Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  17 ağustos burcu 17 ağustos hangi burç abartılı burç yorumları
  17 Ağustos 2010 Salı günü burçlarınızdaki olumlu yada olumsuz gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun kızlar :kartanesi::kartanesi:

  Koç burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar saat 08:34 itibariyle Yay burcunda seyrine başlayacak Ay etkisi altında Salı gününe adım atmaktasınız. Özgürlük duygusu gün boyu tepkilerinizde ön planda olacağından, üzerinizde denetim ve kontrol sağlayabilecek kişi ve olaylardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Zihinsel açıdan kendinizi güvende hissedeceğiniz için, çevrenizdeki insanların düşüncelerinizi onaylamalarını isteyebilirsiniz.
  Sezgilerinizi kuvvetlendiren bu etki altında, başkalarının hangi yönde hareket edebileceğini veya düşünebileceğini kestirmeniz mümkündür. Dürüst ve gayet açık bir şekilde kendinizi ifade edebilir ve kimseye uymak zorunda kalmadan kararlarınızı verebilirsiniz. Bu enerjinin bir başka etkisi ise, yaşamınızla alakalı her konuda iyimserlik gücü vermesi ve yapmayı düşündüğünüz bazı atılımlar için güven tazelemesidir. Bu enerjiyi, bazı planlamalarda bulunmak adına kullanmanız yerinde olabilir. Kimileriniz bu etki altında, hiç tahmin etmediğiniz bir anda yeni biriyle tanışabilirsiniz. Davranışları ve çocuksu halleri hoşunuza gidebilir.

  Boğa burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar saat 08:34 itibariyle Yay burcunda ilerlemeye başlayacak Ay enerjisi, değişim konusunda sizi destekleyicidir. Yalnız Boğaların kendine has sabit düşünce tarzından uzak kalmaları gerekmektedir. Yani bugün ileri adımlar atılabilmesi için başka fikirlere açık olmak, toleranslı davranmak lazımdır.
  Salı gününün tümünde etkili olacak bu enerji, ister partneriniz, isterse başka bir kişi olsun farketmez ortaklaşa hareket etmenin, duygusal ve ruhsal güvenliğiniz açısından önemini göstermektedir. Tabii ki içinizde yine kuruntu ve kuşkular vardır, bunların çözümlenmesi bu kısa süreli etki altında mümkün olmayabilir fakat günün pozitif geçmesinde gayet faydalıdır. Tensel arzularınız bakımından etkili olan bu enerji, partnerinizle aranızdaki bütünleşmeyi sağlayıcıdır. Ayrıca yakın çevrenizde bulunan bir kişinin maddi ve manevi anlamda desteğini görmeniz anlamına da gelebilir. Ancak astarı yüzünden pahalı olmaması için iyi düşünmeniz şarttır.


  İkizler burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili İkizler saat 08:34 itibariyle karşıt burcunuz Yayda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, ilişkiniz konusunda iki yanlı davranış göze çarpabilir. Birincisi, her iki kişinin de birbiriyle bağlantı kurmaya açık oluşu, ayrılan noktalar olsa bile anlaşmaya gönüllü olunması nedeniyle sorunların otomatik olarak ortadan kalkması. İkincisi ise, her mevzunun gereğinden fazla abartılması ve yok yere günün keyifsiz geçirilmesi. Aslında bu etki altında yapılması gereken yükselen egonun denetim altına alınarak ilişkinin lehine olacak şekilde hareket edilmesidir.
  Ayrıca bu etki altında içgüdüsel hareket oldukça ön plandadır. Yani her iki taraf özellikle partneriniz size karşı mantıklı olmaktan ziyade, hissedişleri doğrultusunda davranabilir.Yani aranızda birkaç gündür süren bir problem varsa, size karşı ters davranmasını normal karşılamanız gerekebilir. Aslında yapılması gereken çok basittir. Birlikten kuvvet doğar sözünü rehber edinerek, birbirinizden kopmak yerine, birlikte bir dünya kurmak için çaba sarfetmektir.


