Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 17 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 17 ekim burç yorumları 17 ekim 2011 günlük burç yorumları 17 ekim 2011 burç yorumu 17 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın ilk günü 17 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 17 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler...
  < Konu Resmi..>  Sevgili Koç,

  En fazla sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmekte. Elbette ki bir önemlihastalıktan söz etmiyorum, yataklara düşmeyeceksiniz fakat bazı küçükrahatsızlıklar da sizi iyice bezdirebilir. Yolculuklara eğilimlisiniz vebeklenmedik yolculuklara çıkmanız da olasıdır fakat bu birkaç gün sıkıcıkazalara da açıksınız. Bazı beklenmedik ve hoşa gitmeyecek haberler dealabilirsiniz.

  Sevgili Boğa,

  İşlerinizle ilgili önemli bir erkek ya da işvereninizle yakın kontaklarınızolabilir ve bu durum size bazı büyük avantajlar verebilir. Çalışma yaşamınız son derece disiplinli bir döneme girmektedir. Bu durum size birazsıkıntı verebilir fakat dişinizi sıkıp, tempoya girebilirseniz bundan sonderece büyük yararlar görebilirsiniz.

  Sevgili İkizler,

  Bir gerilimden dolayı haklı haksız herkese karşı kırıcı olabilirsiniz. Alkolle ilgili bazı zorluklarla karşılaşmanız da olasıdır. İş ve parakonularındaki uğraşlarınız alışılmıştan daha zor ve yorucu olabilir fakat enazından bu konularda gerileme olmıyacağını da söyleyebilirim. Buna karşılık,iş çevrenizde huzursuz ve yıpratıcı dedikodularla karşılaşabilirsiniz. Bazıkimselerin, özel yaşamınızı kurcalamaları ve bununla ilgili kulisler yaparaksizi yıpratmaya çalışmaları olasıdır.

  Sevgili Yengeç,

  Para konularında önemli ilerlemeler getirebilirler. İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. İş aktiviteniz söz konusukadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir.İşinizle ilgili haberlere bu dönem, tam olarak doğrulanana kadarinanmamalısınız. Sizi engellemek amacıyla uydurulmuş haberler almanız ya damaksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.

  Sevgili Aslan,

  Zihin gücünüz, diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi herkesin gözündebüyütecek ve siz gerçek kimliğinize bürüneceksiniz. Fakat bu arada üzerinizebir tembellik çökebilir. Bu duruma zihinsel açıdan karşı çıksanız da,bedensel yönden böyle birşeyi bekliyor gibisiniz. Aktif olmaya çalışmalı,işlerinizi zamanında bitirmek için gerekli çabayı sarf etmelisiniz.

  Sevgili Başak,

  Eğer sanatsal uğraşlarınız varsa yaratıcılığınız yüksek boyutlarda olacak. Kararsızlık nedir bilmeyecek, ne istediğini bilen bir yapıda bitmez tükenmezbir enerjiyle etkinliklerde bulunacaksınız. Azami dikkat ve ve elinizdengeldiğinceilişkilerinizde göstereceğiniz sükünet ve soğukkanlılık siziolumsuzluklardan uzaklaştıracak.

  Sevgili Terazi

  Satürn'ün Güneş'den uzaklaşması size rahatlatacak. Kişisel olarakyapacağınız bazı girişimlerle yakın çevrenizdeki birbirine küs, dargınkimseleri ya da arkadaşlarınızı arabulucugörevi üstlenerekbarıştırmacaksınız. Sağlığınız konusunda endişelenecek bir durum yok. Yanlızkatılacağınız davetlerde veya arkadaş grubunuzla gezmeler sırasında beslenmealışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

  Sevgili Akrep,

  Yapmayı düşündüğünüz zorunlu olduklarınız hariç önemli alışverişleriniziileri bir tarihe ertelemekte fayda var. Bazı düşünce ve uygulamalarınızdaçevrenizdeki insanlara danışın. Aksi takdirde içine düştüğünüz sıkıntılarınciddiyetini geç farkedecek, sizi zamanında uyaracak kimse bulamayacaksınız.Açık olun, yoksa kaybeden siz olursunuz.

  Sevgili Yay

  Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığaçıkartmayacaksınız. Düşüncelerinizde devinim sizi bir hayli zorluyor. Oysadaha önce belişrtildiği gibi bunları yanlız düşüncelerde bırakmayıp, hayatayansıtabilseniz kimbilir ne derece başarılı olacaksınız. İlgi alanınızagiren her şeye büyük bir istekle atılacak, sorumluluk almaktan kaçmayacak veher ne konu olursa olsun verdiğiniz kesin kararların sonucunda pişmanolmayacaksınız.

  Sevgili Oğlak,

  Aşk hayatınızda bir gerginlik yaşanacak. Belki de işlerinizin verdiğisıkıntı ya da yoğunluk buna sebep olacak. Biraz daha gayretle sevdiğinizkimseye karşı beslediğiniz duyguları ortaya çıkartın. Çünkü her türlüişinizde en büyük yardımı ondan göreceksiniz. Açık olun ve paylaşın tabii kirol yapmadan ve dürüst olmanız kaydıyla.

  Sevgili Kova,

  Aşk hayatınız olumlu gibi gözüküyor. Fakat siz boşvermeyerek süregelenilişkileriniz için bir durum değerlendirmesi yapmalısınız. Satın alınacakbütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmayaitecektir. Sanki böyle davranarak egonuzu tatmin ediyorsunuz. Güzel konuşanve mantıklı düşünen bir yapıya bürünmeniz toplumda saygınlıkkazandıracaktır.

  Sevgili Balık,

  Elinizde ki paradan yapıcı bir şekilde yararlanmalı, yalnızca kişiseldoyumunuz için olanaklarınızı kullanmalısınız. İlginizin maddeselkazançlarda olması sizi yeni işlere yöneltecektir. Eğer bu konuda herhangibir girişim için niyetiniz varsa sonuçtan çekinmenize gerek yok. Eğer ayortasında doğduysanız attığınız her adımdan sonra ayağınızı ayağınızıkaldırıp nereye bastığınıza bakmamalı, adım atmadan önce nereye basacağınızıgörmelisiniz.


   
17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Ekim Günlük Burç Yorumları

  17 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak. Ne yapacaksanız tek başınıza yapmalısınız. İş birliği olumlu sonuç getirmeyecek. Para gelecek ve hemen gidecek. Deneyimli biriyle ateşli...
 2. 17 Ekim Günlük Burç Yorumları burada

  17 Ekim Günlük Burç Yorumları burada

  Haftanın ilk tatil günü 17 Ekim Cumartesi gününde bakalım bizi neler bekliyor arkadaşlarım :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) İş ortamınızda sizi uğraştıracak konular artmakta. Organize olmanız ve sıkı çalışmanız gereken şartlara dikkat etmelisiniz. Tamamlanması gereken konular ve beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler zorlayıcı olabilecek. Öğle saatlerinden sonra ikili ilişkiler...
 3. 17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178: Sevgili Koç, Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal...
 4. 17 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 17 haziran burçları, 17 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 17 haziran 2011 cuma gününe ait burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Sosyal yaşantınızda istediğiniz performansı sağlayabileceğiniz bir gün. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmekten hoşlandığınız için, işinize...
 5. 17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 17 ağustos burçları 17 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 17 Ağustos Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Venüs para evinize geçiyor. Maddi konularda yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Rutin yaşam tarzı size göre değil ve kaprisli olmanızın tek nedeni monoton yaşam şekli. Ay’ın konumu, mesleki...

Sayfayı Paylaş