Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178:

  Sevgili Koç,
  Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal ilişkilerinize yansıyan iyimserlik cesaretinizi ortaya koyma şansı getirecek.

  Sevgili Boğa,
  Planlarınızda değişiklikler söz konusu. Sizi eve yönelik olmaya zorlayan gelişmeler var. Aile ve yerleşimi ilgilendiren konulara öncelik vererek pek çok yükten kurtulmanız gerek. Somut sonuçlara odaklı olmanız halinde çok şey başarabilirsiniz. Sosyal sorumluluk altına girdiğiniz grup çalışmalarında ise bazı fedakarlıklar öne çıkacaktır.


  Sevgili İkizler, Günlük hayatınız son derece hevesli ve canlı geçebilir. Düşüncelerinizi ortaya koymak ve iletişim konularına öncelik vermekten yana şanslısınız. Sizi heyecanlı kılan haberlerle karar değişikliklerine gidebilirsiniz. Zira eğitim hayatınızı ilgilendiren her konu sizi yeniliklere itecektir. Kendinizi düşünsel konularda ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz.

  Sevgili Yengeç,
  Maddi konular sizin için önem kazanıyor. Kazanmak için göstereceğiniz çabalar sonuçsuz almayacak. Zira çalışma kapasiteniz ve gelirlerinizde yaşanacak genişlemeler moral verici olacak. Bu şansı iyi kullanmalı ekonomi yapmalısınız. Ortaklaşa işlerde akıcı ve yatırıma yönelik planlar yapabilirsiniz. Aradığınız desteği bulmak size güven getirecek.

  Sevgili Aslan,
  Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekici ve etkileyici görünüyorsunuz. Kendinize olan güveniniz sayesinde çok şey başaracaksınız. Yeni adımlar ve kişisel konular gün boyunca sizi hareketli kılacak. Eğitim çalışmalarınızın hız kazandığı bu dönem başarı sizinle beraber. Başkalarından destek göreceğiniz fırsatlar her açıdan tatmin edici görünüyor.

  Sevgili Başak,
  Üzerinizde baskı kuran pek çok konu ile meşgulsünüz. Özellikle geçmişin izleri sizi duygusal yönden çok etkileyebilir. Bu konudaki korkularınızı artık yenmeli, önünüze bakmalısınız. Yine de başkaları için yapabileceğiniz pek çok yararlı işe zaman ayıracaksınız. Manevi tatmin yaşamak ve hazırlık sürecini olumlu değerlendirmek sizin için yararlı olacaktır.

  Sevgili Terazi
  Sosyal hayatınıza çok farklı renkler girmekte. Yeni arkadaşlıklar ve getireceği imkanlar sizi mutlu etmeye yetecek. Grup çalışmalarında yaratıcı yanlarınızla olumlu sonuçlar almaya odaklısınız. Başkalarından destek bularak sorumlulukları hafifletme şansınız olacak. Ayrıca geleceğe yönelik yeni hedefler belirlemekte son derece kararlı görünüyorsunuz.

  Sevgili Akrep,
  Sorumluluklar ve iş hayatına yönelik kararlar dikkat çekmekte. Tamamlanması gereken işleri hızlı biçimde aşma başarısı gösterebilirsiniz. Son dönemde yaptıklarınız yeni bir görevle ödüllendirilebilir. Bu günlerde üstlerle olan ilişkileri önemsemeli, disiplinli yanlarınızla güven toplamalısınız. Eve ait konuların size engel teşkil etmesine izin vermemenizde yarar var.

  Sevgili Yay
  Oldukça akıcı şartlar içindesiniz. Size keyif getirecek imkanları kullanarak yeni bir yön bulabilirsiniz. Zira farklı şeyler ve konular sayesinde var olan görüşleriniz değişmekte. Değişik düşüncelerin hayata geçebileceği fırsatlar üzerinde durmalısınız. Uzun yolculuklar ise hayata karşı pozitif bir yaklaşım içinde olacağınızı gösteriyor. Cesaretiniz artıyor.

  Sevgili Oğlak,
  Ortaklaşa konular sizi önlemci olmaya itmeli. Aşırı iyimser olabileceğiniz bu dönem parasal riskler öne çıkabilir. Her zamanki temkinli yanlarınızla kendi kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Ortağın para durumundan kaynaklanan bazı sorunlar dikkat çekerken, destek bulmakta zorlanabilirsiniz. Ani kararlar zorluk kaynağı olabilir. Duygusal ilişkilerde ise heyecan söz konusu.

