Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan


  Eğer biraz mantıklı davranırsanız olaylar lehinize gelişecek ve sıkıntılarınızı atlatacaksınız. Çevrenizdeki insanların size güveni tam. Onlardan yardım isteyebilirsiniz ancak size olan bu güvenlerini boşa çıkarmayın. Objektif olamamanız nedeniyle evdeki kişilerle sıcak saatler yaşayabilirsiniz. Tartışmalarınızda sinirlenmeyin ve daha sonra pişman olacağınız sözler asla sarfetmeyin.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Küs olduğunuz kişilerle barışmak için beklemeyin ve ilk adımı siz atın. Bundan en fazla faydalanacak kişi siz olacaksınız. Maddi durumunuzla ilgili olarak bir para girişi sözkonusu. Ancak hesapsız harcamalar yaparsanız bu paranın geldiği gibi gittiğini görebilirsiniz. Eğer siz bekarsanız, bugün karşı cinsten biriyle de sürpriz bir şekilde tanışmanız da sözkonusu olabilir. Bu şansı iyi değerlendirebilmeniz için daha ilk günden kendinizle ilgili çok şey anlatmayın. Biraz gizemli kalın, yoksa elinizden uçabilir.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Karşı cinsten kişilerle yaşadığınız kişilerde içtenlik arıyorsunuz. Eğer şüpheleriniz varsa, cesaretinizi toplayıp bunu arkadaşınızla ya da eşinizle hemen konuşmanız gerekiyor. Eğer bu konuşmayı hemen gerçekleştiremezseniz, boş yere daha fazla kuruntuya kapılabilirsiniz. Parasal konularda gelecekle ilgili kaygılar taşıyorsunuz. Ancak siz geleceği değil, şimdilik bugünü düşünün ve olayları akışına bırakın.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz


  Planlarınızı ve kararlarınızı yakınlarınıza anlatırsanız onların desteğini alabilirsiniz. Sosyal çalışmalar ve ortaklıklar açısından bazı fırsatlar yakalamanız olasıdır. Ancak ortaklıklar da bazı çıkar çatışmaları yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olun ve ilkelerinize sahip çıkın. İkili ilişkilerinizde son derece hareketli ve keyifli olacağınız bir gündesiniz. Sahip bulunduğunuz esprili ve neşeli tavrınız etrafınızda bulunan insanlara da yansıyacak. Arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı etkileyebilir, isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos


  Parasal konularda biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bugün, sizin için önemli olabilecek yatırımlara gitmeyin, çünkü çevrenizin yanlış önerileri nedeniyle büyük miktarda para kaybına uğrayabilirsiniz. Bu da sizin bütçenizi sarsar ve işleri tekrar yoluna koymak epey zamanınızı alabilir. Aile çevrenizdeki insanlarla olan ilşkilerinize biraz daha özen gösterin. Onlara itimat edebilirseniz, siz kazançlı çıkarsınız. Eğer ufak tefek neden yüzünden onlarla zıtlaşmayı sürdürürseniz, moraliniz bozulabilir.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Sizden daha tecrübeli bir kişiden yardım isterseniz, ondan olumlu cevap alabilirsiniz. İş hayatınızdaki çok yoğun tempo ve sürekli çalışma hırsınız sizin yorulmanıza ve sinirlerinizin bozulmasına yolaçabilir. Eğer temponuzu biraz yavaşlatmazsanız, aile fertleriyle olan ilişkilerinizin bozulmasına yolaçabilir. Parasal konularda epeyce bir rahatlama gözleniyor. Uzun süredir düşündüğünüz harcamaları yapmak için uygun bir gün olabilir.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim


  Evlilerde, fiziksel olarak bir form düşüklüğü gözlenebilir. İlginç fikirleriniz, dışa açılımınız size iş hayatınızda yeni sorumluluklar ve yükler getirebilir.Önünüze çıkabilecek fırsatları değerlendirmek için uygun bir gündesiniz. Dostlarınızla ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler sorunsuz ve rahat olacak. Son derece neşeli bir tutum içinde bulunak, onları etkileyeceksiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Düşünmekten vazgeçip teselliyi başkasında bulmanız gerekiyor. İş hayatınızla ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilir, bu gelişmeler nedeniyle de işinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Belki biraz çaba gösterip, efor sarfedeceksiniz ama sonunda arzu ettiklerinizi elde edebilirsiniz. Bugün kendinizi yorgun ve stresli hissederseniz, fazla merak etmeyin. Yakında eski gücünüze ve neşenize kavuşacaksınız.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık


  Fazla dağınık yaşamaktan vazgeçip kendinize düzenli bir yaşam kurmanız gerekiyor. Maddi açıdan sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Harcamalarınızda bir az daha özen gösterirseniz, bu sıkıntılarınızı kolay atlatabilirsiniz. Dostlarınızla ilgili bir değerlendirme yapmak için uygun bir gündesiniz. İyice düşünüp kimin gerçek dost kimin de düşman olduğunu görebilirsiniz. Bundan sonra da çevrenizden gerçek dostlarınızın dışındakileri ayıklayın.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak


  Bugün karşı cinsten biriyle birlikte olmak amacıyla girişimlerde bulunabilirsiniz. Ama bunu, gerçekten arzu ettiğiniz birisi yerine sadece çekiciliğinizi ve herkesi elde edebileceğinizi göstermek amacıyla yapacaksınız. Başarılı olma şansınız çok yüksek fakat yine de o kişiye dikkatli yaklaşın. Parasal konularda çok olumlu bir gününüzdesiniz. Büyük paralar kazanmayı beklemeyin , ama elde edeceğiniz küçük meblağlar yüzünüzün gülmesine yol açacak.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  İşyerinizde çok güvendiğiniz arkadaşlarınızdan biri sizde hayalkırıklığı yaratabilir. Ancak onu anlayışla karşılamalı, ve herşeli olduğu gibi kabul etmelisiniz. Bugün hiç beklemediğiniz bir yerden biraz para gelebilir. Ama çok fazla sevinmeyin çünkü gündemde olmayan bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı dost ve arkadaşlarınızı bir yere davet etmek ya da uzaktan gelen bazı misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart


  Akıllıca fikirler üreterek sizi yepyeni ufukların açılmasını sağlayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise bazı dalgalanmalar yapayabilirsiniz. Karşı cinsten birisi sizin ona tutkuyla yaklaşmanıza ve sahip olmak isteğinize ters tepki gösterebilir. Hislerinizi ifade ederken bazı iletişim sorunlarıyla da karşılaşabilir yanlış anlamalara yol açabilirsiniz. Ama siz, tutkularınızı dizginlemeyi bilecek ve bu konuda karşı cinsten başka birinin yardımıyla sorunların üstesinden gelebileceksiniz.
   
  Son düzenleme: 18 Eylül 2012
17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde..:)

  21 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde..:)

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorunlar ne olursa olsun başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz. Yakın...
 2. 9 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde...

  9 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün işinizle ilgilenmeniz ve gerek yapmak istediğiniz...
 3. 29 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Taze Geldi Hanımlarrrr...

  29 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Taze Geldi Hanımlarrrr...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bazı konulardaki yargılarınız size...
 4. 7 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Dumanı Üstünde Sıcak Sıcak.....

  7 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Dumanı Üstünde Sıcak Sıcak.....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün sakin ve içine...
 5. 10 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel...

  10 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Duygusal ilişkileriniz...

Sayfayı Paylaş