17 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

TİTAN

*Melekler Mekanı*
17 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
günlük burç yorumları
17 haziran günlük burç yorumları

Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz haftanızın en iyi şekilde geçmesini diliyor ve 17 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...

burc-9e.gif

KOÇ

Gökyüzü bugün kendinizi özel hissettirecek gelişmeler yaşayacağınıza işaret etmekte. Ne kadar değerli olduğunuzu hissetmek sizi mutlu edeceği gibi düşünmeye ve sizi yoran, kıran kişi ve yaşam tarzınızı değiştirmeye yönelik girişimlerde bulunmaya da yöneltecek. Kendi içsel dönüşümünüzün başlaması ile birlikte yaşamınızı yeniden şekillendirecek, devriminizi gerçekleştireceksiniz. Özel yaşamınızda da tutku ve eğlencenin olduğu keyifli bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Eksilerimi artılara çeviriyor, bilmediğimi bilgi ile dolduruyor, yenileniyor, arınıyor, genç kalabilmenin sırrına vakıf oluyorum. Aşkla yaşıyor, aşkı güçlendiriyorum. İnancımın sayesinde sürekli gelişiyor, güneşin ışığı ile aydınlanıp şifalanıyorum.

BOĞA

Gökyüzü bugün, iş ve eğitim hayatınızda başvuru ve taleplerinizin kabul göreceğine işaret etmekte. Bugün kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeden, yüreğinizden gelen sesi dinleyerek kararlar alın ve uygulayın. Aşk hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu. Üçüncü şahıslardan kaynaklanan tüm problemleri ardınızda bırakmanın zamanı geldi! Bu hayat sizin bir başkasının değil, sevginize, yaşamınıza, sizi siz yapan her şeye sahip çıkma zamanıdır şimdi.

Günün Olumlaması: Kendimle yüzleşmenin verdiği huzur, güven yaşamımın her alanında etkili ve olumlu sonuçlar almamı sağlıyor. Hatalarımı, keşkelerimi farkındalıkla olgunluğuma katmanın yüksek bilinciyle yaşamın bana sunduğu mucizeleri sevgiyle fark ediyorum. En yüksek akıl yetilerimi bütünün hayrına değerlendiriyorum.

İKİZLER

Bugün işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanabilecek sorunların, ilişkiniz üzerinde olumsuz bir etki yaratmasına izin vermemelisiniz. Bu durum yakınların art niyetli davranışlarından kaynaklanmayacaktır. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunları ılımlı yaklaşımlarınızla çözüme kavuşturabilir, ilişkilerinizin bozulmasını engelleyebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Hayat sen mucizelerle dolusun. Ben bana sunduğun güzelliklerine farkına vardıkça tüm kalbimle şükrediyor ve senin bana yaşattığın değişim enerjisine uyum sağlıyorum. Böylelikle yeteneklerimi, sevgimi tüm coşkumla yaşamımın her alanında başarıyla gösteriyorum.

YENGEÇ

Zamanında bildirilmediği için adınıza gelecek bir ödeme emriyle şaşırabilirsiniz. Sorumluluğu tek başınıza yüklenmektense, bir başkasının sebep olduğu bu durumda yasal haklarınızı arayarak hareket etmeniz daha uygun olacaktır. Aile bireylerinizle sizi yakınlaştıran olaylar, bağlarınızı her zamankinden daha kuvvetli bir hale getirdi. Bu olumlu etki hem iş hem de özel yaşamınızda daha sağlıklı ve doğru kararlar almanıza yardımcı olacak. Akşam saatlerinde kendinize vakit ayırın ve ruhunuzu dinlendirecek bir müzik, dua, meditasyon gibi çalışmalarla enerjinizi yükseltin.

Günün Olumlaması: Yılların vermiş olduğu ağırlığın altında yorulan omuzlarım, ruhumun güçlü enerjisiyle can buluyor ve kendimi her zamankinden daha güçlü, daha verimli, coşkulu hissediyorum. Ben değerliyim, yaşamımın her anının değerli olduğu gibi.

