Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  17 ağustos burç yorumları 17 ağustos burç ne burcu burcu hangi
  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 17 Ağustos burç yorumlarınız :smokin::smokin:

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

  Bugün düşüncelerinizi disiplinli bir şekilde çevrenize yansıtma özelliğiniz var. Ay ve Merkür?den olumlu etkiler almaktasınız. Bazen düşüncelerinizi gizlediğiniz için, çevrenizde merak konusu olmanız rağmen, içtenliğinizi bilenler için, güven teşkil ediyorsunuz. Finans konularının gündemi meşgul ettiği bir gün yaşayacaksınız.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)

  Ay?ın bir hava grubu olan İkizlerde ilerlemesi, sizin için güzel bir zemin oluşturuyor. Ayrıntılardan kurtulmak istemediğiniz için, olayların farklı yönlerini görmekten hoşlanıyorsunuz. Çevrenizle tartışmak yerine bildiğiniz konularda daha fazla bilgi sahibi olmayı yeğliyor, sessiz ve derinden gidiyorsunuz.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)

  Ay burcunuzda ilerlerken, daha duygusal ve romantik ilişkiler içindesiniz. Aklınız oldukça karışık ve sürekli değişim gösteriyorsunuz.. Bugün olması gereken olayların dışında cereyan edecek olan çevresel sorunlar bazı kişilerin kafasını karıştıracak İçsel huzursuzluğunuzu yenerek, kendinizi işinize vermelisiniz

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)

  Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün iletişim konusunda oldukça duyarlı davranıyorsunuz.Duygusal bir konuşma yapmanız sizin özlemli olduğunuz konuları da beraberinde getirecek. Askıda kalan işlerinizle ilgilenmek için, elinize fırsat geçiyor.Bugün çoğul fikirler içinde kalmanız mümkün.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)

  Bugün sabit düşünceler içinde olmanız, yüzünden çevresel ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.Ailenize ters düşmek istemediğiniz için, tercih yapmanız gerekiyorsa, sevdiklerinizin yanında olmayı yeğleyeceksiniz.. Derin bir araştırma yeteneğine sahip olduğunuz için, yeni konulara da ilgi duyuyorsunuz.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

  Bugün yönetici gezegeniniz Merkür, düşüncelerinizde daha aktif ve hareketli bir tablo çiziyor. Akılınıza taktığınız konuların size hiçbir faydası olmayacak. Eski aktif halinize dönmek için yeni bir performans peşinde olacaksınız. Ailenizin teklifleri karşısında, işbirliği içine girmeniz mümkün. Geleneksel değilsiniz ama çevrenizi dinlemeyi seviyorsunuz..

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)

  Maddi konuların kafanızı meşgul etmesinden rahatsız olabilirsiniz. Bugün elinizden geldiği kadar, finans konularıyla ilgileneceksiniz.Bir an önce bitmesi gereken işleriniz var ve sizi engelleyen pürüzleri ortadan kaldırmayı düşünüyorsunuz. Merkür gezegeni aklınıza takılan konuları anında yaşama geçirmenizi sağlıyor.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)

  Çevrenizde tutucu kişilerle iş yapmak hoşunuza gidiyor. Siz yeniliği sevmenize rağmen, güvenebileceğiniz kişilerin, alışkanlıklarına bağlı geleneksel olmasından hoşlanıyorsunuz. Çünkü böyle zamanlarda serüvenci arkadaşlarınızı çevrenizde görmeniz mümkün olmuyor. Maddi konularda ruhsal bir güvene ihtiyacınız var.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)

  İçtenliğe önem vermenize rağmen, bazen size hiç uymayan bir kişilik sergiliyor ve bulunduğunuz ortamlarda sır olmayı yeğliyorsunuz. Bugün katıldığınız davetlerde felsefi konuşmalar ilginizi çekecek ve sizi oyalayacak farklı kişilerle tanışacaksınız. Mesleğinizde titiz ve önlemci davranmak isteyişinize bazıları tepki gösterebilirler.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)

  Etkileyici bir dış görünüşünü olmasına rağmen, içsel çekingenliğinizi çevrenize hissettirmek istemiyorsunuz. Bugün yolculuk planları yapıyorsunuz.. Fakat her zamanki gibi disiplinli hareket etme gereği duyacak ve yapacaklarınızı detaylı bir şekilde organize edeceksiniz.Bu özelliğiniz yüzünden her şeyi ağır yaşıyorsunuz..

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)

  Duygularla mantığınızı ayırt edebileceğiniz bir gün içindesiniz. Çevrenize zarif bir görüntü çizerken, her şeyi dikkatlice izliyorsunuz. Tartışmalardan kaçınacağınız bir gün. İletişim içinde olacağınız kişilerle ortak bir kazanç tablosu oluşturabilirsiniz.Yaşantınızla ilgili değişim söz konusu. Fikirleriniz değişiyor.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)

  Duygu alış verişi içinde olacağınız bir gün içindesiniz.Gireceğiniz toplantılarda ve sosyal yaşantınızda akıl ve mantık karmaşası yaşamak istemediğiniz için, dinlemeyi yeğlerken, karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz. Yeni ilişkileri konusunda temkinli hareket etmenizi, isabetli bir davranış olarak nitelendirebiliriz.


   
 2. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
 3. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)
  Ay burcunuzda ilerlerken, daha duygusal ve romantik ilişkiler içindesiniz. Aklınız oldukça karışık ve sürekli değişim gösteriyorsunuz.. Bugün olması gereken olayların dışında cereyan edecek olan çevresel sorunlar bazı kişilerin kafasını karıştıracak İçsel huzursuzluğunuzu yenerek, kendinizi işinize vermelisiniz

   
17 Ağustos Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  17 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  17 ağustos burcu 17 ağustos hangi burç abartılı burç yorumları 17 Ağustos 2010 Salı günü burçlarınızdaki olumlu yada olumsuz gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun kızlar :kartanesi::kartanesi: Koç burcu 17 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:34 itibariyle Yay burcunda seyrine başlayacak Ay etkisi altında Salı gününe adım atmaktasınız. Özgürlük duygusu gün boyu tepkilerinizde ön...
 2. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 3. 17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178: Sevgili Koç, Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal...
 4. 17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 17 ağustos burçları 17 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 17 Ağustos Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Venüs para evinize geçiyor. Maddi konularda yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Rutin yaşam tarzı size göre değil ve kaprisli olmanızın tek nedeni monoton yaşam şekli. Ay’ın konumu, mesleki...
 5. 17 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  17 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 17 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 17 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç Ortaklaşa para konularında bazı mücadeleler var. Dışsal koşulları kontrol etmek beklemediğiniz sorunlara zemin hazırlayabilir. Öncelikle alacak verecek işleriniz borçlarınızdan kurtulma...

Sayfayı Paylaş