Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  16 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Ben Lavinyam'dan....:)

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Aşk yani duygusal ilişki konusunda akşam saatlerinde çok dikkatli olmalısınız.Geçen ay başlayan ve bazı koçları etkileyen sağlık sorunlarının tedavisi sizi biraz stresli bir havaya sokuyor gibi. Genelde iyimser bir hava içinde olacaksınız. çevre ilişkilerinizde de oldukça uyumlu olduğunuz görülüyor.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Bir tartışma sonucu tatsız olaylar yaşayacaksınız. Ama sizin dayanma ve ısrar gücünüz olayların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Sonucu tatlıya bağlamak için biraz ödün ve maddi fedakarlık yapmanız gerekecek. Aşk hayatınız biraz durulabilir. Hatta gerileyebilir

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Şayet evliyseniz eşiniz ile aranızda çıkacak tartışma sizi ondan uzaklaştıracaktır bir dönem bu veya bir ilişkiyi bitirmeyi düşünebilirsiniz. Ama bu yanlış ve ani bir kızgınlık ve daha rahat ortamlarda çalışmak isteyebilirsiniz. Akşama ne yapmalısınız? İşte sorun bu.. Bir haberin ardından ilginç bir buluşma gelebilir.
  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Akşama doğru daha rahat ve huzurlu olduğunuz görülüyor. Yine de bu dönem aksaklıklar ve aksilikler peşinizi bırakmaya niyetli değil. İhmal ettiğiniz kimselerin sitemleri ve eleştirileri ile uğraşacaksınız. Davranışlarınız çevrenizde sevildiğinizi ve sayıldığınızı gösteriyor. Ayrıca bir hediye alacaksınız.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Özel hayatınızda hareketlilik ve aktiviteler yoğunluğundan kaybedebilir. Eğer bir birlikteliğiniz varsa bu dönem daha anlayışlı olmalısınız. Çünkü birlikte olduğunuz kimsenin ailevi sorunları bu günlerde ortaya çıkacaktır. Bu sebeple moralinin bozuk olabileceğini unutmamalısınız. Biraz kilo mu aldınız yoksa? Ne dersiniz?

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Düşünceleriniz daha çok pratik yönde, sözlerinizde ise oldukça açık olacaksınız. İtibar kazanma fikri ve yükselme arzunuz öne çıkabilir, hedefinizi takip etme hırsınız yoğunluk kazanacak. Bu sebeple de bazı başarılar elde etmeniz mümkün, kendinizi çevrenize karşı kanıtladığınızı düşünebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Öğlene doğru daha rahat ve huzurlu olduğunuz görülüyor. İhmal ettiğiniz kimselerin sitemleri ve eleştirileri ile uğraşacaksınız. Ayrıca işlerinizin devamı için bir süre yoğun çalışacaksınız. Değişik organizasyonlara katılabilir ve aktif görevler üstlenebilirsiniz. yanlız dikkatli olun size oldukça ağır bir görev yüklemek isteniyor.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Akşama doğru rahatlayacaksınız. Özel yaşamınıza daha çok vakit ayıracaksınız. Davranışlarınızın uyumu ise çevrenizde sevildiğinizi ve sayıldığınızı gösteriyor. Ayrıca küçük bir hediye alacaksınız. Bunun yanında yurt dışından gelecek bir mektup sizi daha da sevindirecektir. Yakın bir dostunuzdan olumlu bir haber almış olmanız moral açısından size oldukça destek olacaktır.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Güne başlarken sezgileriniz ve güvenceniz de artacak. Bu nedenle biraz hazırlıklı olmanızı ve çıkabilecek tatsızlıklar karşısında çabuk yıkılmamanızı tavsiye ederim. Daha temkinli ve dikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yönde biraz gayret göstermeniz yetecektir. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Güne iyimser ve moral açısından oldukça güçlü başlıyorsunuz. Tabii ki çok fazla iyimser olmayın. Hatta aniden elinizden yüklü bir miktar para çıkabilir. Bunu ertelemeye çalışın. Aşk konularında ise günün sonunda hareketlilik daha da artacak.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Herşey çok doğal, aksiyonsuz ve hatta sıkıcı olabilir. Normal bir gün deyip, geçin, kafanızı hiçbir şeye yormayın. Hani bazen olur ya, herşey durur ya da zaman donmuştur, işte öyle bir gündesiniz. Ama isterseniz akşam veya gece kendinize bir eğlence yaratabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Kendinizi bilinmeyen ve gizemli konulara çok daha fazla eğilimli hissediyorsunuz. Hatta ilgi alanları konusunda sizde bir hayli yenilikler gözleniyor. Gün ortasında içgüdülerinizin oldukça güçlü olduğu görülüyor. Hatta davranışlarınız bu yönde olabilir. Önceki deneyimlerinizi anımsayın yeterli olacaktır.


   
  Son düzenleme: 18 Haziran 2012
16 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Ben Lavinyam'dan....:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Haziran Burçlar

  16 Haziran Burçlar

  Koç Sevgili Koç, gün boyu ortak maddi konular gündeminizde olabilir ama Ay öğlene kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olduğundan bir türlü sonuç alamayabilirsiniz. Ay sizin gibi ateş burcu olan Yay'a geçtikten sonra kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Boğa Sevgili Boğa, Ay öğlene kadar partnerlik evinizde ve işbirliği yapmanız için sizi motive ediyor. Ancak Ay'ın Merkür ile...
 2. 7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi...
 3. 27 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız.....Buradaaaaaa

  27 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız.....Buradaaaaaa

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Kendinizi yormamaya çalışın. Bazılarının boşa gitmesi ihtimali olan...
 4. 28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel...
 5. 29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Çelişkiler içindesiniz. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek...

Sayfayı Paylaş