  Yengeç burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, saat 08:34 itibariyle Yay burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, günün tümünde etkili olacağından insanları, durumları abartılı bir hassasiyet içinde ele alabilirsiniz. Gün içinde en basit işlerde bile titizlik içinde hareket etmeniz doğaldır. Bu kimi zaman iş hayatınızla alakalı konularda düşünürken, kimi zaman bir ufak rahatsızlığı bile farklı tarzda düşündüğünüz için kendinizi keyifsiz hissetmeniz olabilir. Bir kere şunu söylemeliyim ki, Ay Yay burcu geçişleri aslında son derece pozitif bir düşüncenin duygulara hakim olması anlamı taşır. Eğer siz kendinizi bu yönde şartlandırırsanız çok daha neşeli bir gün geçirmeniz mümkündür.
  Evet hayatın zorlu tarafları bir çoğumuz için geçerli ve çoğumuz çalışıp ekmeğimizi kazanmak durumundayız. Ancak bu kendimize dikkat etmememiz anlamına gelmiyor. Onun için fırsat buldukça kısa molalar vermeli, bir şekilde olumlu düşünmeye çalışmalı veya sizi rahatsız edebilecek kişilere dur diyebilmelisiniz. Karşınıza hangi sorun çıkarsa çıksın şunu unutmayalım ki, bir çözümü muhakkak vardır. Siz de böyle düşünmeye çalışırsanız bu enerjiyi yerinde kullanmış olabilirsiniz.


  Aslan burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 08:34 itibariyle burcunuzla uyumlu görünüm yapmaya başlayacak Ay-Yay burcu etkisi altında, neşeli ve oldukça pozitif yaklaşımlar içinde etrafınızla iletişime geçebilir, gününüzü olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bugün istesiniz de kaygılanmanız veya kendinizi keyifsiz hissetmeniz pek mümkün değildir.
  Çünkü Jüpiter denetiminde bulunan Ay, moral gücü üzerinde iyimser bir etki yaratıp, herşeye rağmen hayatı iyimser bir şekilde ele almanızı sağlayabilir. Bu etki altında rutinlikten uzak, değişimlere açık ve macera hisleriyle dolu olarak gününüzü geçirebilirsiniz. Ruhunuzun ateşlenmesi ve keşifçi yanınızın ortaya çıkması sonucu farklı insanlarla bir araya gelmek mümkün olduğu gibi, günlerdir süren duygusal sıkıntılarınızın bitişiyle fiziksel açıdan da canlanabilirsiniz. Bilgilenme, tecrübelerinizi diğer insanlarla paylaşma, öğrendiklerinizi uygulamaya dökme Ay-Yay burcu enerjisinin bir yansıması olduğundan, günü gayet hoş geçirebileceğinizi düşünüyorum.


  Başak burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar güne, saat 08:34 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay enerjisi altında başlamaktasınız. Bu etki altında gününüzü olumlu bir şekilde değerlendirmek için, yuvanız içinde veya ilişkinizle alakalı konularda saptadığınız yanlışları veya aksayan noktaları düzenlemeye çalışmanız faydalıdır. Yalnız ondan önce bu enerji hakkında hatırlatmak istediğim birkaç nokta var. Özünde son derece pozitif bir enerji olan Ay Yay burcu sizin gibi ince eleyip sık dokuyan kişilerde iki türlü etki yaratabilir.
  Ya olayları tümüyle kendi bakış açınızla değerlendirebilir veya abartılı tepkilerde bulunarak çözümlemeye çalışabilirsiniz. Fakat benim önerim, değişkenlik göstermeden, etrafınıza kayıtsız davranmadan içinizdekileri paylaşmanız ve sizi tedirgin eden konuları bu pozitif çerçeve içersinde değerlendirmenizdir. Böylece hem çevrenizdeki insanlarla ayrılığa düşmez hem de keyifli bir gün geçirmiş olursunuz. Bu enerji, yoldan gelebilecek bir kişinin veya ev sınırları içinde bir seyahatle ilgili meselelerin ele alınması anlamında etkilidir.


  Terazi burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler güne, saat 08:34 itibariyle burcunuzla uyumlu görünüm yapacak Ay Yay burcu etkisi altında başlamaktasınız. Bu gayet pozitif bir enerji olup, yakın çevrenizle olan temasınız, yolculuk, bilgilenme, merak duygunuz ve keşifçiliğiniz açısından olumludur. Zihinsel ifadeniz ve konuşma biçiminizle etrafınızdaki insanları kolaylıkla etkiniz altına alabilir neşeli ve pozitif hallerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Bir seyahatle ilgili meseleler bugün ele alınabilir. Nereye gitmek istediğiniz konusunda tam olarak karar veremeyebilirsiniz.
  Birebir yakın ilişkiniz ve atılımda bulunmayı düşündüğünüz alanlarda bu enerjiden yararlanarak günü verimli bir şekilde geçirmeniz mümkündür. Ayrıca bu enerji fikirlerinizi daha geniş bir bakış açısı içinde ele alarak, daha hızlı hareket etmeniz için de yardımcıdır. Aktiviteler, organizasyon veya tanıtım faaliyetleri, belli bir konuda deneyim sahibi olma, ilginç kişilerle bir araya gelmek gibi geniş bir alanda hareket edebilmeniz de yine bu enerjinin sayesinde mümkündür. Özellikle yüksekokulu kazanan kardeşlerimiz okulları hakkında bilgi toplayabilirler.


