Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  16 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  16 Nisan Cuma sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 16 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle:
  KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan

  Hoşlandığınız kişiyle ilgili alacağınız bir haber, ona olan sıcak duygularınızı iyice yoğunlaştıracak. Bugün, dışında kalamayacağınız gelişmeler sizi aşkın kucağına atabilir. İş yaşamınızda tempolu günler söz konusu. Bu yüzden biraz yorulacaksınız. Size ait programların başkalarınca sahiplenilmesi, birtakım sürtüşmelerin nedeni olabilir.


  BOĞA BURCU
  21 Nisan – 20 Mayıs


  Bugün bir iş arkadaşınızın sevincine ortak olacaksınız. Onun hayatındaki önemli bir değişiklik hepinizi çok mutlu edecek. Geçmişi anımsatan rastlantılarda karşılıklı etkilenmeler mümkün. Bu etkiler uzun süreli olup oturmuş dengeleri kımıldatabilir. Para durumlarında geçici sevinçler var. Bu konudaki kalıcılıklar, irade dışı gelişmelere bağlı görünüyor.

  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran

  Aşk yaşamınızın alışkanlığa dönüştüğünü düşünüyor, bir şeyleri değiştirmek için çaba harcıyorsunuz. Bu ilişkide kimin kime ayak uyduramadığı pek net değil. Bugün yaptığınız bütün önerileri kabul edip sizi şaşırtabilir. Ailenizden maddi değeri yüksek bir hediye alabilirsiniz. Uzun zamandır düşünü kurduğunuz sıcaklık, ilişkilere hakim oluyor.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 23 Temmuz

  Gündeminizde olan bir projenizle ilgili, sizi umutlandıran bir haber alabilirsiniz. Bu gelişmeyi kesinleşmeden tartışmaya açmayı düşünmüyorsunuz, ama konudan haberi olan çok kişi var gibi görünüyor Bir toplu para çözümsüzlüğünde yine en büyük desteği yakınlarınızdan göreceksiniz. Akşama doğru oldukça hareketli saatler geçirebilirsiniz.


  ASLAN BURCU
  24 Temmuz – 23 Ağustos

  Mutluluğunuzu dostlarınızla paylaşmaya bayılıyorsunuz. Bugün aklınız özel biriyle meşgul. Öğlen saatlerinde ondan alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. İş yaşamınızda canınızı çok sıkan bir meseleyi istediğiniz gibi sonuçlandırmanız için, istemediğiniz kişilerin desteğine razı olacaksınız. Aldığınız bir iş teklifini de iyi değerlendirmeniz gerekiyor.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül

  Uzun zamandır size ilgisi olan birisi, bugün bu ilgisini ifade edecek fırsatı yaratabilir. Sizi çok şaşırtacak bu gelişmeden hoşlanmanıza rağmen belli etmemeye çalışacaksınız. İşyerinizin en deneyimli elemanlarından birinin yaptığı bir hatayı düzeltmek size düşebilir. Hareketli, heyecanlı ama aynı zamanda yorucu bir gün sizi bekliyor.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim

  Birkaç ay önce iş hayatınızda kaçırdığınız bir fırsatla ilgili yeni umutlar belirebilir. Bu fırsatı yeniden yaratmanın koşulları çok zorsa da, imkansız değil. Bununla ilgili çok yakın bir arkadaşınızın desteğini talep edebilirsiniz. Gönül işlerindeki durgunluk çevrenizin dikkatini çekiyor, harekete geçmeniz için uyarılar alıyorsunuz, ama henüz o havada görünmüyorsunuz.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım

  Aşk yaşamınızdaki durgunluk zaman, zaman ilişkinizi sorgulamanıza neden oluyor. İlişkinizde yeteri kadar heyecanın olmadığını düşünmeniz, sizi ilişkiyi hareketlendirme çabalarına sokabilir. İş yaşamınız çok hareketli. Çalışmanızın karşılığını hem maddi, hem de manevi olarak alıyorsunuz. Bugün yine özgün düşünceler sunabilirsiniz.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık

