Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil:
  Koç
  Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi ve alaka görmenizi sağlayacak.

  Boğa
  Bugünlerde sizin aleyhinize çalışan kişileri olduğunu farkedebilir yeni tedbirler alabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmadan önce, üzerinde çalıştığınız konuları pekiştirmeniz, aceleye getirmemeniz faydalı olur. Duygusal konularda pek açık olmadığınız bir dönemdesiniz. Duygularınızı ya da ilişkinizi gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Parasal sıkıntılarınızı fazla dert etmeyin. Sürpriz gelişmeler olabilir.

  İkizler
  Son derece yoğun çalışmalar içine girebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yapabileceklerinizin üzerinde sorumluluklar üstlenebilir, bunların üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Çünkü iyimser ve olumlu bir tavır içinde bulunuyorsunuz. Anlayışlı ve rahat davranışlarınızla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Böylece gelişmeler de beklediğiniz gibi olumlu yönde olacak. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler güçleniyor.

  Yengeç
  Birikimlerinizi iş hayatınızda ortaya koyabilir ve cesur kararlar alabilirsiniz. Fakat işinizdeki bu yoğunluğunuz ev ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmekte sizi zorlayabilir. Aceleci davranmamalısınız. Fırsatlar ve şans sizden yana olacak, yaratıcı, farklı fikirler ortaya koyabileceksiniz.

  Aslan
  Bugünlerde her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktiviteler için olumlu zamanlardasınız. Yurtdışı ve yabancılar veya eğitim, yayıncılık, medya ile ilgili konular ön plana çıkacak. Yeni fikirlerinizi cesurca ifade edip daha girişken olacaksınız. Gelecek için planlar yapabilir, kararlar alabilir, problemlerinize yeni çözüm yolları bulabilirsiniz. Size destek verecek önemli kişilerle birlikte olabilirsiniz.

  Başak
  Bugünlerde para ve ortak yatırımlar konusunda, başkalarıyla birlikte çalışabilir, iş birliği yapabilirsiniz. Yalnız mantıklı ve soğukkanlı davranmalısınız. Maddi engellerin üstesinden gelebilmek için sakin olmalı şartlara ayak uydurmalısınız. Yeni fikirlere açık olmanız ve deneyimli kişilerin önerilerini dikkate almanız kazanç sağlayabilir.

  Terazi
  İlişkilerinizin önem kazandığı bir dönemdesiniz. İlişkilerinizde hareketlilik yaşayabilir, âşık olabilirsiniz. Elinizde olmayan engellemeler yüzünden isyankâr bir tavır takınabilirsiniz. Bu yüzden ilişkinizin bozulmasına izin vermemelisiniz. Sürpriz anlaşma ve sözleşmeler hayatınıza yeni bir yön verebilir.

  Akrep
  Bugün günlük hayatınızda yer alan kişiler ve birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerine daha çok önem verecek, yeni fikirlere açık olacaksınız. Bitirmeniz gereken işler sinirlerinizi bozabilir. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. Bu durumda yakın arkadaşlarınızdan destek alıp kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

  Yay
  Aşk ilişkilerinizin hızlandığı günlerdesiniz. Bu konularda daha atak ve girişken davranacaksınız. Eğlenceli ve neşeli aktivitelere zaman ayırabilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak fırsatlarla karşılaşabilir, sevindirici haberler alabilirsiniz. Beklenmedik bu gelişmeler günlük hayatınıza renk katacak.


  Oğlak
  Bugün, ailevi temalar önem kazanmaya başlayacak. aile arasında önemli konuların görüşülmesi gündeme gelebilir. Son derece duyarlı ve hassas olabileceğiniz bir gün. Duygularınızı etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak kendinizi çabuk toparlayacak ve çalışmalarınızı önceden tasarladığınız gibi sürdürmeyi başaracaksınız. İçinizde uyanan yeni istekler için uygun zamanı beklemelisiniz.

  Kova
  Bugünlerde yakın çevrenize, ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyecek ve sevdiklerinizle birlikte olacaksınız. Kendinizi onlarla birlikteyken daha güvende hissedecek ve uyumlu ilişkiler içinde olacaksınız. Kardeşleriniz veya arkadaşlarınızın organize ettiği sıra dışı sürpriz bir organizasyon neşenizi yerine getirecek. Birlikte kısa mesafeli yolculuğa çıkabilir, açık havada sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

  Balık
  Kararlı ve sakin davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Karşınıza çok hoş fırsatlar çıkacak. Yatırıma yönelik istekler içine girebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Harekete geçtiğiniz konuda çevreniz sizi destekleyecek.
   
 2. Vijdan

  Vijdan Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.027
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Pasim emeğine sağlık güzelim..Bu gün bal damlıyor burçlarımızdan ailecek..Teşekkürler,tam gaz devam...
   
 3. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.628
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  Başak Bugünlerde para ve ortak yatırımlar konusunda, başkalarıyla birlikte çalışabilir, iş birliği yapabilirsiniz. Yalnız mantıklı ve soğukkanlı davranmalısınız. Maddi engellerin üstesinden gelebilmek için sakin olmalı şartlara ayak uydurmalısınız. Yeni fikirlere açık olmanız ve deneyimli kişilerin önerilerini dikkate almanız kazanç sağlayabilir.
  teşekkürler hayatımda maddiyat önde gözüküyo..
   
 4. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Yengeç
  Birikimlerinizi iş hayatınızda ortaya koyabilir ve cesur kararlar alabilirsiniz. Fakat işinizdeki bu yoğunluğunuz ev ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmekte sizi zorlayabilir. Aceleci davranmamalısınız. Fırsatlar ve şans sizden yana olacak, yaratıcı, farklı fikirler ortaya koyabileceksiniz.

  Teşekkürler:)
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  güzel birgün :D
   
17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Ocak Pazar gününe burcunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler 17 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) İyimsersiniz Hafta sonuna yeni ümitler ve iyimserlikle giriyorsunuz. Tek başına kalmamalı, arkadaşlarınızla, değişik gruplarla daha fazla şey paylaşmayı denemelisiniz. Başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var. Geleceğe yönelik planlar...
 2. 17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız 17 şubat günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay’ın konumu her zamankinden daha içe kapalı olmanıza ve sakin bir gün geçirmek istemenize neden olabilir. Kendi içinizde çözümlemek istediğiniz duygularla baş başa kalarak yüzleşmelisiniz. Özellikle gelecekle ilgili planlara ve hayattan ne istediğinize odaklanın. Kendiniz...
 3. 17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 mayıs hangi burç Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı okuyun bakalım kızlar :tik: Koç 21 Mart – 19 Nisan Kendinizi dinlemeye yatkın olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durumu fazla abartmamak için kontrollü olmalısınız. Yoksa, bir şeyler yapacağına durmadan kendine acıyan bir insan haline dönüşebilirsiniz. Sevgilinizin sizin hakkınızda düşündüklerini söylemesine izin vermelisiniz. Alenen bunu...
 4. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 5. 17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178: Sevgili Koç, Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal...

Sayfayı Paylaş