  Sevgili Kova,
  Karşıt burcunuzdaki etkiler ilişkiler ve ortaklıkları gündeme getiriyor. Gelişmeleri yapıcı biçimde ele alarak ilerlemeye çalışmalısınız. Yeni öneriler beklediğiniz bu dönem akıcı ilerleyebilir. Başkalarından her anlamda destek bulabilirsiniz. Duygularınıza kapılarak alacağınız kararlara ise dikkat etmeniz gerek. Öncelik kazanan eğitsel çalışmalarda ise olumlu bir süreç söz konusu.

  Sevgili Balık,
  Günlük işler ve detaylar hayatınızı etkilemeye başlıyor. İş ortamına ait konuları öne alarak planlarınızı ilerletmeniz gerek. Daha çalışkan olabileceğiniz şartları zorlamalısınız. Dağınıklık ve disiplinsizlik engeller çıkarabilir. Özellikle organizasyon gerektiren işlere odaklanmanız gerekiyor. Değişik tekniklerden yararlanmak konusunda oldukça hevesli görünüyorsunuz.   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, Üzerinizde baskı kuran pek çok konu ile meşgulsünüz. Özellikle geçmişin izleri sizi duygusal yönden çok etkileyebilir. Bu konudaki korkularınızı artık yenmeli, önünüze bakmalısınız. Yine de başkaları için yapabileceğiniz pek çok yararlı işe zaman ayıracaksınız. Manevi tatmin yaşamak ve hazırlık sürecini olumlu değerlendirmek sizin için yararlı olacaktır.
   
 3. zuzumm_

  zuzumm_ Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  9 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.535
  Beğenilen Mesajlar:
  196
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  nerDe oLduğumu bende biLmiyoRm
  Sevgili Aslan, Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekici ve etkileyici görünüyorsunuz. Kendinize olan güveniniz sayesinde çok şey başaracaksınız. Yeni adımlar ve kişisel konular gün boyunca sizi hareketli kılacak. Eğitim çalışmalarınızın hız kazandığı bu dönem başarı sizinle beraber. Başkalarından destek göreceğiniz fırsatlar her açıdan tatmin edici görünüyor.


  ya biliyomusunuz ben burçlara hiç inanmıyorum belki Kuranda geçiyo gerçekten var olan bişey ama bana itici geliyo mesela şu yorum hiç alakası olmayan şeyler
   
 4. zuzumm_

  zuzumm_ Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  9 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.535
  Beğenilen Mesajlar:
  196
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  nerDe oLduğumu bende biLmiyoRm
  Sevgili Aslan,
  Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekici ve etkileyici görünüyorsunuz. Kendinize olan güveniniz sayesinde çok şey başaracaksınız. Yeni adımlar ve kişisel konular gün boyunca sizi hareketli kılacak. Eğitim çalışmalarınızın hız kazandığı bu dönem başarı sizinle beraber. Başkalarından destek göreceğiniz fırsatlar her açıdan tatmin edici görünüyor.  ya biliyomusunuz ben burçlara hiç inanmıyorum belki Kuranda geçiyo gerçekten var olan bişey ama bana itici geliyo mesela şu yorum hiç alakası olmayan şeyler
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :))
   
17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: Koç Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi...
 2. 17 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 mayıs 2011 burç yorumları 17 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 17 Mayıs 2011 Salı gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Bugün Venüs ve Güneş para evinizde etkileşim yapıyor. Uzun süredir, beklediğiniz mutlu kararları alabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve sosyal ilişkilerinizi...
 3. 17 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 17 haziran burçları, 17 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 17 haziran 2011 cuma gününe ait burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Sosyal yaşantınızda istediğiniz performansı sağlayabileceğiniz bir gün. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmekten hoşlandığınız için, işinize...
 4. 17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 17 ağustos burçları 17 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 17 Ağustos Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Venüs para evinize geçiyor. Maddi konularda yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Rutin yaşam tarzı size göre değil ve kaprisli olmanızın tek nedeni monoton yaşam şekli. Ay’ın konumu, mesleki...
 5. 17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 17 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 17 ekim burç yorumları 17 ekim 2011 günlük burç yorumları 17 ekim 2011 burç yorumu 17 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın ilk iş günü 17 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 17 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler......

Sayfayı Paylaş