17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları
17 aralık burç yorumları
17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik:

Sevgili Koç,
Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın.


Sevgili Boğa,
Bugün rahat bir nefes alacaksınız. Görüştüğünüz kişilerden alacağınız destek moralinizi yükseltecek. Yepyeni ve ilginç girişimlerde bulunabilirsiniz. İçinizdeki istekler güçlü bir biçimde uyanıyor. Bu sırada olmayacak beklentiler içine girmekten kaçının.


Sevgili İkizler,
Kendinizi yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Olayların üzerinize doğru geldiğini düşünüp rahatsız olmanız mümkün. Ancak, olayları gereğinden fazla büyütebilir ve kendinizi huzursuz edebilirsiniz. Sakin olmalısınız.


Sevgili Yengeç,

Ay’ın etkisiyle, birlikte çalıştığınız kişilerin sosyal yönlerinin ağır basmasına dikkat ediyor ve çalışkanlığınızı onların aktiviteleriyle birleştirmek istiyorsunuz. Amacınıza ulaşmak için önünüzdeki tüm engelleri aşmasını iyi biliyorsunuz..İçsel patlamalara meyilli bir gün. Yolculuk gerektiren bir araştırma konusu gündeme gelebilir.


Sevgili Aslan,
Alacağınız bazı haberler sizi endişelendirebilir. Ancak, haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Seyahatler ve insanlarla ilişkiler yorucu gelse bile isteklerinizi güçlendirebilir. Aslında biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Fakat içinizdeki enerjiye uyacaksınız.


Sevgili Başak,
Bugün, olayların akışı sizi canlandıracak. Dostlarınız ve eskiden tanıdığınız kişilerle sıcak ilişkiler kuracak, çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bugün farklı ve sıra dışı kişiler ve konularla ilgilenebilir, yeni tecrübeler kazanabilirsiniz. Fakat yabancılarla ilişkilerinizde tedbirli olun. Beklemediğiniz seyahat fırsatları çıkabilir.Sevgili Terazi
Bugün bazı olaylardan fazla etkilenebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz zor olabilir. Tahammülsüz ve sert bir tavır içine girmekten kaçının. Aslında, akıllıca davranabilir ve önem verdiğiniz kişilerin sizi desteklemesini sağlayabilirsiniz. Böylece kararlarınızı uygulamayı sürdürebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ilgi gösterirken sevdiğinizi ihmal etmeyin.


Sevgili Akrep,
İlişkilerinizle ilgili gelişmeler hız kazanıyor. Geçmişe ait meseleler üzerinde yoğunlaşmanız sizi endişeli ve huzursuz duygular içine sokabilir. Aslında sakin ve anlayışlı davranabilirsiniz Böylece ilişkilerinizde yaşanabilecek sorunları önleyebilir, moralinizin yükselmesini sağlayabilirsiniz.
.

Sevgili Yay

Bugün günlük işlerinizi yaparken, işlerinizin gelişmesiniz sağlayacak yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak olaylar karşısında aşırı duygusal davranıp olayları da büyütebilirsiniz. Aşırı duygusal olmaktan kaçınmalı ve sağlığınıza özen göstermelisiniz.Sevgili Oğlak,

Son derece anlayışlı ve keyifli olduğunuz bir dönemdesiniz. Gelişmeler hızlı ve sürprizlerle dolu olabilir. Sevgiyle ve istekle davranacak, böylece çok hoş ilişkiler kuracaksınız. Yeni dostlar edinebilir, hoşunuza gidecek ilişkiler yaşayabilirsiniz. İlginç ve alışılmışın dışındaki isteklerinizi harekete geçireceksiniz.


Sevgili Kova,
Bugün heyecan verici gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Alacağınız haberlerle dikkatinizi ev ve aile bireyleriyle ilgili konulara yöneltebilirsiniz. Biraz huzursuzluk duysanız bile kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat yine de alıngan bir tavır içine girerek sevdiklerinizi üzebilirsiniz. Ama bu haliniz çabuk geçecek. Yaşamdan keyif alabileceğiniz çalışmalar yapmak sizi canlandıracak.Sevgili Balık,
Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Aceleci tavırlarınız azalacak ve olayları akışına bırakacaksınız. Kendinizle ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde baskı yaratan sorunları ve parasal sıkıntıları düşünmeyecek, yepyeni planlar yapacaksınız. İletişim konuları ön plana çıkabilir. Yakın çevrenizde kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsiniz.

 
$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
Sevgili Başak,
Bugün, olayların akışı sizi canlandıracak. Dostlarınız ve eskiden tanıdığınız kişilerle sıcak ilişkiler kuracak, çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bugün farklı ve sıra dışı kişiler ve konularla ilgilenebilir, yeni tecrübeler kazanabilirsiniz. Fakat yabancılarla ilişkilerinizde tedbirli olun. Beklemediğiniz seyahat fırsatları çıkabilir.
 
gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
Sevgili Başak,
Bugün, olayların akışı sizi canlandıracak. Dostlarınız ve eskiden tanıdığınız kişilerle sıcak ilişkiler kuracak, çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bugün farklı ve sıra dışı kişiler ve konularla ilgilenebilir, yeni tecrübeler kazanabilirsiniz. Fakat yabancılarla ilişkilerinizde tedbirli olun. Beklemediğiniz seyahat fırsatları çıkabilir.


tşklerr canım :)
 
Üst