16 Ekim 2008 / 11:10. Hainler yine saldırdı

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
16 Ekim 2008 / 11:10. Hainler yine saldırdı

Türkiye terör belasıyla sarsılıyor. Bu kez kara haber Hakkari'den geldi. 5 asker şehit oldu. Şehitlerin acı haberleri bir bir ailelerine ulaşıyor. 5 evde yürek
yangını var...

Şehit Ferdi Sefa Kılıç - Erzurum

Hakkari'de şehit düşen Sefa Kılıç'ın baba ocağına ateş düştü. Oğluna yanan acılı baba devlet büyüklerine sitem etti. Acılı babanın dilinden bu cümle döküldü, "Vatan sağolsun diyorum, ama vatan garibanların vatanı. Bizim ocağımıza ateş düştü. Başbakan ise hamdolsun diyor"

Şehit Uzman Çavuş Ferhat Erdin - Amasya

Hakkari'de şehit düşen Ferhat Erdin'in evinde yürekler dağlandı. Şehidin babası, "Vatan sağolsun" diyerek acısını içine gömdü. Oğlunun düğününü bile göremeyen acılı baba, "İçim yanıyor, başkaları bu acıyı yaşamasın" dedi.

Şehit Komando Er Umut Çiftçi - Diyarbakır

İzmirli Çiftçi ailesine kara haber tez ulaştı. Torununu büyüten dede yıkıldı. Torununun arkasından ağıtlar yaktı. Acılı baba şehit erle 3 gün önce konuşmuş. "Operasyona gidiyorum, 10 gün dönmem" demiş...

Şehit Piyade Onbaşı Orhan Mahran - Bitlis

Şehit Onbaşı Orhan Marhan bir ay sonra baba ocağına dönecekti ama hain terör engel oldu. Acı haberi alan şehit babası sinir krizleri geçirdi. Şehidin cenazesinde PKK'ya öfke yağdı. Vatandaşların attığı sloganlar kulakları çınlattı.

Şehit Er Hasan İrkoş
10.jpg

İrkoş'un cenazesi Muş'un Bulanık İlçesi Sarıpınar beldesinde toprağa verildi.Şehit Er'in babası Selahattin İrkoş, oğlunun şehit olduğunu gece rüyasında gördüğünü belirterek, ''Dün gece oğlumu 3 kez rüyamda gördüm. Her defasında baş ucumda gözüküyordu. Her uyanışımda oğlumun yanımda olduğunu sandım, ama yoktu. Benim ciğerim yandı, başkasının yanmasın.'' dedi

Cevap: 16 Ekim 2008 / 11:10. Hainler yine saldırdı

SÖYLEYECEK BIR SEY BULAMIYORUM; ALLAH GERIDE KALANLARA SABIR VERSIN........

Son düzenleme:
Geri