uğraşılar ve sözleşmeler yapmak açısından hareketli olabilir.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Pratiksiniz Hafta sonunda pratik zekanızı kullanabileceğiniz imkanlar var. Yeni kazançlar elde etmek, birikimleri değerlendirmek için harekete geçmelisiniz. Bu günlerde eldeki işlere konsantre olmak gerekiyor. Becerilerinizi geliştirebileceğiniz, yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar var. Bir süredir iş hayatınızla ilgili beklentilerinizi ciddi biçimde gözden geçireceksiniz. Ancak bu arada, özellikle Pazar günü masraflarınıza da dikkat etmelisiniz. Acele ile yapılan alışverişler kayıp getirebilir.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Girişimleriniz var Hafta sonu çok hareketli geçecek. Kişisel adımlar, başlangıçlar yapmak açısından pek çok fırsat var. Çekingen kalmayacaksınız. İster istemez öne çıkacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi dengede tutmalı, gereksiz tartışmalardan uzak kalmaya bakmalısınız. Burcunuzdaki Mars, ister istemez gerildiğinizi ve daha kolay öfkelenebildiğinizi anlatmakta. Sakin ve soğukkanlı davranmakla çok şey kazanacaksınız. Hafta sonunda kendinizle ilgili konulara odaklanacaksınız. Bakış açınız değişebilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  İkilemler olabilir Hafta sonunda düşüncelerinizi dengeye koyabildiğiniz sürece daha rahat edeceksiniz. Bazı endişeler yüzünden kendinizi ikilemde hissedebilirsiniz. Sezgilerinize güvenmelisiniz. Elde olmayan, tam olarak kontrol edemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kimi zaman olayları akışına bırakmak en iyisi. Hafta sonunda başkalarından alacağınız haberlerle yeni kazançlar elde etmek mümkün. Yakın beraberliklerde ve aşkta çok daha olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Gruplar içinde aktifsiniz Hafta sonunda gruplar, arkadaşlıklar hayatınıza hareketlilik katmakta. Çok sayıda haber, düşünce, zihinsel uğraş dikkat çekmekte. Sosyal konular, ortaklaşa işler var. Grup çalışmaları pek çok imkan getirebilir. Geleceğe yönelik görüşleriniz, ümit ve beklentileriniz yönünde çok daha hassasınız. Arkadaşlıklar ve grup çalışmalarında biraz daha sabırlı olmak, tartışmalardan uzak kalmak en iyisi. Kişisel konularda bilinçli kararlar alabileceğiniz daha istikrarlı bir dönemdesiniz.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Yapacak çok iş var Hafta sonunda yoğun ve hareketli bir tempo içinde olacaksınız. Yapacak çok işiniz var. Çalışmasanız bile, bazı sorumluluklar ve yapılması gereken işler ortaya çıkabilir. Biraz daha cesaret göstermek ve daha kolay anlaşılır olmaya çalışmanız gerekiyor. Bugünlerde zekanızı kullanabileceğiniz, daha iyi konsantre olabileceğiniz işler de var. Gereksiz endişelerden sıyrılmalı, kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Ortaklaşa konulardan ve arkadaşlardan da gelecek mutlu gelişmeler olabilir.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Yeteneklerinizi değerlendirin Bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz, daha akıcı koşullar bulabileceğiniz olanaklar var. Yeni ümitler, geleceğe yönelik beklentileriniz hayatınıza pozitif bir tutum getirmekte. Kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Bu arada eğitsel konular, yabancılar ya da yolculuk getiren imkanlar da söz konusu olabilir. Düşüncelerinizde biraz daha uyumlu ve dengeli olmaya bakmalısınız. İnançlarınız söz konusu olduğunda kolayca kışkırtılabilirsiniz. İlişkilerde denge aramayı ihmal etmeyin.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Uyum sağlamalısınız Hafta sonunda sizi düşünsel olarak yorabilecek, bazı gerginlikler olabilir. Kendinizi yeteri kadar güvende hissedemeyebilirsiniz. Belki de eşinizin, ya da beraber olduğunuz kişinin durumu, bazı maddi koşullar yüzünden daha farklı düşünmeniz gerekebilir. Ortaklaşa konulara önem verebilirsiniz. Uyum sağlamanız gereken değişiklikler var. Hafta sonunda borç alacak konuları yüzünden bazı riskler gündeme gelebilir. Duygusal alanda da daha objektif olmanın gereğini göreceksiniz

