gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil:
  Koç
  Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi ve alaka görmenizi sağlayacak.

  Boğa
  Bugünlerde sizin aleyhinize çalışan kişileri olduğunu farkedebilir yeni tedbirler alabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmadan önce, üzerinde çalıştığınız konuları pekiştirmeniz, aceleye getirmemeniz faydalı olur. Duygusal konularda pek açık olmadığınız bir dönemdesiniz. Duygularınızı ya da ilişkinizi gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Parasal sıkıntılarınızı fazla dert etmeyin. Sürpriz gelişmeler olabilir.

  İkizler
  Son derece yoğun çalışmalar içine girebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yapabileceklerinizin üzerinde sorumluluklar üstlenebilir, bunların üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Çünkü iyimser ve olumlu bir tavır içinde bulunuyorsunuz. Anlayışlı ve rahat davranışlarınızla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Böylece gelişmeler de beklediğiniz gibi olumlu yönde olacak. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler güçleniyor.


  Yengeç Birikimlerinizi iş hayatınızda ortaya koyabilir ve cesur kararlar alabilirsiniz. Fakat işinizdeki bu yoğunluğunuz ev ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmekte sizi zorlayabilir. Aceleci davranmamalısınız. Fırsatlar ve şans sizden yana olacak, yaratıcı, farklı fikirler ortaya koyabileceksiniz.

  Aslan
  Bugünlerde her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktiviteler için olumlu zamanlardasınız. Yurtdışı ve yabancılar veya eğitim, yayıncılık, medya ile ilgili konular ön plana çıkacak. Yeni fikirlerinizi cesurca ifade edip daha girişken olacaksınız. Gelecek için planlar yapabilir, kararlar alabilir, problemlerinize yeni çözüm yolları bulabilirsiniz. Size destek verecek önemli kişilerle birlikte olabilirsiniz.

  Başak
  Bugünlerde para ve ortak yatırımlar konusunda, başkalarıyla birlikte çalışabilir, iş birliği yapabilirsiniz. Yalnız mantıklı ve soğukkanlı davranmalısınız. Maddi engellerin üstesinden gelebilmek için sakin olmalı şartlara ayak uydurmalısınız. Yeni fikirlere açık olmanız ve deneyimli kişilerin önerilerini dikkate almanız kazanç sağlayabilir.

  Terazi
  İlişkilerinizin önem kazandığı bir dönemdesiniz. İlişkilerinizde hareketlilik yaşayabilir, âşık olabilirsiniz. Elinizde olmayan engellemeler yüzünden isyankâr bir tavır takınabilirsiniz. Bu yüzden ilişkinizin bozulmasına izin vermemelisiniz. Sürpriz anlaşma ve sözleşmeler hayatınıza yeni bir yön verebilir.

  Akrep
  Bugün günlük hayatınızda yer alan kişiler ve birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerine daha çok önem verecek, yeni fikirlere açık olacaksınız. Bitirmeniz gereken işler sinirlerinizi bozabilir. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. Bu durumda yakın arkadaşlarınızdan destek alıp kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

  Yay
  Aşk ilişkilerinizin hızlandığı günlerdesiniz. Bu konularda daha atak ve girişken davranacaksınız. Eğlenceli ve neşeli aktivitelere zaman ayırabilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak fırsatlarla karşılaşabilir, sevindirici haberler alabilirsiniz. Beklenmedik bu gelişmeler günlük hayatınıza renk katacak.


  Oğlak
  Bugün, ailevi temalar önem kazanmaya başlayacak. aile arasında önemli konuların görüşülmesi gündeme gelebilir. Son derece duyarlı ve hassas olabileceğiniz bir gün. Duygularınızı etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak kendinizi çabuk toparlayacak ve çalışmalarınızı önceden tasarladığınız gibi sürdürmeyi başaracaksınız. İçinizde uyanan yeni istekler için uygun zamanı beklemelisiniz.

  Kova
  Bugünlerde yakın çevrenize, ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyecek ve sevdiklerinizle birlikte olacaksınız. Kendinizi onlarla birlikteyken daha güvende hissedecek ve uyumlu ilişkiler içinde olacaksınız. Kardeşleriniz veya arkadaşlarınızın organize ettiği sıra dışı sürpriz bir organizasyon neşenizi yerine getirecek. Birlikte kısa mesafeli yolculuğa çıkabilir, açık havada sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

  Balık
  Kararlı ve sakin davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Karşınıza çok hoş fırsatlar çıkacak. Yatırıma yönelik istekler içine girebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Harekete geçtiğiniz konuda çevreniz sizi destekleyecek.

   
 2. Vijdan

  Vijdan Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.140
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Pasim emeğine sağlık güzelim..Bu gün bal damlıyor burçlarımızdan ailecek..Teşekkürler,tam gaz devam...
   
 3. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.662
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  Başak
  Bugünlerde para ve ortak yatırımlar konusunda, başkalarıyla birlikte çalışabilir, iş birliği yapabilirsiniz. Yalnız mantıklı ve soğukkanlı davranmalısınız. Maddi engellerin üstesinden gelebilmek için sakin olmalı şartlara ayak uydurmalısınız. Yeni fikirlere açık olmanız ve deneyimli kişilerin önerilerini dikkate almanız kazanç sağlayabilir.

  teşekkürler hayatımda maddiyat önde gözüküyo..
   
 4. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Yengeç
  Birikimlerinizi iş hayatınızda ortaya koyabilir ve cesur kararlar alabilirsiniz. Fakat işinizdeki bu yoğunluğunuz ev ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmekte sizi zorlayabilir. Aceleci davranmamalısınız. Fırsatlar ve şans sizden yana olacak, yaratıcı, farklı fikirler ortaya koyabileceksiniz.

  Teşekkürler:)
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  güzel birgün :D
   
17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Mart Günlük burç Yorumları

  17 Mart Günlük burç Yorumları

  17 mart burç 17 mart burcu hangi burc ne burcu hangi burc (23 Aralık - 20 Ocak) Aşk hayatında ise ayın 18'ine kadar bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olacaktır. İş veya okul ortamında ya da aile içinde alacağınız tatsızbir haber canınızı epey sıkacak. Hatta bir tanıdığınızın derdini...
 2. 17 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 17 Eylül Cuma 2010 Günlük Burç Yorumlarınız Melekler:tik: Sevgili Koç, İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Heleki işiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir, ancak siz yine de her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Sert bir uslüpla insanlarla diyalog kurmamalısınız, o zaman isteklerinizin...
 3. 17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178: Sevgili Koç, Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal...
 4. 17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, sağlıklı ve mutlu bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 17 Mart Pazar günlük burç yorumuzunu sizlerle paylaşıyoruz... 17 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için...
 5. 17 mart 2014 pazartesi günlük burç yorumları

  17 mart 2014 pazartesi günlük burç yorumları

  17 Mart 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 17 Mart 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Kendinizi ifade ederken, karşı tarafın da sizi onaylamasını beklemeniz bazen hata olabiliyor. Bugün, yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, hiç kimsenin kişiliğine eleştiri getirmemelisiniz. Üstünlüğünüzü karşı tarafa kabul ettirmek için, gerekli donanıma sahip olmanıza rağmen, aceleci tavırlarınız yüzünden karşı...

Sayfayı Paylaş