ASLAN

Arzularınız bugün çok yüksektir ve özellikle karsı cinsle ilişkileriniz önem kazanacaktır. Kendinizi çok tutkulu ifade edeceğiniz için başka insanlar tarafından dikkat çeker ve itibar görürsünüz. Gökyüzü ilişkilerinizde de sizi desteklemeye devam ediyor. Çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bu süreçte yıldız gibi parlıyorsunuz. Yaratıcı enerjilerinizi işinizle ilgili alanlarında etkili olarak kullanmaya çalışın. Bugün aşırı savurgan ve müsrif olabilirsiniz. Bu duygunuzu yenmek için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Sevgili ruhum, eski enerjilerin yeminlerini bırakıyorum. Ben bolluk içinde olmayı, sevilmeyi, beni sevenlerle birlikte olmayı hak ediyorum. Yeni bir başlangıç yapmayı seçiyorum.

BAŞAK

Gökler bugün sizleri hemen her alanda destekliyor. İş ve özel yaşamınızda isteklerinize kavuşma zamanı, inanın ve ilerleyin. Şu anki işinizden memnunsanız maaşınızda artış ya da terfi etmeniz söz konusu olabilir. Fakat dikkatli olmanız gereken nokta, tüm gezegensel enerjilerin sizi harcamaya yöneltecek olması. Pozitif düşünün ve enerjinizi çevrenize yayın. Size fazlasıyla geri dönecektir. Aşkın ve romantizmin, ilişkilerinizi canlandıracağı bu sürecin keyfini çıkarın.

Günün Olumlaması: Sonsuz zenginlikler, şimdi hayatıma özgürce akıyor. Zengin bir bilince ve isteklerimi gerçekleştirmek için mücadeleye hazırım. Rabbimin bana verdiği nimetleri sevgiyle kabul ediyor, emek verdiğim her şeyin hakkını, faydasını fazlasıyla alıyor ve şükrediyorum.

TERAZİ

Hesap kitap yapmadan risklere atılabilir, buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Zihniniz sürekli bir şeylerle dolu olacağından, uyku düzeniniz bozulabilir ve hemen her şeyi yanlış değerlendirebilirsiniz. Enerjinizi dengelemeli ve kontrollü davranmalısınız. Her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız. Kişisel girişimler ile hedeflerinize dair planlamalar için harika bir gündesiniz. Ben merkezli düşünmeyi bir kenara bırakın. Aldığınız enerjileri bu şekilde kullanmadığınızda kendi kendinizi içinden çıkılmaz durumlara sokabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Gerçek mükemmelliğin ruhumda gizli olduğunu bilirim. İşte şimdi, şu anda gizli benliğimle yüzleşiyor ve kendim olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum. Yüce sevgi burada ve şimdi bolluk enerjisi yaşamıma özgürce akıyor.

AKREP

Bugün iş ve özel yaşamınızda hemen her şeyden rahatsızlık duyabilir, anlam vermekte zorlandığınız bir huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Hayal gücünüzün zayıflamasından ve kendinizi ruhsal olarak yorgun hissetmenizden kaygılanmayın. Fikirlerinize başka insanların meydan okumasına alışın. Sinirlerinize hâkim olun. Siz değerlisiniz. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz. Bilinçaltınızda yer eden, yüreğinizi acıtan olayları affedin ve evrene bu mesajı gönderin. Ruhsal anlamda yenilenme ve arınma zamanı sizler için.

Günün Olumlaması: Yaşadığım anın tadını çıkarmak için ihtiyacım olan her şeye sahibim. Gereksinim duyduğum her şey içimde zaten var. Geçmişte zorda kaldığım ve yaşamımı idame ettirmek için ettiğim bütün yeminlerimi, kararlarımı bozuyorum. Bu kararların üzerimde devam eden etkilerinden tamamen özgürleşiyor ve gerçek huzuru yaşıyorum.

