Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Ekim Günlük Burç Yorumları burada

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın ilk tatil günü 17 Ekim Cumartesi gününde bakalım bizi neler bekliyor arkadaşlarım :tik:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  İş ortamınızda sizi uğraştıracak konular artmakta. Organize olmanız ve sıkı çalışmanız gereken şartlara dikkat etmelisiniz. Tamamlanması gereken konular ve beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler zorlayıcı olabilecek. Öğle saatlerinden sonra ikili ilişkiler ve ortaklıklar öne çıkmakta. Özellikle yeni öneriler ve anlaşmalar gündeminizi dolduracak.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Duygusal ilişkilerinizde bazı engeller ve zorluklar söz konusu. Düne göre kendinizi ifade etmekte daha çok zorlanabilirsiniz. Biraz gevşeyebileceğiniz konularla ilgilenmeniz doğru olabilir. Zira öğleden sonra sizi yorucu koşullar bekliyor. Hafta sonunu içine alan günlük işler artmakta. Şimdiden planlarınız yapabilir ve rahat bir düzen sağlayabilirsiniz.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Biraz sabırlı ve sakin olmalısınız. Yakınlarla ilişkilerinizde duygusal huzursuzlukları büyütmemeniz gerek. Tamamlanması gereken eve ait işler ise acil görünmekte. Gün ortasından sonra daha dışadönük ve keyifli olacaksınız. Duygusal ilişkilerinize heyecan ve hareket gelmekte. Hafta sonunda ise yaratıcı çalışmalar ve sevdiklerinizle paylaşımlar öne çıkıyor.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Zihinsel olarak karışık zamanlar söz konusu. Özellikle eğitsel konularda yeniliklere yakın durmanızda yarar var. Bu alanda cesaretinizi toplamanız gerek. Günün ilerleyen saatlerinde sonra yerleşimi ilgilendiren gelişmelerle karşılaşacaksınız. Eve yönelik güzel değişiklikler ve yakınlarla ilişkiler size huzur verebilir. Hafta sonunda yeniliklere hız verebilirsiniz.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Gereksiz giderler ve kontrol dışı harcamalar sizi zorlayabilir. Ekonomik olmanız gereken bu dönemi fırsata çevirmek ve bütçenizi toparlamak sizin elinizde. İlerleyen saatlerde yakın çevre, kardeşlerle ilişkiler size hareket katabilir. Eğitim konularınızda ise çok farklı kararları hafta sonunda alabilirsiniz. Kısa yolculuklar, çok şey öğrenebileceğiniz yeni konular gününüze renk katacak.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Burcunuzda ilerleyen Ay size yeni sorumluluklar taşımakta. Özellikle ilişkiler cephesinde sıkıntılarınız sürüyor. Yeni hedefleriniz hakkında ise karamsarlıktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra ise parasal konular ve maddi meseleler öne çıkacak. Daha kararlı ve girişimci olabilirsiniz. Çalışma kapasitenize güvenerek kazançlarınızı artırmanız kolaylaşacak.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Oldukça karışık etkiler altındasınız. Bazı endişeler ve huzursuzluklar öğleden sonrasına kadar devam edebilir. Özellikle geçmişe ait konularda gerginlikler dikkat çekecektir. Bazı dedikodular ise sizin huzurunuzu bozabilir. Sabırlı olmalısınız. İlerleyen saatlerde Ay burcunuzda olacak. Son derece rahat ve güvenle yeni başlangıçlar yapabileceksiniz.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Sosyal hayattaki hareket ve başkaları ile olan ilişkiler sürmekte. Ancak grup çalışmalarında projelerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Ortak çalıştığınız kişilerle ilişkileriniz bu alanda belirleyici olabilir. Daha özenli olmalısınız. Gün ortasından sonra daha kırılgan ve endişeli zamanlar söz konusu. Özellikle geçmişle hesaplaşmak ve bazı belirsizlikleri aşma çabanız sizi yorabilir.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  İş hayatının yorucu temposu bitmekte. Elinizdeki işleri son bir kez kontrol etmeli ve temkinli olmalısınız. Gün ortasından sonra sizi hevesli kılan konular ve ortak çalışmalar öne çıkıyor. Arkadaşlarla olan paylaşımlarınız ise hafta sonu da sürebilir. Bu arada geleceğe yönelik kararlarınızda başkalarının desteği ve önerileri dikkat çekecek.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Yeni fırsatlar ve kişisel gelişiminizi ilgilendiren konular öneminiz sürdürmekte. Farklı bir eğitim programı için somut çalışmalara girebilirsiniz. Bu konuda başkalarından destek göreceksiniz. Öğle saatlerinden sonra ise iş hayatınız ve üstlerle olan ilişkiler dikkat çekecek. İşte kendinizi öne çıkarabileceğiniz fırsatlar göze çarpıyor. Olası yeni görevler konusunda kararlılık göstermelisiniz.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Finanasal alanda engeller ve bazı sorunlar sizi meşgul etmeye devam ediyor. Özellikle yatırım planlarınızda ilerlemek ve karar almak zorlaşabilir. Bu konuda biraz sabırlı olmalısınız. Duygusal paylaşımlarda ise ifade edilemeyen şeyler sorun yaratacaktır. Şimdilik belemede kalmanız sizin yararınıza. Gün ortasından sonra yurt dışı bağlantılı işler ve eğitsel konular size keyif verecek.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  İkili ilişkiler ve ortaklıklarda sizi zorlayan gelişmeler var. Özellikle eşin duygusal durumuna karşı daha özenli olmanız gerekebilir. Gün ortasından sonra ise ortak paralar ve bazı destek arayışları göze çarpıyor. Başkalarının kaynaklarından yararlanma imkanız bulmanız güçleşebilir. Borç alacak konuları ise yeni çözümler gerektirmekte.   
 2. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
  Teşekkürler canım yorumlar için.
   
 3. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.135
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113
  Konu başlığı güncellenmiştir.
   
17 Ekim Günlük Burç Yorumları burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Ekim Günlük Burç Yorumları

  17 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak. Ne yapacaksanız tek başınıza yapmalısınız. İş birliği olumlu sonuç getirmeyecek. Para gelecek ve hemen gidecek. Deneyimli biriyle ateşli...
 2. 17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: Koç Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi...
 3. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 4. 17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178: Sevgili Koç, Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal...
 5. 17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 17 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 17 ekim burç yorumları 17 ekim 2011 günlük burç yorumları 17 ekim 2011 burç yorumu 17 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın ilk iş günü 17 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 17 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler......

Sayfayı Paylaş