Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  17 Haziran Perşembe günlük burç yorumlarınız buyrun efenim :D:D
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugün eş veya sevgilinizin ilgisiz veya kaba tutumları sizi fazlasıyla kırabilir. Moralinizi güçlendirmeye çalışmalısınız. òçten içe kendinizi harcanmış hissedebilirsiniz. İçinde olduğunuz sıkıntı fazla etkili değilse bile kendinizi biran önce kurtarmanız gereken bir durumdur.arkadaş çevrenizden uzak kalmayın. Bugün eş veya sevgilinizin yapabileceği harcamaları kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.


  Sevgili Boğa,
  Bugün düşüncelerinizin fazla kendinize merkezlenmiş olması mümkündür. Bunda sıyrılmalısınız. Çevrede sizin için önemli olabilecek ya da sevdiklerinizle ilgili önemli gelişmeler olmaktadır. Fiziksel olarak mükemmel seviyedesiniz ve kendinize güvenebilirsiniz. Her işin üzerine saldırmak ve bir an önce halletmek istekleri duyabilirsiniz. Bugün cazibeniz oldukça fazladır ve karşı cinsin ilgisini fazlasıyla çekebilirsiniz.

  Sevgili İkizler,
  Çok mutlu olmanız mümkün olan bazı durumlar size kızmış olan birileri tarafında kasıtlı olarak engelleniyor. Bazı kimseler ya da kimseduygusal ilişkilerinizi bile sarsmaya teşebbüs edebilirler. Karşılaştığınız durumları tesadüf sanmamalısınız. Belli bir düşmanlıkla karşı karşıyasınız. Bazı şeylerden uzak durmak için kendinizi zorlama meylindesiniz. Bugünlerde başkalarının ne düşünebileceği sizi fazla düşündürüyor. Kendiniz için yaşamaya çalışmalısınız.

  Sevgili Yengeç,
  Kim ne düşünürse düşünsün aldırmayın. İşinizle ilgili bazı kuruntularınız varsa bunlardan kurtulmanız ve büyük bir ferahlık duymanız olasıdır. Bugün bir dostunuzla birlikte bütün streslerinizi atabilecek gibi güzel vakit geçirmeniz olasıdır. Çevre ile daha fazla ilgilenmelisiniz. Planlı davrandığınız takdirde bugün birçok şeyi halledebilir ve kendinize ekstra zaman sağlayabilirsiniz.

  Sevgili Aslan,
  Hesapta olmayan bir görüşme yapmanız gerekebilir ve bunun için zamana ihtiyacınız olacaktır. Bazı kimselerle kontak kurmanız veya sizi bulmalarını bir şekilde sağlamanız gerekiyor. Bugün sizi çok ilgilendirecek olan bazı şeyler duyabilirsiniz. Size yansıtılan durumlara hemen kanmamalısınız. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz didiklemenizde fayda var. Maksatlı olarak yanıltılmaya çalışılıyor da olabilirsiniz. Oyuna gelmemek için çok uyanık olmalısınız.

  Sevgili Başak,
  Fazla dağınık ve telaşlı olmanızdan dolayı çevrenizde birşeyler kırıp dökebilirsiniz. Oturup biraz sakinleşmeli ve herşeyi önce etrafınızdaki kimselerle tartışmalısınız. Birlikte olduğunuz kimseden bazı beklentileriniz vara bugün hayal kırıklığına uğramanız olasıdır. Karşınızdaki kimse size karşı çıkarcı tutumlarda olabilir. Karşınızdakilere zannettikleri kadar saf olmadığınızı belli etmeniz menfaatiniz icabıdır. Ailenizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizin bazı planlarınıza itiraz edebilirler.

  Sevgili Terazi
  Yakınlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. ve bu durum sizi çok kızdırabilir. Kendi haklarınızı savunmalısınız fakat bunu yaparken kırıcı olmamaya da özen göstermelisiniz. Bir arkadaşınıza fazla açılmanızın cezasını çekmeniz olasıdır ve o belirsiz sebeplerden dolayı sırlarınızı ortaya dökebilir ya da ağzından kaçırabilir. Uzun zamandan beri hatırını sormayı unuttuğunuz bir dostunuzla kontak kurmanız gerekmekte.

  Sevgili Akrep,
  Kendinize çeki düzen vermelisiniz. Bugün beklenmedik karşılaşmalara açıksınız. Kendinize daha bakımlı ve tertipli bir görünüm sağlamalısınız. Yanlış atlara oynama meylindesiniz. Çevrenizdeki kişi ya da kişiler size fazla dost değildir. Çevrenizdekiler sadece kendi çıkarlarını düşünmektedirler. Durumu daha dikkatli değerlendirmelisiniz. Çok uzun zamandan beri tanımadığınız kimselere karşı ihtiyatlı olmalısınız.