YAY

Gökyüzü bugün özel hayatınızda rahatlamalara işaret etmekte. Bekarsanız hayatınıza heyecan katacak biri girebilir. Ancak birden duygularınızın seline kapılmamanızda fayda var. Anın keyfini sürün ve ilişkinin seyrini zamana bırakın. Aceleci davranmamaya özen gösterin, yüksek enerjinize eklenen telaş bir takım aksaklıklara sebep olabilir. Mantığınızı kullanın ve harekete geçmeden önce her şeyi ayrıntıları ile düşünün. Beraberliği devam eden Yay’lar ise sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırın. Baş başa yemekler ve sosyal aktiviteler hazırlayın. İlişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yapın, böylelikle tutkunuz ve birbirinize olan bağınızın daha da artması kaçınılmazdır.

Günün Olumlaması: İçimdeki ışık burada ve şimdi hayatımda mucizeler yaratıyor. Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor. Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum. Yaşamımla inançlarım arasındaki ilişkiyi biliyorum, dengeliyorum dikkatli ve özenli yaşıyorum.

OĞLAK

Gökyüzü bugün yeni insanlar tanımanın getireceği şanlara işaret etmekte. Önemli insanlarla tanışabilir, onlardan gelecek beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal yaşamınıza biraz daha zaman ayırmalısınız. Bugün arkadaş ya da yakınlardan kaynaklanan bazı gizli faktörler olabilir ya da biri sizi yanlış yönlendirmeye çalışabilir. Parayla ilgili konularda acele karar vermemelisiniz. Fırsat gibi görünen olayları da iyice incelemeli ve bu konular hakkında bugün karar vermekten kaçınmalısınız.

Günün Olumlaması: Sürekli olarak öğrendiğimin ve büyüdüğümün bilincinde olarak yaşamımın her anında rahatım. Her yeni gün bana sayısız küçük mucizeler taşır. Ben onları fark etmeyi seçiyorum. Hayatın beni güzellikleri ile şaşırtmasını sevgiyle kabul ediyorum.

KOVA

Hayatınızda yapmak istedikleriniz üzerinde düşünün. Ayrıntılara takılmadan sadece yapmak istediklerinize giden yolda nelere öncelik vermeniz gerektiğini belirleyin. Bugün kendinize güvenin ve olmanız gereken yere gelmeniz için kesin kararlar alın, uygulamaya geçin. Bu etki aynı zamanda yakın ilişkide olduğunuz insanlarla da uyumunuzu kuvvetlendirecek. Özel yaşamınızdaki bu uyumun etkisi iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacak. Bu zamanın keyfini doya doya çıkarın.

Günün Olumlaması: Olayları olduğu gibi kabul ediyorum. Böylece yaşamımı güvenle sürdürürüm. Geçmişin pişmanlıklarını ve geleceğin kaygılarını bırakıyorum. Ben sadece anın muhteşemliğine odaklanıyorum.

BALIK

Bugün mutlaka şans oyunlarında talihinizi deneyin. Genel anlamda ilişkileriniz ve iletişim konusunda hiçbir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Arkadaşlıklarınız ve kariyer bağlantılarınız önem kazanacak. Size yeni fikirler kazandıracak insanlarla iletişim kuracaksınız. Bu dönemde arkadaşlarınız size önemli tavsiyelerde bulunacaklar, mutlaka dikkate alın. Özel yaşamınızda ise yeni insanlarla tanışabilir, geçmişte kalan bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. Çevrenizde ışıl ışıl parlayacağınız bu dönemde mükemmel ilişkilere adım atabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kendi içsel bütünlüğüm bana neyi, ne zaman ve nasıl yapmam gerektiğini en uygun biçimde sunar. Bolluk ve bereket içindeyim. Bütün ihtiyaçlarımı rahatça karşılayacak kaynaklara sahibim ve bunu kullanıyorum.

Geri