Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  16 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hafta Başı Yorumlarınız Bakalım Neler Gösterecek..

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Zaman bulamamaktan dolayı bir türlü el atamadığınız ve önem verdiğiniz bütün işleri bugün halletmeye çalışmalısınız. Bunu yaptığınız takdirde kafanızı gereksiz yere işgal eden işlerden kurtulacak ve daha ciddi konularla, daha rahat ilgilenebileceksiniz. Eğer bu gibi şeyleri sonraya bırakmaya devam ederseniz yapmanız gereken şeyler her gün biraz daha fazlalaşarak içinden çıkılmaz hale girebilirler. Duygusal hayatınızla ilgili bazı kararlar almak zorunda olmanız mümkündür. Böyle bir durumla karşılaşmışsanız hisleriniz kadar mantığınıza da önem vermeli ve herşeyi tarafsız olarak gözden geçirmelisiniz.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün karşı cins ve sosyal ilişkileriniz sizi üzebilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimseden hiç de hakkettmediğiniz sözler duyabilir, yerine getirmeniz çok zor olan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Bu insan size karşı yoğun bir anlayışsızlık içinde olabilir ve istekleri size son derece bencilce şeyler olarak görünebilir. Aile ilişkilerinizin arkadaşlık ilişkilerinizle çatışması ve birinden birini tercih etmek zorunda kalmanız da mümkündür. Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün bir çok hareketli ve heyecanlı olay ya da eğlence imkanıyla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınızın sizi hiç hesapta olmayan yerlere davet etmeleri, bir yolculuğa çıkmanız, yeni kimselerle tanışmanız ve bu kimselerle karşılıklı bir yakınlık duyarak dotluğunuzu ilerletmeniz olasıdır. Eğer isterseniz bugün yeni bir aşk macerası başlatmaya ya da kafanızda birisi varsa onunla yakınlık kurmaya da uygunsunuz. Bu durumda hemen harekete geçmeli ve lafı fazla dolaştırmadan niyetinizi ortaya koymalısınız. Bunu yaparsanız beklediğiniz karşılığı görürsünüz fakat bunu yaparken fazla atak da davranmayıp, kararını bilmelisiniz. Siz bir kadın bile olsanız insiyatifi ele alarak karşınızdakine en azından niyetinizi belli etmeniz olayların akışını hızlandıracaktır.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Sizi üzen ya da düşündüren birşeyler varsa o konularda feraha çıkabilirsiniz. Bu konularla ilgili yeni gelişmeler olabilir ya da bazı fikirler alabilirsiniz. Dostlarınızın yaklaşımları sizde yeni fikirlerin uyanmasına ve konuyu daha kolay görmenize de sebep olabilir. Son derece cana yakın ve çekici bir görünümde olacağınız için karşı cins ilişkileriniz de de şanslısınız. Eğer yalnız bir kadınsanız bugün duygusal yapıda bir erkekle tanışmanız da olasıdır. Siz bir erkekseniz.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün burcunuz oldukça önemli ve yoğun zıt etkiler altında. Karşı cins ilişkilerinizde de bazı huzursuzluklar yaşamanız olasıdır. Birlikte olduğunuz insanın tutumu size gitgide batıcı gelebilir ve ilişkiniz baştan gözden geçirmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken birşey var ki, karşınızdaki kimse de sizin için aynı şekilde düşünebilir. Aranızdaki durum karşılıklı olarak birbirinizi anlamak için gayret göstermemenizden kaynaklanmaktadır. Eğer yalnız bir insansanız, yalnızlığınızdan sıkılarak, fazla düşünmeden bir karşı cins ilişkisine körlemesine dalabilirsiniz.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün yapmak istediğiniz birçok şeyin yanısıra hiç düşünmediğiniz bir çok güzel şey için gereken fırsatlarla karşılaşmanız olasıdır fakat üzerinizde sınırsız bir tembellik ve uyuşukluk olabilir. Bu yüzden hiç harekete geçemeyip, bütün gününüzü uyuklamakla oturmak arasında geçirmeniz de olasıdır. Üzerinizde olabilecek bu uyuşukluk hali günün ilk saatlerinde ortaya çıkmasa bile gün içinde sizi rahatsız edecektir. Bunun sebebi geçici bir tembellik isteği gibi görünse bile aslında fiziksel bazı rahatsızlıklarınız olabilir ve bugünkü durum sağlık bozukluğunun ilk belirtileri de olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız ilk fırsatta bir doktor tavsiyesi almayı ihmal etmemelisiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Sebepsiz bile olsa son derece yüksek bir morale sahip olacağınız bir gününüzdesiniz. Herşeye olumlu açıdan yaklaşabilirsiniz. Neşeniz ve ümitli yapınızla dostlar arasındaki anlaşmazlıkları bile yatıştırıp, tatlıya bağlayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta içinde yapmayı düşündüğünüz bazı işler varsa bugünün tatil günü olmasından istifade ederek planlarınızı baştan gözden geçirmeniz ve kararsız kaldığınız konuları birilerinden danışmanız iyi sonuç verebilir. Karşı cins ilişkilerinizde beklenmedik gelişmelere açıksınız.