Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları karşınızda kızlar :tik:


  16 Aralık 2010 Koç Burcu yorumu: İş hayatınız ve yaratıcı sanatsal çalışmalar için verimli bir dönem. Heyecan verici bazı haberler alabilirsiniz. İsteğiniz ve yapabilme gücünüz artıyor. Böylece dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebileceksiniz. Hem işlerinizi daha planlı bir şekilde sürdürecek, hem de yeni girişimlerde bulunmak üzere harekete geçeceksiniz.

  16 Aralık 2010 Boğa Burcu yorumu: İçinizden yükselen huzursuzluğa rağmen gelişmeleri kendi haline bırakmayı ve izlemeyi tercih edeceksiniz. Dostlarınızla aranızdaki ilişkileri dengelemeye çalışmak moralinizi yükseltecek. Aslında şu sıralar iyimser ve hoşgörülü davranabilir, böylece sizi huzursuz eden sorunları kolay çözümleyebilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli davranabilirsiniz.

  16 Aralık 2010 İkizler Burcu yorumu: Bugünlerde gerilim yaratan istekler içindesiniz. Aslında, sizin için olumlu ve verimli bir gün olacak. Fakat olmayacak istekler peşinde koşabilir ve fırsatları kaçırabilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamadan enerjinizi yararlı olabilecek konularda harcamalısınız.Özellikle sosyal hayatınız açısından çok hareketli olabilir.

  16 Aralık 2010 Yengeç Burcu yorumu: Kendinizi gergin hissediyorsunuz. Uzun zamandır işinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler olabilir ve siz aceleci davranabilirsiniz. Şu sıralar duygularınıza ve vereceğiniz kararlara çok güvenmeyin. En iyisi güven duyduğunuz birilerine danışmak. Parasal konulara yönelik harcamalarınızınartması ise sizi zor durumda bırakabilir. Tedbirli olmakta fayda var.

  16 Aralık 2010 Aslan Burcu yorumu: Verimli çalışmalar yapacağınız bir gün. Özellikle yabancılarla iyi anlaşacak ve isteklerinizi ortaya koyacaksınız. İlginç kişilerle ortak çalışmalar yapabilir, kazanç sağlayabilirsiniz. Günlük işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları fazla büyütmeyin.Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir ama dikkatiniz zayıf olacağı için fırsatları iyi değerlendiremeyebilirsiniz.
  16 Aralık 2010 Başak Burcu yorumu: Gergin ve sabırsız olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Olaylar sizi zorlayabilir. İsteklerinizi ayrıntılarıyla gözden geçirecek ve şimdiye kadar farkına varmadığınız ayrıntılarla ilgileneceksiniz. Bazı olaylar duygularınızı tetikleyebilir. Olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilir ve onlardan çok fazla etkilenebilirsiniz.

  16 Aralık 2010 Terazi Burcu yorumu: İstekleriniz güçlü olduğu halde karmaşık duygular içinde bulunabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmadan önce durumu tekrar gözden geçirin. İlişkileriniz yüzünden üzerinizde baskı yaratan konuları gereğinden fazla büyütmekten kaçının. Sağlığınıza da özen göstermeniz gereken bir dönem.

  16 Aralık 2010 Akrep Burcu yorumu: Düşünceleriniz dağınık olsa bile yapıcı ve kararlı davranabilirsiniz. Çünkü moralinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Bugün meydana gelen değişiklikler heyecan uyandırabilir. Farklı isteklerinizi ortaya koymak için harekete geçebilirsiniz. Tedbirli tavrınız yüzünden gelişmeler yavaş olabilir fakat sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırıp harekete geçirebilir.

  16 Aralık 2010 Yay Burcu yorumu: Bugün olayların akışı sizi canlandıracak. Sizin için önemi olan ve kendinize uygun bulduğunuz kişisel ya da mesleki çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Hayal gücünüz harekete geçiren gelişmeler olabilir ve daha önce cesaret edemediğiniz konuları artık ele alabilir ve gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bu aşk hayatınızla da ilgili olabilir.