  Bozulmasından korktuğunuz bazı dengeler, konunun üzerinde konuşmanızı engelliyor. Yaşadığınız gönül ilişkisinin verdiği doyum, hayatınızın her alanına yansıyor. İş yaşamınızda her zamankinden daha enerjik ve yaratıcı görünüyorsunuz. Sizin adınıza endişe duyulan bir konuda, endişe sahiplerinin içtenliğine inanmıyorsunuz.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak

  İş ortamınızdaki bazı sığlıkların üstüne gitmeniz gerekebilir. Bu, iş ilişkilerinizde huzurun önkoşulu gibi görünüyor. Bugün para konularında küçük bir düş kırıklığınız söz konusu. Gelgitli görünen aşk ilişkiniz çevrenizdekilerce eleştiriliyor. Siz ise bu hoş ve gergin oyunun keyfini sürüyorsunuz. Karşılıklı alınganlıklar, iğnelemeler şimdilik bir tehlike arz etmiyor gibi.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat

  Aşk yaşamınızda yenilikler görünüyor. Bu yenilikleri hayata geçirmede biraz zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu zorlukların geçici olduğunu bilmenize rağmen biraz gözünüzde büyütüyorsunuz. İş dünyanız çok renklilik, çeşitlilik gösteriyor. İş ortamından çok memnunsunuz, ama geliriniz sizi tatmin etmiyor. Bugün bu şikayetinizi dile getirebilecek uygun bir ortam yakalayabilirsiniz.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart

  Parasal sıkıntılarınızın hepsi geçici. Çok yakında ekonomik olarak çok rahatlayacaksınız. İşyerindeki genel sıkıntılar bu sıralar size de yansıyabilir. Aşk ilişkinizdeki küçük sorular, sonradan büyük sorular, sonradan büyük tıkanmaların habercisi olabilir. Bugün yine küçük bir tartışmaya hazırlıklı olmalısınız. Yakın çevreniz bu konuda sizi uyarıyor, ama siz iyimserliği koruma niyetindesiniz.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  cok güzel bir günnnn
   
16 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Nisan Günlük Burç Yorumları

  16 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, yöneticiniz Mars bugün gizli güçleri yöneten ve son derece stratejik bir ev olan on ikinci evinizdeki Uranüs ile buluşuyor. Henüz dışarıya açıklamak istemediğiniz gizli görüşmeler yapabilirsiniz. Ya da sizinle ilgili ve sizin haberiniz olmayan bazı konuşmalar olabilir. Uranüs işin içinde olduğu zaman ne çıkacağını kestirmek zordur, sürprizlere açık olun....
 2. 16 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 mart burç yorumları 16 Mart günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Sevgili Koç, Çevre ile fazla ilgilenmekten kaçınmalısınız. Özellikle iş çevresinde dedikodu meraklsı bir insan izlenimleri uyandırıyorsunuz. Bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz. Aile içinde...
 3. 16 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 temmuz burcu 16 temmuz burç Haftanın son günü 16 Temmuz Cuma günlük burç yorumlarınız :tik: Sevgili Koç, Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp...
 4. 16 Eylül 2010 günlük burç yorumları

  16 Eylül 2010 günlük burç yorumları

  16 eylül 2010 günlük burc yorumlarınızı okumadan hareket etmeyinnn derimm :) Koç Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözecek. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin. Yediklerinize...
 5. 16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları karşınızda kızlar :tik: 16 Aralık 2010 Koç Burcu yorumu: İş hayatınız ve yaratıcı sanatsal çalışmalar için verimli bir dönem. Heyecan verici bazı haberler alabilirsiniz. İsteğiniz ve yapabilme gücünüz artıyor. Böylece dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebileceksiniz. Hem işlerinizi daha planlı bir şekilde sürdürecek, hem de yeni girişimlerde bulunmak...

Sayfayı Paylaş