Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  17 mayıs hangi burç
  Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı okuyun bakalım kızlar :tik:

  Koç
  21 Mart – 19 Nisan
  Kendinizi dinlemeye yatkın olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durumu fazla abartmamak için kontrollü olmalısınız. Yoksa, bir şeyler yapacağına durmadan kendine acıyan bir insan haline dönüşebilirsiniz.
  Sevgilinizin sizin hakkınızda düşündüklerini söylemesine izin vermelisiniz. Alenen bunu kısıtlamıyor olabilirsiniz ama alıngan yaklaşımlarınız, engel yaratıyor.

  Boğa
  20 Nisan – 20 Mayıs

  Etrafınızdaki insanlarla samimi ilişkiler kurabilir, ilişkilerinizi de daha sağlam bir hale getirebilirsiniz. Yeni planlar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Sevgilinizle ve arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek için program yapmalısınız. Onun arkadaşlarınızla uyumlu hali sizi de mutlu edecek.

  İkizler
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Sosyal yaşantınızın biraz daha canlı bir hale gelmesi, sizin mesleki başarınız ve ruh sağlığınız açısından son derece olumlu olacaktır. Bunu başarabilmek için aslında yeterince insan tanıyorsunuz. Biraz daha girişken olmalı ve seçicilikten vazgeçmelisiniz.
  Partnerinizle birlikte karar almak istemeniz çok doğal. Ancak bazı konularda fikrini belirtmek istemiyor, katılımda bulunmayı tercih etmiyorsa, ısrar etmemelisiniz.

  Yengeç
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Çok yüksek bir zihinsel kapasite ile başlayacağınız günde, öğle vaktiyle akşamüstü arasında girişimlerinizin hiç birinden cevap alamamak, sıkılmanıza neden olabilir. Ancak akşam saatleriyle birlikte bu durum düzelecek ve her şey rayına oturacak.
  Bu gece birlikte olduğunuz insanın ailesinden bazı insanlarla biraraya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz sakın tavrınızı değiştirmeyin.

  Aslan
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  Maddi alandaki sorunlarınızı güvendiğiniz ve size destek vereceğinden emin olduğunuz bir dostunuzla paylaşmalısınız. Onun yapacağı yardım gerçekten de rahatlamanıza ve daha kolay plan yapabilmenize yardımcı olacak.
  İlişkinizde sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz ama, kendi ihtiyaçlarınızla alakalı hiç bir talepte bulunmayışınızı da düşünmelisiniz.

  Başak
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Bugün karşı cinsle her türlü bağlantınızda pozitif bir intiba yaratmanız ve amaçlarınıza ulaşmanız mümkün. Neden bu şansınızı gerçekten birlikte olmayı istediğiniz insanla yakınlaşmak için kullanmayasınız ki?
  Duygusal yanınızın ön planda olduğu bir gündesiniz. Paylaşımlara açıklığınız ve sevecenliğiniz onu çok etkileyecektir.

  Terazi
  23 Eylül – 22 Ekim
  Sabahtan günün rutin işlerini toparlayabilmek sizi çok memnun edecek. Akşama doğru ise, dış dünyaya daha dönük, insanlarla birarada olmak isteyen bir ruh hali içine gireceksiniz. Neden onu aramıyorsunuz?
  Sevdiğiniz insanın sizinle özel bazı konularda konuşması söz konusu. Onun samimiyetini zedelemeyecek, güven veren bir tarz sergilemeniz çok önemli.

  Akrep
  23 Ekim – 21 Kasım
  Kendinize güveninizi tazelemenize olanak tanıyacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu deneyimler insan ilişkilerinizin ve hayal gücünüzün de zenginleşmesinde olumlu katkıya sahip olacak.
  Romantizm duygunuzu öldürmemeli ve ilişkinizde bunu daha fazla yaşatmalısınız. Birlikte olduğunuz kişinin de böylesi daha fazla hoşuna gidecektir.

  Yay
  22 Kasım – 21 Aralık
  Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki değişimlere karşı kayıtsız kalmanız, onun incinmesine ve size olan güvenini yitirmesine neden oluyor. Bugün bu konuyu gündeme getirmesi söz konusu.
  Bencil davranışlardan vazgeçememeniz ilişkinizin ilerleyeceğine, gerilemesine neden oluyor. Neden biraz daha dikkat etmiyorsunuz?

  Oğlak
  22 Aralık – 19 Ocak
  Sevecenliğiniz, samimiyetiniz ve sıcaklığınız yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi son derece olumlu etkiliyor ve sağlamlaştırıyor. İnsanları destekleyici konuşmalarınız, kötü niyet beslememeniz, güvenilir bir insan olarak tanınmanızda etkili.
  Sevdiğiniz insanla bugün yapacağınız telefon konuşmasının önemli bir ayrıcalığı olduğunu bilmelisiniz. Size anlatacağı şeyleri can kulağıyla dinleseniz iyi olur.

  Kova
  20 Ocak – 18 Şubat
  Bu aralarda sahip olma duygunuz çok ön planda. Her zamankinden çok farklı olarak, ihtiyacınız olup olmadığına aldırmaksızın, her şeyi satın almak istiyorsunuz. Sonra maddi sıkışıklıktan dolayı bunalabilirsiniz haberiniz olsun.
  Sevdiğiniz insanın geçmişine ait bir sırrı başka bir arkadaşınızdan duyabilirsiniz. Neden bunu kendisine açık açık sormuyorsunuz, o size daha detaylı bilgi verecektir.

  Balık
  19 Şubat – 20 Mart
  Kendinizle ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Dış görünüşünüzle alakalı kararlar alabilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Bu fırsatın keyfini sürmelisiniz.
  Birlikte olduğunuz insanın eski sevgililerinden birisinden haber aldığını size söylemesi, gerilmenize yol açabilir. Korkulacak hiç bir şey yok, sadece biraz medeni olmak gerekli galiba.
   
 2. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Yay 22 Kasım – 21 Aralık
  Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki değişimlere karşı kayıtsız kalmanız, onun incinmesine ve size olan güvenini yitirmesine neden oluyor. Bugün bu konuyu gündeme getirmesi söz konusu.
  Bencil davranışlardan vazgeçememeniz ilişkinizin ilerleyeceğine, gerilemesine neden oluyor. Neden biraz daha dikkat etmiyorsunuz?

  Hiç alakası yok hahaha

   
 3. Dişeps

  Dişeps Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2010
  Mesajlar:
  702
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  benimkide alakasızdı.ama pasika admine teşekkürler:ehi:
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ay nasıl bir gün buuu :S
   
17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  17 mayıs burç 17 mayıs günlük burç yorumları burc yorumları Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak. Ne yapacaksanız tek başınıza yapmalısınız. İş birliği olumlu sonuç...
 2. 17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız 17 şubat günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay’ın konumu her zamankinden daha içe kapalı olmanıza ve sakin bir gün geçirmek istemenize neden olabilir. Kendi içinizde çözümlemek istediğiniz duygularla baş başa kalarak yüzleşmelisiniz. Özellikle gelecekle ilgili planlara ve hayattan ne istediğinize odaklanın. Kendiniz...
 3. 17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: Koç Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi...
 4. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 5. 17 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 mayıs 2011 burç yorumları 17 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 17 Mayıs 2011 Salı gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Bugün Venüs ve Güneş para evinizde etkileşim yapıyor. Uzun süredir, beklediğiniz mutlu kararları alabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve sosyal ilişkilerinizi...

Sayfayı Paylaş