  Sevgili Yay
  Bir arkadaşınızın size son derece garip gelebilecek faaliyetleri olabilir ve size de teklifte bulunabilir. Bazı kimseleri aramanız gerektiğini unutmamalısınız. Sizden haber bekleyen kimseler var. Yapacağınız bir şeyle, bir dostunuzu çok zor bir durumdan kurtarmanız olasıdır. Gerekeni yapmaktan çekinmemelisiniz. Bugün herşeyi başarabilecek ve elde edebilecek güçtesiniz. Hiç bir konuda fazla açılmamanız gerekiyor. Bugün çeşitli aksiliklerle karşılaşmanız olasıdır.

  Sevgili Oğlak,
  Karşı cinsten alacağınız bir haber bazı konularda tamamen değişik şekilde düşünmenize sebep olabilir. Bugün bazı kararlar almanız ve kendinizi bir şekilde disipline etmeniz olasıdır. Gayretleriniz karşılıksız kalmayacak. Fazla sevmediğiniz kimselerle aynı ortamda bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Sizden fikir almak isteyen bir dostunuza gerçekleri değil, onun duymak istediklerini söylemelisiniz. Bugün birisine yalan söyleyerek daha fazla yardımcı olabilirsiniz.

  Sevgili Kova,
  Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Bugün gelebilecek olan tekliflerin ardından kötü bir şey çıkması ihtimali zayıftır. Eşiniz veya sevgilinizin yaklaşımları sizi moral olarak çok güçlendirebilir. Eşinizle beraber alacağınız kararlarla çok güçlü hale gelebilirsiniz. Ancak eşiniz veya sevgilinizle birlikte halletmeniz mümkün olan bir sorunla karşılaşmanız olasıdır.

  Sevgili Balık,
  Pek fazla ümitli olmadığınız için teşebbüs etmeyi düşünmediğiniz bir konuda yeni ümit ışıkları göreceksiniz. Kararsızlığınızdan sıyrılmanız olasıdır. Bugün sezgileriniz oldukça güçlüdür. Kararsız kaldığınız konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Sizi aramasını hiç beklemediğiniz, karşı cinsten biri arayabilir. Ümitlerinizin üzerine giderseniz eliniz boş kalmaz. Eşiniz veya sevgilinizle fikir ayrılığınız olabilir.

   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkür dikkat edilmesi gereken birgün :p
   
 4. suCre

  suCre Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  17 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  2.068
  Beğenilen Mesajlar:
  133
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Niye bizemi geleceksiniz:)
  Sevgili Aslan,
  Hesapta olmayan bir görüşme yapmanız gerekebilir ve bunun için zamana ihtiyacınız olacaktır. Bazı kimselerle kontak kurmanız veya sizi bulmalarını bir şekilde sağlamanız gerekiyor. Bugün sizi çok ilgilendirecek olan bazı şeyler duyabilirsiniz. Size yansıtılan durumlara hemen kanmamalısınız. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz didiklemenizde fayda var. Maksatlı olarak yanıltılmaya çalışılıyor da olabilirsiniz. Oyuna gelmemek için çok uyanık olmalısınız.


  Bugunum çok berbat başladı Allah sonunu hayır etsin inşlh...
   
17 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  17 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  17 haziran burcu 17 haziran hangi burç ne burcu burc hangi burç Koç 21 Mart - 19 Nisan Maddi alanda rahatlama yaşayacağınız bir devre var önünüzde. Bu defa biraz daha dikkatli olursanız, birikim sağlayabilir, geleceğe daha güvenle bakabilirsiniz. Bu konuda disiplinli olmalısınız. İlişkinizdeki aksaklıkların bir nedeni de, her ikinizin de içinde bulunduğu finansal zorluklar. Bu durumun...
 2. 17 Haziran Günlük Burç Yorumları

  17 Haziran Günlük Burç Yorumları

  bugünün burç yorumları Koç Sevgili Koç, Ay bugün on ikinci evinizde dolaşacak. Bu ev perde arkasında yapılan gizli işleri ve bilinçaltını yönettiğinden, Ay burada iken yalnız olmak, işleri tek başınıza tamamlamak daha iyi gelir. Düşüncelerinizi toparlamak, strateji planlamak ve kalabalık gruplardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, Ay bugün arkadaşlık ve sosyal gruplar...
 3. 17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: Koç Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi...
 4. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 5. 17 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 17 haziran burçları, 17 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 17 haziran 2011 cuma gününe ait burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Sosyal yaşantınızda istediğiniz performansı sağlayabileceğiniz bir gün. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmekten hoşlandığınız için, işinize...

Sayfayı Paylaş