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Kışkırtılmamaya bakın Hafta sonunda ilişkilere, evliliğe ve anlaşmalara özen göstermelisiniz. Nitekim bir süredir devam eden ve beraberliklerinizi etkileyen gerginlikler bugünlerde biraz daha dikkat çekici olabilir. Ancak ortaklaşa alanda yeni imkanlar da söz konusu. Kendinizi daha iyi ifade edebildiğiniz ve esneklik gösterebildiğiniz ölçüde engelleri aşacaksınız. Duygusal alanda daha paylaşımcı olmak, ortak imkanları değerlendirebilmek size rahatlama ve daha fazla güven sağlayacak.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Esneklik göstermelisiniz Bu dönemde tamamlanması gereken işler, zaman alan uğraşlar var. Biraz daha sabırlı olmak ve gerektiğinde esnek davranmak gerekiyor. Hafta sonunda günlük işler, daha fazla konuşma ve iletişim yüzünden zorlanabilirsiniz. Kardeşlerle, komşularla ilgili konular da stres yaratabilir. Neyse ki düşüncelerinizi yaratıcı biçimde ortaya koyabileceğiniz imkanlar var. Hayata esnek bakabildikçe, engellerin de ortadan kalktığını göreceksiniz. Ortaklaşa imkanları da değerlendirmelisiniz.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Keyiflisiniz Hafta sonunda sizi harekete geçiren ve yaratıcı konulara yönelten çok şey var. Aşk, keyif ve zevkler açısından oldukça hareketli olabilirsiniz. Ancak tutkular yüzünden tartışmalar da söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda biraz daha paylaşımcı olmanız, sadece zihinsel düzeyde kalmamanız önem taşıyor. Aksi halde, gereksiz tartışmalar çıkarabilirsiniz. Bugünlerde kendinize zaman ayırabileceğiniz, hobileriniz varsa, onları önemseyebileceğiniz olanaklar var. Harcamalar artmakta.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Çift fikirlisiniz Burcunuz doğası gereği çift fikirlidir yani tam olarak hangi yöne gideceği konusunda net bir düşünceye sahip değildir. Hafta sonunda bu yönünüze dikkat etmeli ve kontrol etmeye bakmalısınız. Çok sayıda düşünce, hareket ve iletişim yüzünden kafanız karışabilir. Eve ait konular, güvenliğinizi ya da evdekileri ilgilendiren gelişmelerle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Evde huzurlu olmak, denge bulmak için ilişkilerinize önem vermeli, objektif kalmaya özen göstermelisiniz.

   
 2. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)

  Girişimleriniz var Hafta sonu çok hareketli geçecek. Kişisel adımlar, başlangıçlar yapmak açısından pek çok fırsat var. Çekingen kalmayacaksınız. İster istemez öne çıkacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi dengede tutmalı, gereksiz tartışmalardan uzak kalmaya bakmalısınız. Burcunuzdaki Mars, ister istemez gerildiğinizi ve daha kolay öfkelenebildiğinizi anlatmakta. Sakin ve soğukkanlı davranmakla çok şey kazanacaksınız. Hafta sonunda kendinizle ilgili konulara odaklanacaksınız. Bakış açınız değişebilir


  tşkler
   
 3. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
16 Ağustos Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 mart burç yorumları 16 Mart günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Sevgili Koç, Çevre ile fazla ilgilenmekten kaçınmalısınız. Özellikle iş çevresinde dedikodu meraklsı bir insan izlenimleri uyandırıyorsunuz. Bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz. Aile içinde...
 2. 16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar Sevgili Koç, Jüpiter'in burcunuzda olması azminizi ve iyimserliğinizi arttırıyor. Ne var ki bazı sürpriz gelişmelerden kaynaklanan gecikmeler veya aksamalar canınızı sıkabilir. Ama öğleden sonra aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili yaşayacağınız şanslı...
 3. 16 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 haziran burç yorumları burçlar, 16 haziran burçları, 16 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 16 haziran 2011 perşembe gününe ait burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Bugün; içinde bulunduğunuz gerçeklerle ilgili konuşmalarınızı etkili bir biçimde ifade edebileceksiniz. Çalışmalarınızla ilgili çevrenizdekileri de aşırı baskıya...
 4. 16 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 16 ağustos burçları 16 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 16 Ağustos Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Çevrenizle sürekli inatlaşmanız yüzünden, çelişkili duygular yaşıyorsunuz. Bazen siz de çaresiz kalıyorsunuz..Aşk konusunda, sevdiğiniz kişi sizin için çok farklı bir anlam ifade ediyor. O, sizden...
 5. 16 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  16 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 16 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, neşe dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 16 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Sevgili Koç Bugün kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran düşünceler içindesiniz. Olayları değişik boyutlarda değerlendirmeniz yüzünden yanlış sapmalar yaşıyorsunuz. Sorunları çok...

Sayfayı Paylaş