16.Haftanın konuğu Neşe

Young bride

Banned
16.Haftanın konuğu Neşe
1- Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş,çocuk,hobi vs)
Ben Neşe 42 yaşındayım sanırım adımın tüm özelliklerini taşıyorum neşeliyim çok hareketliyim izmir de doğdum yaşıyorum.ev hanımlığı ve iş arasındayım dediğim gb iş yerimiz evimizin alt katı o bakımdan her yere yetişiyorum yaniii.üç çocuğum var 2 erkek 1 kızım var..gezmeyi,dans etmeyi,müzik dinlemeyi,kitap okumayı severim. Ailem başta sevdiklerimle vakit geçirmeye bayılırımm.
2.-M.M ne ararken buldunuz?
Birara şal örneklerine takmıştım. örnek ararken sizleri buldum:) ayrılamadım..
3-M.M en sevdiğiniz 3 kişi?
Diğer arkadaşlara da ayıp olacak ama tuğçe,grey,biberon ve hepsi... :)
4-M.M gerçektede görmek istediğinz merak ettiğiniz 3 kişi?
herkesi görmek isterdim:)
5-Çocuklarının isimleri neler eden o isimleri koydun?
Büyük oğlum Özgür. Eşim ve ben özgürlüğe düşkün olduğumuz için o ismi verdik. Kızım Özden. Candan ve içten olması için öyledee:) Küçük oğlum Ata Barış. Onada önad olarak ATAmızı verdik..Barış ve sevgi içinde olması içinde Barış ismini verdik.
6-Eşine olan sevgini kısaca alatırmısın ?
O benim herşeyimm.. İlk gün ki gibi aşık olduğum taptığım biri diyeyim.:):)
7-Anne nedir?1 Kelimeyle anlatırmısın ?
Bizleri dünyaya getiren en büyük varlık...
8-Dün anneller günüydü ne hediye aldın ?
Çiçek aldım (yapma cicek) :)
9-Çocuklarından ilk aldığın anneler günü hediyesi neydi?
Büyük oğlumdan ilk hediyem dantel örüyordum kücük makas almıştı :) Kızım şiir yazmıştı. Küçük oğlum Biblo almıştı. :)
10-Kıskanç-Dedikoducu-Fesat bu kelimelerden hangisi seni anlatıyo Birini seçmek zorundasın
Kıskancım :) ama herşeyi değil tabiki.. istisnai konularda:)
11- Küçük bir çocuğun var diyelim anne ben nasıl oldum diyor ama leylek hikayesine kanmam gerçek anlat dedi nasıl anlatırsın ?
Sen baban ve benim birleşmemden dünyaya geldin. ben seni karnımda 9 ay taşıdım sonra hastaneye gittik doktorlar seni aldı derdim ve dedim :)
12-Issız bir tatil köyünde denize girdin mi ? Cemoşun sorusu
Çok cemoşcum çokkk :)
13-18 yaşına dönebildeydin ne yapmak isterdin?FairyTalenin soru
Fairycimm özgürce herşeyi yapmak isterdim.
14-Eşin saçına mora boyatmanı istese boyatırmısın?
evet boyatırdım:)
15-Hayatında senin için en acı bi olay oldumu ?
evet. büyük oğlum ve kızım zehirlenmişti..çok korktum.
16-İlk çocuğuna hamileyken neler hissettin?Karnında bi can daha var nasıl duygular içindeydin?
Çok hoş bir duygu, bir canlı taşıyorsun sonuçta. hatta ilk hamileligimde günlük bile tutmuştum bebeğime ilerde okuması için. çok güzel. allah herkese nasip etsin.
17-Kadınlarda hiç sevmediğin giyim tarzı nedir?
Öncelikle bayanlar kendilerine yakışan kıyafetleri seçmeliler. Mesela çok kilolu bir bayan streç kot giyiyor.üzerine kısa bady hiç yakışmıyor. göbiş fırlıyor:) bacaklar bogum bogum hoş durmuyor yani.
18-Çirkin kadın yotur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyormusun ?
Evet katılıyorum. Bayanın bakımlı olması gerekir.
19-Bi erkekte hiç sevmediğin şey nedir?
Lightlık :) hiç sevmediğim bir tip. erkek, erkek gibi olmalı :p DELİKANLI :)
20-Sahilde sevgililer uygunsuzşeyler yapıyor gidip uyarırmısın yoksa öyle bakarmısın :D:D
Uyarmam. Çünkü karşı cevap da verebilirler. Sonuçta ergenler :)
Teşekkürler Tuğçecim ve diğer soru soran meleklerimm. Hepinizi çok seviyorum, öpüyorum. :)

Bizde seni seviyoruz neşe ablamız annemiz seni tanımak çok güzeldi :D:D Başka bi meleğimizi tanıyana kadar hoşçakalın mutlu kalın :kiss:

3-M.M en sevdiğiniz 3 kişi?
Diğer arkadaşlara da ayıp olacak ama tuğçe,grey,biberon ve hepsi... :)

Bende seni seviyorum nese ablacım.
Oldukça sıcak ve samimi bir sohbet olmuş
emeğinize sağlık hanımlar :)

Neşe ablacım seni tanıdığıma çok memnun oldum.. çok güzel bi röportaj olmuş.. samimi içten.. İnşallah adın gibi neşen hiç eksik olmaz hayatından.. Eşinle,çocuklarınla ve sevdiklerinle ömür boyu mutluluklar diliyorum.. :):)

Geri