Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  16 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel burç yorumlarınız :muz::muz:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Ay burcunuzda ilerlemeyi ve size hareket katmayı sürdürüyor. Kişisel konularınızda ve yeni başlangıçlarınızda hevesli bir tutum içindesiniz. Son dönemde ortaya çıkan gelişmelerle hedeflerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Hayatınıza değişiklik getiren konular üzerinde yeniden düşünebilirsiniz. Pek çok konuda yakın çevrenizin desteği ile ilerleyeceksiniz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Daha önlemci olma gereğiniz var. Size engel teşkil eden bazı şartları kabullenmeniz lazım. Kendi içinizde yaşadığınız çözümsüzlükler belirsizlikleri de beraberinde getirmekte. Özellikle bugün fedakarlık yapmanız gereken konular karşısında sabırlı olmalısınız. Elinizdeki işlere odaklanmanız en doğrusu. Yarın pek çok konuda daha rahat hareket edeceksiniz.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Sosyal konularda hareketlilik yaşamaya devam ediyorsunuz. Özelikle yeni fikirler uygulamak açısından grup çalışmaları öne çıkmakta. Görüşlerinizi açık biçimde ortaya koyabilir ve başkalarını etkileyebilirsiniz. Değişik ortamlar ve tanışacağınız yeni kişiler de hayatınız üzerinde etkili olmaya başlayabilir. Başkalarının önerilerine açık durmanız gerekecek.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  İş hayatınızda son derece hareketli bir gün. Tamamlanması gereken işlerinize karşı daha disiplini yaklaşabilirsiniz. Ancak üstlerinizle ilişkilerinizi önemsemeniz gereken şartları görmeniz gerek. Bugünlerde yeni görevler öne çıkarken, bu alanda çabalarınızla dikkat çekeceksiniz. Kariyerinize ilgili konular sizi daha fazla meşgul etmeye ve düşünmeye itiyor.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Pek çok alanda yeni gelişmeler dikkat çekmekte. Artık destek göreceğiniz girişimler yapabilirsiniz. Farklı konulara olan yakınlığınız sizi harekete geçirebilir. Gün içinde bazı engeller olsa bile, yabancılarla ilgili konularınız önceliğini koruyor. Yeni kişiler ya da yeni yerler sizi heyecanlandırabilir. Eğitsel alanda ise başkalarının deneyimlerinden yararlanmalısınız.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Genel olarak yorucu şartlar olmasına rağmen yapıcı etkiler altındasınız. Ortak işlere, parasal konulara dikkat çeken konular sizi meşgul etmeye başlayacak. İlişkilerinizde sağlayacağınız güven ise sizin için büyük önem taşıyor. Başkalarının olanakları ve borç alacak konularında bazı mücadeleler söz konusu. Karşınıza çıkan engeller sizi motive edebilir.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Birebir ilişkiler ve ortaklıklar gündemini korumaya devam etmekte. Özellikle teni tekliflerin öne çıkabileceği şartlar var. Daha yenilikçi ve cesur olmanız gerekebilir. Bu durum beklentilerinize yakınlaşmanızı kolaylaştıracaktır. Kazançlı çıkabileceğiniz bazı gelişmeler var. Fakat bazı fikir çatışmalarından uzak durmanız gereken konular dikkat gerektirmekte.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Günlük işlere ve detaylara daha fazla önem vermelisiniz. Süregelen işleriniz ve organizasyon gerektiren konularda hızlı ve sonuca yönelik olmalısınız. Bugün dikkatinizi beraber çalıştığınız kişilerle olan ilişkilerinize vermeniz gerekecek. Aksi halde işte istediklerinizi elde etmeniz zorlaşabilir. Düzen gerektiren konularda başkalarının desteğini alarak ilerleyebileceksiniz.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Sizin için rahat ve keyifli şartlar söz konusu. Harekete geçebileceğiniz pek çok konuda çalışmalarınızın sonuçları öne çıkıyor. Özellikle yaratıcı alanda kendinizi ortaya koyma başarınız sonuçsuz kalmayacak. Sizi mutlu edecek çocuklarla ilgili konulara da zaman bulabilirsiniz. Duygusal hayatınıza yansıyan olumlu atmosferden yararlanmaya bakın.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Günlük hayatınıza hareket ve kararlılık katan konular öne çıkıyor. Bugün yakınlarla ilişkiler ve özel hayatınız öncelik kazanabilir. Aynı zamanda kendinize zaman ayırma çabanız sayesinde rahat hareket edebileceksiniz. Ancak güvenliğinizi yakından ilgilendiren konular unutulmamalı. Uzun zamandır bu yöndeki çalışmalarınızı ihmal etmemelisiniz.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Ziyaretler ve eğitsel konular gündeminizi doldurmaya başlıyor. Hareketlilik ve aynı anda birden fazla işle uğraşmak sizi kontrollü olmaya itmekte. Yine de bu dönem yeni şeyler öğrenmeye açık yanlarınızla başarıya çok yakınsınız. Düşüncelerinizi savunmak, aynı zamanda eğitim konularında somut çalışmalara yönelmek size oldukça hareketli zamanlar getiriyor.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Yeni kazançlara ve çalışma hayatına odaklı olmanız gereken gelişmeler var. Kişisel çabanızla pek çok şey yapabilirsiniz. Özellikle bütçenize yönelik kararlarınız önem kazanmakta. Daha ekonomik olmayı başardığınızda yatırım planlarınıza odaklanabilirsiniz. Ancak kararlı olmanız da gerekiyor. Çalışma kapasitenizi artıracak fırsatları zorlamanız gerek.   
16 Temmuz Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 TEMMUZ burç yorumları

  16 TEMMUZ burç yorumları

  temmuzun burcu 16 temmuz hangi burç 16 temmuz burç hangi Koç 21 Mart - 19 Nisan İş toplantılarınızdan alacağınız sonuçlar sizin yararınıza olacak. Tek noktaya takılı kalmayıp geniş bir çerçevede düşünebilirseniz başarılı olmamanız için hiçbir neden yok. Aniden ortaya çıkabilecek sorunlarla başa çıkabilecek güce sahipsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Hareketli ve hafif heyecanlı bir hafta...
 2. 16 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 temmuz burcu 16 temmuz burç Haftanın son günü 16 Temmuz Cuma günlük burç yorumlarınız :tik: Sevgili Koç, Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp...
 3. 16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar Sevgili Koç, Jüpiter'in burcunuzda olması azminizi ve iyimserliğinizi arttırıyor. Ne var ki bazı sürpriz gelişmelerden kaynaklanan gecikmeler veya aksamalar canınızı sıkabilir. Ama öğleden sonra aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili yaşayacağınız şanslı...
 4. 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 16 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için önemli bir gününüzdesiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda...
 5. 16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  16 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 16 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için neşe dolu bir gün olmasını diliyor ve 16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç (21 Mart – 19 Nisan) : Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz. OSHO...

Sayfayı Paylaş