17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 17 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 17 ekim burç yorumları 17 ekim 2011 günlük burç yorumları 17 ekim 2011 burç yorumu 17 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
Haftanın ilk günü 17 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 17 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler...
burclar-1572.jpgSevgili Koç,

En fazla sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmekte. Elbette ki bir önemlihastalıktan söz etmiyorum, yataklara düşmeyeceksiniz fakat bazı küçükrahatsızlıklar da sizi iyice bezdirebilir. Yolculuklara eğilimlisiniz vebeklenmedik yolculuklara çıkmanız da olasıdır fakat bu birkaç gün sıkıcıkazalara da açıksınız. Bazı beklenmedik ve hoşa gitmeyecek haberler dealabilirsiniz.

Sevgili Boğa,

İşlerinizle ilgili önemli bir erkek ya da işvereninizle yakın kontaklarınızolabilir ve bu durum size bazı büyük avantajlar verebilir. Çalışma yaşamınız son derece disiplinli bir döneme girmektedir. Bu durum size birazsıkıntı verebilir fakat dişinizi sıkıp, tempoya girebilirseniz bundan sonderece büyük yararlar görebilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Bir gerilimden dolayı haklı haksız herkese karşı kırıcı olabilirsiniz. Alkolle ilgili bazı zorluklarla karşılaşmanız da olasıdır. İş ve parakonularındaki uğraşlarınız alışılmıştan daha zor ve yorucu olabilir fakat enazından bu konularda gerileme olmıyacağını da söyleyebilirim. Buna karşılık,iş çevrenizde huzursuz ve yıpratıcı dedikodularla karşılaşabilirsiniz. Bazıkimselerin, özel yaşamınızı kurcalamaları ve bununla ilgili kulisler yaparaksizi yıpratmaya çalışmaları olasıdır.

Sevgili Yengeç,

Para konularında önemli ilerlemeler getirebilirler. İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. İş aktiviteniz söz konusukadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir.İşinizle ilgili haberlere bu dönem, tam olarak doğrulanana kadarinanmamalısınız. Sizi engellemek amacıyla uydurulmuş haberler almanız ya damaksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.

Sevgili Aslan,

Zihin gücünüz, diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi herkesin gözündebüyütecek ve siz gerçek kimliğinize bürüneceksiniz. Fakat bu arada üzerinizebir tembellik çökebilir. Bu duruma zihinsel açıdan karşı çıksanız da,bedensel yönden böyle birşeyi bekliyor gibisiniz. Aktif olmaya çalışmalı,işlerinizi zamanında bitirmek için gerekli çabayı sarf etmelisiniz.

Sevgili Başak,

Eğer sanatsal uğraşlarınız varsa yaratıcılığınız yüksek boyutlarda olacak. Kararsızlık nedir bilmeyecek, ne istediğini bilen bir yapıda bitmez tükenmezbir enerjiyle etkinliklerde bulunacaksınız. Azami dikkat ve ve elinizdengeldiğinceilişkilerinizde göstereceğiniz sükünet ve soğukkanlılık siziolumsuzluklardan uzaklaştıracak.

Sevgili Terazi

Satürn'ün Güneş'den uzaklaşması size rahatlatacak. Kişisel olarakyapacağınız bazı girişimlerle yakın çevrenizdeki birbirine küs, dargınkimseleri ya da arkadaşlarınızı arabulucugörevi üstlenerekbarıştırmacaksınız. Sağlığınız konusunda endişelenecek bir durum yok. Yanlızkatılacağınız davetlerde veya arkadaş grubunuzla gezmeler sırasında beslenmealışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

Sevgili Akrep,

Yapmayı düşündüğünüz zorunlu olduklarınız hariç önemli alışverişleriniziileri bir tarihe ertelemekte fayda var. Bazı düşünce ve uygulamalarınızdaçevrenizdeki insanlara danışın. Aksi takdirde içine düştüğünüz sıkıntılarınciddiyetini geç farkedecek, sizi zamanında uyaracak kimse bulamayacaksınız.Açık olun, yoksa kaybeden siz olursunuz.

Sevgili Yay

Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığaçıkartmayacaksınız. Düşüncelerinizde devinim sizi bir hayli zorluyor. Oysadaha önce belişrtildiği gibi bunları yanlız düşüncelerde bırakmayıp, hayatayansıtabilseniz kimbilir ne derece başarılı olacaksınız. İlgi alanınızagiren her şeye büyük bir istekle atılacak, sorumluluk almaktan kaçmayacak veher ne konu olursa olsun verdiğiniz kesin kararların sonucunda pişmanolmayacaksınız.

Sevgili Oğlak,

Aşk hayatınızda bir gerginlik yaşanacak. Belki de işlerinizin verdiğisıkıntı ya da yoğunluk buna sebep olacak. Biraz daha gayretle sevdiğinizkimseye karşı beslediğiniz duyguları ortaya çıkartın. Çünkü her türlüişinizde en büyük yardımı ondan göreceksiniz. Açık olun ve paylaşın tabii kirol yapmadan ve dürüst olmanız kaydıyla.

Sevgili Kova,

Aşk hayatınız olumlu gibi gözüküyor. Fakat siz boşvermeyerek süregelenilişkileriniz için bir durum değerlendirmesi yapmalısınız. Satın alınacakbütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmayaitecektir. Sanki böyle davranarak egonuzu tatmin ediyorsunuz. Güzel konuşanve mantıklı düşünen bir yapıya bürünmeniz toplumda saygınlıkkazandıracaktır.

Sevgili Balık,

Elinizde ki paradan yapıcı bir şekilde yararlanmalı, yalnızca kişiseldoyumunuz için olanaklarınızı kullanmalısınız. İlginizin maddeselkazançlarda olması sizi yeni işlere yöneltecektir. Eğer bu konuda herhangibir girişim için niyetiniz varsa sonuçtan çekinmenize gerek yok. Eğer ayortasında doğduysanız attığınız her adımdan sonra ayağınızı ayağınızıkaldırıp nereye bastığınıza bakmamalı, adım atmadan önce nereye basacağınızıgörmelisiniz.
 
Üst