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Gerek duygusal hayatınızda, gerekse sosyal ilişkilerinizde çok dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Olur olmaz davranış ve sözlerinizle yakınlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkilerinizde de bazı sorunlar olabilir. Özellikle siz genç bir Akrepseniz ailenizin en iyi niyetli yaklaşımları bile size, sizi çocuk yerine koyarlarmış ya da hayatınıza çok fazla karışıyorlarmış gibi görünebilir. Tabii bu durumda bazı ters ve hatta sert tepkiler göstererek onların son derece üzülmelerine sebep olabilirsiniz. Sizi de sonradan fazlasıyla üzebilecek olan bu durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız bugün her ilişkinizde düşünceli davranmalı ve sözlerinizi iyice tartmadan konuşmamalısınız.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Burcunuz oldukça yoğun etkiler altında. Olumlu etkilerin yoğunluğu da sizi yoldan çıkartıp, şımarık bir yapıya da sokabilirler. Bu noktaya dikkat ettiğiniz takdirde son derece verimli ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz kimse ya da kimselerle birlikte uzakça bir yere gitmeniz ya da bir eğlence yerinde bulunmanız olasıdır. Bu durumlarda ya da çok daha farklı bir şey bile olsa toplum içinde bulunduğunuz takdirde günün yıldızı olabilirsiniz. Davranış ve sözleriniz herkesin dikkatini çekip, hayranlık uyandırabilir. Karşı cins ilişkilerinizde istediğiniz kimsenin aklını çelebilecek yapıdasınız.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Bugün istedğiniz hemen hemen her konuyu halletmeye, herşeyi elde etmeye uygunsunuz. Eğer yalnızsanız aniden aşık olabileceğiniz gibi hiç beklemediğiniz bir anda birileri size aşık olduğunu söyleyebilir. Güzel sanatlarla, sinema, tiyatro gibi etkinliklerle ilgilenmye yatkın olabilirsiniz ve bu gibi şeyler size sınırsız bir zevk verebilirler. Arkadaşlarınızla birlikte olmanız veya güzel haberler almanız ya da bozuk giden bir ilişkinizi düzeltmeniz de olasıdır. Kısaca bugün her alanda şanslı ve başarılısınız. Bu güzel günü hiç birşey yapmadan geçirirseniz doğrusu yazık olur.
  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün bütün olumsuzlukların içindeki, mutlu ve her şeye elverişli olan günlerinizden biridir. Olayları olumlu açılarından ele alırsanız herşeyde kazançlı çıkabilirsiniz. İçinizde kaçıp, uzaklaşmak, uzaklara yolculuk yapmak gibi istekler bulunabilir ya da uzun bir yolculuk planlayabilirsiniz. Eğer imkan bulabilirseniz bugün sevdiğiniz bir kimse ya da kimselerle uzakça bir yere gitmeniz sizi son derece rahatlatacaktır. Eğer bozuk giden bir aşk ya da dostluk ilişkiniz varsa onu düzeltmek için vakit kaybetmeden harekete geçmeli ve üzerinizdeki olumlu tesirler sürerken konuyu halletmelisiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Eğer son zamanlarda kendinizi maddi ve manevi olarak fazla yorgun hissetmişseniz bugün bütün yorgunluklarınızı atmaya elverişli bir gündesiniz. Astrolojik etken olarak kabul edilen hemen hemen bütün gök cisimleri sizi destekler açılardalar. Sıkıntılı durumlardan sıyrılabilir, dost, arkadaş veya sevgilinizle birlikte güzel bir gün yaşayabilirsiniz. Eğer para sarfetmenizi gerektiren bazı durumlarla karşılaşırsanız bundan dolayı endişeniz olmasın. Harcamalarınızın karşılığını istediğiniz şekilde göreceksiniz. Ailenizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Eğer sizden uzakta yaşayan aile fertleriniz varsa onlardan bazı mutlu haberler alabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 17 Temmuz 2012
16 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hafta Başı Yorumlarınız Bakalım Neler Gösterecek.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Bakalım Nelermiş...

  14 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Bakalım Nelermiş...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Genelde kişiliğinizde ve tepkilerinizde daha ılımlı davrandığınız bir...
 2. 3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak...
 3. 19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım...

  19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün gerçekçi ve dengelisiniz. İnsanlarla iyi...
 4. 20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

  20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün bazı dostlarınız size, fazla önem...
 5. 1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım...

  1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün sizin için hareketli ve...

Sayfayı Paylaş