Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burcunuzu okumadan güne başlamak istemezseniz buyrun meleklerim 17 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız :ehi:
  Koç
  Sevgili Koç, bugün doğan yeniayın hemen ardından yurt dışı, seyahat, medya, üniversite ya da hukukla bağlantılı konular gündeme gelebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca bugünden itibaren sosyal hayatınız da canlanıyor. Ancak bilmediğiniz bazı şeyler birden su yüzüne çıkabilir.

  Boğa
  Sevgili Boğa, bugün doğan yeniayın hemen ardından maddi konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz zira bunun için tüm senenin en uygun zamanındasınız. Kariyerinizde büyük bir başarı kazanabilirsiniz. Başarı potasiyeliniz çok yüksek. Ancak arkadaş ve guruplarla ilgili beklemediğiniz gelişme olabilir.


  İkizler
  Sevgili İkizler, yakın ilişkinizde dönüm noktasındasınız. Bugün oluşan yeniayla beraber ilişkinizde yeni bir dönem başlayabilir. Nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verebilirsiniz ya da bu eğilimi iş hayatında yaşayabilir ve yeni bir iş ortaklığına girebilirsiniz. Ancak kariyerinizde veya bir otorite figürüyle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, işleriniz son zamanlarda inanılmaz yoğunlaşmış olmalı veya sağlık konularına öncelik veriyor olabilirsiniz. Bugün doğan yeniay yapıcı enerjisini hayatınızın bu alanlarına yönlendiriyor ve girişimlerinizde sizi destekliyor. Rutin işler, detaylar ve sağlıkla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Egzersiz veya diyete başlayabilirsiniz.

  Aslan
  Sevgili Aslan, yıldız haritanızın en renkli bölümünde doğan yeniay, hayatın güzel yönlerini görmeniz için sizi motive edecek. Aşk, çocuklar, hamilelik, hobiler ve sanatla ilgili konular yeniayla beraber canlanıyor. Bu yeniay döneminde aşık olabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evlilik ve iş ortaklıkları da çok olumlu.

  Başak
  Sevgili Başak, son günlerde evinizde hareketlenme başladı ve dikkatiniz eve yöneldi. Bugün doğan yeniay da hayatınızın bu alanını destekliyor ve evle ilgili tüm girişimlerinizde hızlı ilerlemeniz için gerekli koşulları sağlıyor. Ancak evlilik veya iş ortaklığı gibi birebir ilişkilerde beklemediğiniz bir davranışla karşılaşabilirsiniz.

  Terazi
  Sevgili Terazi, bugün oluşan yeniayla beraber temponuz birden hızlanacak. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz ve bu yolculukların büyük faydası dokunabilir. Bir kontrat ya da anlaşma imzalamanız gerekebilir. Ancak eğer mümkünse imza atma işini ocak ayının ikinci yarısına erteleyin zira koşullar öngöremediğiniz biçimde değişecek.

  Akrep
  Sevgili Akrep, bugün doğan güçlü yeniay yıldız haritanızın para bölümüne enerji veriyor. Yeniaylar güçlü enerjiler açığa çıkarırlar. Bu para hisse, komisyon gibi değil, doğrudan çalışarak kazandığınız aylık gelirinizle ilgili. Aylık gelirinizi artırmak için senenin en uygun dönemlerinden birindesiniz, en zoru başarabilirsiniz.

  Yay
  Sevgili Yay, bugün burcunuzda senede bir kez oluşan yeniay doğuyor. Bugün ve yakınlarında doğanlar için sadece şimdi değil, önümüzdeki tüm bir sene yepyeni başlangıçlarla dolu olacak. İş ya da özel hayatınızda neye başlamak istiyorsanız, yeniayın itici gücüyle başlayabilir ve istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, bugün doğan yeniayla beraber iç hesaplaşma, arınma ve size zarar veren alışkanlıklardan kurtulma dönemindesiniz. Gizli görüşme ve toplantılar yapabilir ve stratejinizi gizli tutmak isteyebilirsiniz. Kendi başınıza kalıp düşünmeye zaman ayırdığınızda ne yapmanız gerektiğini anlayacaksınız.

  Kova
  Sevgili Kova, bugün yıldız haritanızın en sosyal ve kalabalık bölgesinde bir yeniay doğuyor. Hayatınızı değiştirecek yeni bir arkadaş ya da çevre edinebilir, kulüp, dernek gibi bir topluluğa katılabilirsiniz. Şanslı bir dönemdesiniz, çok arzuladığınız bir şey gerçek olabilir. Ancak maddi konularda kötü bir sürpriz yaşayabilirsiniz.

  Balık
  Sevgili Balık, bugün doğan yeniay yıldız haritanızın en yüksek noktası olan kariyer, başarı ve ün evine enerji veriyor. Kariyerinizde büyük başarılar kazanma potansiyeline sahipsiniz, imkansızı başarabilirsiniz. Harekete geçme ve eylem zamanı. Bu yeniayda perde arkasından destek alacaksınız. Güçlü bir kişi sizi gizlice koruyacak.

   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Sevgili Başak, son günlerde evinizde hareketlenme başladı ve dikkatiniz eve yöneldi. Bugün doğan yeniay da hayatınızın bu alanını destekliyor ve evle ilgili tüm girişimlerinizde hızlı ilerlemeniz için gerekli koşulları sağlıyor. Ancak evlilik veya iş ortaklığı gibi birebir ilişkilerde beklemediğiniz bir davranışla karşılaşabilirsiniz.


  sağol adminim
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  nedense cok güzel bir gün :)
   
17 ARALIK Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Aralık Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün, karşınızdaki insanlara ters davranışlar gösterebilirsiniz. Bazı anlarda kendinizi yeteneksiz görebilir ve güveninizi kaybedebilirsiniz. Kişisel duygularınızı ve isteklerinizi bastırma, yersiz kıskançlıklar neticesi sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar oluşabilir. Evli koçlar parasal sorunlar nedeniyle eşlerinize karşı kırıcı davranabilirsiniz. Güven dolu yaşamak...
 2. 17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: Koç Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi...
 3. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 4. 17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178: Sevgili Koç, Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal...
 5. 17 Aralık 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  17 aralık 2013 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 17 aralık günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 17 Aralık 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Yorumu 17 Aralık 2013 Salı Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız Ofis ortamınızda düzen...

Sayfayı Paylaş