  16 Aralık 2010 Oğlak Burcu yorumu: Bugün alacağınız bir haber yüzünden huzursuzluk ve heyecan duyabilirsiniz. Aile bireylerine endişelerinizi yansıtmaktan kaçının. Aslında dikkatli ve kararlı davranacağınız bir dönem. Olayları ayrıntılarıyla inceleyebilir,uzun zamandır üzerinde çalıştığınızprojelerinizi uygulamak için çalışmalar yapabilirsiniz.

  16 Aralık 2010 Kova burcu yorumu: Biraz isteksiz ve kararsız davrandığınız bir dönemdesiniz. Fakat bugün alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir. Tedbirli tavrınız yüzünden gelişmeler yavaş olabilir fakat sürpriz gelişmeler olabilir, sosyal ve kültürel faaliyetleriniz hareketlenebilir. Yaratıcı fikirlerinizi destekleyen arkadaşlarınızla girişimlerde bulunabilirsiniz.

  16 Aralık 2010 Balık Burcu yorumu: Sizin için hareketli bir gün. Yapılacak işlerle ilgili ortaya çıkan terslikleri fazla önemsemeyin ve karar vermek için acele etmeyin. Ayrıca önceden aldığınız kararlar üzerinde düşünebilir, ilginç sonuçlar çıkarabilirsiniz.Parasal konularla ilgili bazı sıkıntılarınız olabilir. Ancak moralinizi yüksek tutmayı başaracak, çalışmalarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hımm tesekkurler :)
   
 3. benimm ben

  benimm ben Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2010
  Mesajlar:
  827
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Benim yerim Onun yanı.. :)
  tşkler canım
   
 4. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  16 Aralık 2010 Başak Burcu yorumu:
  Gergin ve sabırsız olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Olaylar sizi zorlayabilir. İsteklerinizi ayrıntılarıyla gözden geçirecek ve şimdiye kadar farkına varmadığınız ayrıntılarla ilgileneceksiniz. Bazı olaylar duygularınızı tetikleyebilir. Olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilir ve onlardan çok fazla etkilenebilirsiniz.


   
 5. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Aralık Günlük Burç Yorumları

  16 Aralık Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama...
 2. 16 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  16 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 16 Aralık Günlük BUrç Yorumlarınız :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Hayatınızda farklı bir pencere açılmakta. Zaten hevesli ve cesur yanlarınız var idi. Artık daha girişken ve cesur adımlar atabileceksiniz. Aydınlık ve yenilikçi fikirlere yakın olabilirsiniz. Özellikle eğitim ya da akademik konularda kararlılığınızı öne...
 3. 16 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 mart burç yorumları 16 Mart günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Sevgili Koç, Çevre ile fazla ilgilenmekten kaçınmalısınız. Özellikle iş çevresinde dedikodu meraklsı bir insan izlenimleri uyandırıyorsunuz. Bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz. Aile içinde...
 4. 16 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Nisan Cuma sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 16 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Hoşlandığınız kişiyle ilgili alacağınız bir haber, ona olan sıcak duygularınızı iyice yoğunlaştıracak. Bugün, dışında kalamayacağınız gelişmeler sizi aşkın kucağına atabilir. İş yaşamınızda tempolu günler söz konusu. Bu yüzden biraz...
 5. 16 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç 16 mayıs burç günlük yorumları yorumu cevap yorumları 16 Mayıs 2010 Pazar Haftanın son günü bakalım yıldızlar neler söylüyor .... Koç Burcu Günlük Yorumu Hoş sohbetler ve keyifli geziler dönemi devam ediyor. Uyumlu davranışlarınızın karşılığını bulmak mutluluğunuz arttıracak, ilişkinizdeki hoş görünüzün karşılığını bulacaksınız. Moraliniz çok iyi. Yatırım işlemlerinizde...

Sayfayı Paylaş