  Akrep burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler Salı gününe Ay Yay burcu etkisi altında başlamaktasınız. Saat 08:34 itibariyle etkili olacak bu enerji maddi konulardaki kaygılarınızı bir yana koymanızı ve deyim yerindeyse bardağın dolu tarafını görebilmenizi sağlayıcıdır. Tabii ki her ikisi de aslında gayet faydalıdır. Lakin kısıtlı bir bütçeniz varken aşırı harcamalara giriyorsanız sorun çıkartıcı olabilir. Bu enerjinin bir olumlu yanı da, sezgileri oldukça güçlendirmesidir. Öyle ki, bugün fırsat bulup şöyle bir durumunuzu gözden geçirdiğinizde iç sesiniz size bir çok konuda rehber olabilir. Hatta siz bile bu güç karşısında şaşırabilirsiniz.
  Bu yazılanlar Ay Yay burcu enerjisinin olumlu yönüdür. Ancak belirtmek isterim ki, bu enerji yükseleni Boğa ve Kova ve Aslan olan Akrepler için bugün zorlayıcı olabilir. Bazı insanlarla görüş alış verişinde sorun yaşamanız anlamına gelebilir. Size sundukları tavsiyeleri haklı olsalar dahi dinlemek istemezsiniz. Size göre onlar gereksiz yere konuşmaktadırlar, çünkü yolunuzdan dönmek gibi bir niyetiniz yoktur. Çünkü bugün olaylara sadece kendi bakış açınızla yanaşmak niyetindesinizdir.

  Yay burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar Salı gününe, burcunuzda ilerleyen Ay enerjisiyle başlamaktasınız. Saat 08:34 itibariyle etkili olmaya başlayan bu enerji altında, günü planladığınız şekilde geçirebilir, neşeli ve özgüvenli halinizle çevrenizdeki insanlar üzerinde etkili olabilirsiniz. Fiziksel açıdan canlandırıcı, gayet aktif hareket etmenizi sağlayıcı bu etki altında, bugüne dek aklınızın ucundan dahi geçmeyen, belki de fırsat bulamadığınız konularla ilgilenebilir, bilgi sahibi olabilir hatta bizzat uygulayabilirsiniz.
  Arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirici bu enerji, her insanla iyi geçinebilmeniz açısından destekleyici olup, başka insanları kendi alanınıza çekebilmenizde de destekleyicidir. Kazanmak dürtünüz bugün yüksek olacağı için, tüm seçenekleri gözden geçirebilir, hangisinde karar kılacağınızı veya hangisinin size faydası dokunmayacağını da rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Kısaca güne pozitif düşünceler içinde uyanmanız eğlenceli bir gün geçirmeniz açısından iyi bir belirleyicidir.


  Oğlak burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar Salı gününe Ay Yay burcu etkisi altında başlamaktasınız. Saat 08:34 itibariyle etkisini hissedeceğimiz bu enerji, sizin gibi genelde planlı programlı hareket etmekten hoşlanan burç mensupları için fazla hareketlilik manasına gelen bu enerji bazı konularda abartılı tepkilerde bulunmanıza, olayları değerlendirirken kendi bakış açınızı daha fazla ön planda tutmanıza neden olabilir. Tabii ki bu en doğal hakkınızdır.
  Lakin bu enerjiyi, hassasiyet içeren mevzularda ortada bir şey yokken varmış gibi düşünerek veya söylenen her sözü tarafsız bir şekilde dinlemek yerine, bildiğinizi okumak tarzında ele alıyorsanız zorlayıcı olabilir. Bugün yapmanız gereken ne durumda olursanız olun iyimser bir şekilde, kendinize güven duyarak güne adım atmaktır. İnancınızın ve sezgilerinizin sesi size doğru yönü gösterebilir.


  Kova burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar Salı gününe Yay burcunda ilerleyen pozitif Ay etkisi altında adım atmaktasınız. Saat 08:34 itibariyle yansımalarını hissedeceğimiz bu enerji özgürlük ihtiyacınızın yoğunlaşması anlamına geleceğinden üzerinizde denetimi olan ve bu yüzden de hareket etmekte zorlandığınız her konuda zincirlerinizi koparma isteğiniz anlamına gelebilir. Ayrıca bu enerji, bazı durumlar yolunda gitmediği veya isteminiz dışında geliştiğinde, inancınızın yükselerek size ışık olmasını da sağlayıcıdır.
  Gezgin ruhunuzu canlandıran, keşif isteğinizi yükselten ve sıra dışı özelliklerinizi dış dünyaya sunmanızı sağlayan bu etki altında, hoş sohbet ve neşeli bir şekilde etrafınızla ilişkide bulunabilir, bilginiz olan konuları insanlara sunmaya çalışabilirsiniz. Bilge ve felsefik bir yanınız varsa bu etki altında, çevrenizde bulunan ve zor durumda olan insanlara yardım edebilir ve onları moral olarak güçlendirebilirsiniz.


