gebe
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.192
  Beğenilen Mesajlar:
  2.681
  Ödül Puanları:
  113

  16 Nisan Salı 2013 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; 16 Nisan Salı 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmenizi diliyor ve 16 Nisan Salı 2013 Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz...  [​IMG]  16 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Aşk hayatınız oldukça mutlu görünüyor. Bu konuda iddialı ve idealist davranacaksınız. Aşka ve çevrenize yoğun duygular içindesiniz. Etrafınıza farklı gözlerle bakarken manevi duygularınızda bir artış olacak. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin.

  16 Nisan 2013 Boğa Burcu Yorumu
  Geçmişte kalan hatalarınızın tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek elinizde. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam sizi istediğiniz platforma getirecektir.

  16 Nisan 2013 İkizler Burcu Yorumu
  Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir gün içindesiniz. Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizlerine hazır olun. Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Maneviyat duygusu içinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır.

  16 Nisan 2013 Yengeç Burcu Yorumu
  Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz.

  16 Nisan 2013 Aslan Burcu Yorumu
  Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız.

  16 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
  Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Ortaklıklar aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz.

  16 Nisan 2013 Terazi Burcu Yorumu
  Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken disiplinli olmak zorundasınız.

  16 Nisan 2013 Akrep Burcu Yorumu
  Eşiniz maddi konularda her zamankinden daha fazla destek verecek. Çevrenizdeki kişileri korumak içgüdüsüyle hareke ettiğiniz müddetçe maddi kaygılardan uzak yaşamanız mümkün. Çünkü karşılı paslaşmaların size vereceği önemli fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Ortak ilişkilerinizi kendi inisiyatifiniz doğrultusunda düzenleyebileceksiniz.

  16 Nisan 2013 Yay Burcu Yorumu
  Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Gün içindeş duygusal yönleriniz ortaya çıkacak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız.

  16 Nisan 2013 Oğlak Burcu Yorumu
  Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Ortaklıklar aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız. Cildinize özen göstermeli yağlı yemeklerden uzak kalmalısınız.

  16 Nisan 2013 Kova Burcu Yorumu
  Kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Bu dönem askıya alacağınız çalışmalar canınızı sıkmamalı kaçırdığınız fırsatları düşünerek işlerinizi yeniden planlarken başka işler için zaman kazanmalısınız.

  16 Nisan 2013 Balık Burcu Yorumu
  Eski bir aşkın gündeme gelmesi de söz konusu. Yine bu dönem çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız.

   
16 Nisan Salı 2013 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Nisan Günlük Burç Yorumları

  16 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, yöneticiniz Mars bugün gizli güçleri yöneten ve son derece stratejik bir ev olan on ikinci evinizdeki Uranüs ile buluşuyor. Henüz dışarıya açıklamak istemediğiniz gizli görüşmeler yapabilirsiniz. Ya da sizinle ilgili ve sizin haberiniz olmayan bazı konuşmalar olabilir. Uranüs işin içinde olduğu zaman ne çıkacağını kestirmek zordur, sürprizlere açık olun....
 2. 2 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  2 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 2 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, keyifli bir hafta geçirmenizi dileyerek, astrologların 2 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Gün içerisinde beklenti içinde olduğunuz konuyla ilgili olumlu...
 3. 9 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  9 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 9 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 9 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Çok yorulacağınız bir beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Karşı taraf daha gerçekçi, sizin kadar iyimser görünmüyor. Kişilik uyuşmazlığı gibi...
 4. 30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, neşeniz bol, cebiniz dolu olsun diyerek 30 Nisan 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam...
 5. 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 16 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için önemli bir gününüzdesiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda...

Sayfayı Paylaş