Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  16 Haziran Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 16 haziran günlük burç yorumları  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 16 haziran pazar günlük burç yorumlarınızı sizlerle paylaşıyoruz...
  [​IMG]

  KOÇ BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 21 Mart – 20 Nisan “
  Duygusal yaşamınızda ufakta olsa zorlanmalar baş gösterebilir. Pratik zekanızla bu zorlukları istediğiniz anda yenebilirsiniz. Ancak biraz daha pozitif olun.

  BOĞA BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 21 Nisan – 21 Mayıs “
  Bugün duygusal dünyanıza her zamankinin aksine daha fazla zaman ayıracak ve onunla fikirbirliği yapacaksınız. Karşınıza büyük fırsatlar çıkacak.

  İKİZLER BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 22 Mayis – 21 Haziran “
  Uzun zamandır beklediğiniz her şeyin ertelenmesi moralinizi ve düzeninizi alt üst etmeye yetti. Acele ettiğinizde her şeyi mahvedebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 22 Haziran – 23 Temmuz “
  Hayallerinizin esiri olmamak için kendinizle savaşıyorsunuz. Sevgiliniz artık gönül oyunlarından yoruldu. Haberşok.com Onunla açıkça konuşmayı tercih edin.

  ASLAN BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 24 Temmuz – 21 Ağustos “
  Paraya ihtiyacınız var ama işinizi aksatıyorsunuz. Aile büyüklerinizden beklediğiniz yardım artık kesilecek gibi. Toparlanmaya çalışın.

  BAŞAK BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 22 Ağustos – 23 Eylül “
  Aşk yaşamınızı uzatma imkanı kendi ellerinizde. Bugün tam anlamı ile saygılı ve seviyeli hareketleriniz sevdiğinizin aklını başından alacak.

  TERAZİ BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 24 Eylül – 23 Ekim “
  Genel yaşamınıza iş yaşamınızı endekslemeyin. Ufak dalgınlıklarınız bir çok işinizi alt üst edebilir. Habersok.com Kısa yolculuklara sıcak bakmalısınız.

  AKREP BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 24 Ekim – 23 Kasım “
  Dostlarınıza verdiğiniz önemi partnerinize de verirseniz kendisini yalnız hissetmeyecektir. Ona ilginiz azalırsa sizden kısa sürede sıkılabilir.

  YAY BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 24 Kasım – 22 Aralık “
  Gergin ve stresli tavırlarla işinizdeki başarısızlıklardan kurtulamazsınız. Sakince çözmeniz gereken sorunlarınız olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz.Hafta sonu sosyal bakımdan çok yoğun geçebilir, arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Hedeflerinle ilişkili önemli bir takım gerçekleri kavrayabilirsin. Hafta sonu güzel bir sürpriz açığa çıkabilir. Sezgilerin güçlenebilir.

  OĞLAK BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 23 Aralık – 20 Ocak “
  Kendinizi zorluyor karar vermek için çabalıyorsunuz. Bu kadar etki altında kalmamalısınız. Haberşok.com İlişkinizde kötü veya iyi giden her şeyi analiz ederek hareket edin.

  KOVA BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 21 Ocak – 19 Şubat “
  Sevdiğiniz kişi bugün ruhunuza ilham vererek insani duygularınızı harekete geçiriyor. Sanki ayaklarınız yerden kesilmiş gibi çok mutlusunuz.İş hayatın ve de geleceğe yönelik kavrayacağın durumlar olabilir, bunlar sana yeni bir karar da aldırtabilir. Sorumluluklarına önem verebilirsin. Hafta sonu sosyal açıdan renkli geçebilir. Gizli bir fırsat heyecan yaratabilir.

  BALIK BURCU 16 Haziran 2013 Burç Yorumu ” 20 Şubat – 20 Mart “
  Aşk yaşamınızda her şey hayal dünyasında ilerliyor. İş hayatında ise pratik çözümler üretiyor ve çevrenize yardımınızı esirgemiyorsunuz.Güzel bir şans, fırsat açığa çıkabilir hafta sonu. İnsanlarla iş birliği yapmanı gerektirecek bir takım gerçeklerin farkına varabilirsin. İsteklerin ve beklentilerin seni düşünmeden hareket etmeye itebilir. Planların üzerinde durabilirsin.
   
16 Haziran Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Haziran Günlük Burç Yorumları

  16 Haziran Günlük Burç Yorumları

  16 haziran hangi burç KOÇ Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Olumlu düşünen insanlarla beraber olmaya çalışın. Bunun faydasını...
 2. 16 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :meçhul: Sevgili Koç, Düşüncelerinizdeki değişim sizi bir hayli zorluyor. Rahat olamıyorsunuz. Zihninizin sürekli meşgul olması ve herşeyden çok çabuk etkilenmeniz, ruh sağlığınız açısından da pek iyi olmayacak. Çok derin düşünüyor, fakat uygulama yaparak deşarj...
 3. 16 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 haziran burç yorumları burçlar, 16 haziran burçları, 16 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 16 haziran 2011 perşembe gününe ait burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Bugün; içinde bulunduğunuz gerçeklerle ilgili konuşmalarınızı etkili bir biçimde ifade edebileceksiniz. Çalışmalarınızla ilgili çevrenizdekileri de aşırı baskıya...
 4. 9 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  9 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 9 haziran 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunuzun en güzel şekilde geçmesini diliyor ve 9 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç Beklenmedik tesadüfler güzel sonuçlar getirebilir. Bugün maddi konularda bazı düzeltmeler yapmanız gerekebilir. Maddi anlamda büyük...
 5. 23 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 23 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir haftasonun tüm sevdiklerinizle geçirmeniz dileğiyle 23 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Sevgili Koç, Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size...

Sayfayı Paylaş