  Balık burcu 17 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar bugün Jüpiter idaresinde olan Ay etkisi altında geçecek gün, toplumsal aktivitelerinizde öne çıkmanız adına sizi destekleyicidir. Çevrenizdeki insanlarla temas halinde olmak, kafanızın içindekileri paylaşmak, her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmak bu enerji altında mümkün. İçinizde yeni umutlar filizlendiren, girişimde bulunmayı düşündüğünüz alanlarda sizi destekleyen, ilginizi çeken konularda araştırmalarda bulunmanızı, yazıya söze dökmenizi sağlayan bu kuvveti değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.
  Lakin her güzelliğin kendi içinde bir de dikkat edilmesi gereken tarafı vardır ya, işte bu enerjinin en fazla dikkat edilmesi gereken yönü, hayatınız ilgili bir anlam arayışı içindeyseniz, olayları ya tümüyle iyimser veya tümüyle abartılı bir hassasiyet içinde değerlendirmenize neden olmasıdır. Yani ya herşey güzel olacak derseniz veya bu son şansım diyebilirsiniz. Benim tavsiyem ise, her zaman olduğu gibi doğanın kendi içindeki düzenine ve adaletine inanmanız ve hiç bir olayın içinizdeki gücü azaltmasına izin vermemenizdir. Aşk hayatınız varsa çocuklarınız ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde size rehber olan bu enerjiden yararlanarak hayatı daha geniş ve iyimser açıdan ele alabilirsiniz.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler =)))
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak burcu 17 Ağustos 2010 yorumu
  Sevgili Başaklar güne, saat 08:34 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay enerjisi altında başlamaktasınız. Bu etki altında gününüzü olumlu bir şekilde değerlendirmek için, yuvanız içinde veya ilişkinizle alakalı konularda saptadığınız yanlışları veya aksayan noktaları düzenlemeye çalışmanız faydalıdır. Yalnız ondan önce bu enerji hakkında hatırlatmak istediğim birkaç nokta var. Özünde son derece pozitif bir enerji olan Ay Yay burcu sizin gibi ince eleyip sık dokuyan kişilerde iki türlü etki yaratabilir.
  Ya olayları tümüyle kendi bakış açınızla değerlendirebilir veya abartılı tepkilerde bulunarak çözümlemeye çalışabilirsiniz. Fakat benim önerim, değişkenlik göstermeden, etrafınıza kayıtsız davranmadan içinizdekileri paylaşmanız ve sizi tedirgin eden konuları bu pozitif çerçeve içersinde değerlendirmenizdir. Böylece hem çevrenizdeki insanlarla ayrılığa düşmez hem de keyifli bir gün geçirmiş olursunuz. Bu enerji, yoldan gelebilecek bir kişinin veya ev sınırları içinde bir seyahatle ilgili meselelerin ele alınması anlamında etkilidir.

   
17 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  17 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  17 ağustos burç yorumları 17 ağustos burç ne burcu burcu hangi Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 17 Ağustos burç yorumlarınız :smokin::smokin: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bugün düşüncelerinizi disiplinli bir şekilde...
 2. 17 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Ocak Pazar gününe burcunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler 17 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) İyimsersiniz Hafta sonuna yeni ümitler ve iyimserlikle giriyorsunuz. Tek başına kalmamalı, arkadaşlarınızla, değişik gruplarla daha fazla şey paylaşmayı denemelisiniz. Başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var. Geleceğe yönelik planlar...
 3. 17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 mayıs hangi burç Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı okuyun bakalım kızlar :tik: Koç 21 Mart – 19 Nisan Kendinizi dinlemeye yatkın olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durumu fazla abartmamak için kontrollü olmalısınız. Yoksa, bir şeyler yapacağına durmadan kendine acıyan bir insan haline dönüşebilirsiniz. Sevgilinizin sizin hakkınızda düşündüklerini söylemesine izin vermelisiniz. Alenen bunu...
 4. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 5. 17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 17 ağustos burçları 17 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 17 Ağustos Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Venüs para evinize geçiyor. Maddi konularda yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Rutin yaşam tarzı size göre değil ve kaprisli olmanızın tek nedeni monoton yaşam şekli. Ay’ın konumu, mesleki...

Sayfayı Paylaş