Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız 17 şubat günlük burç yorumlarınız melekler :tik:
  Koç
  Sevgili Koç, Ay’ın konumu her zamankinden daha içe kapalı olmanıza ve sakin bir gün geçirmek istemenize neden olabilir. Kendi içinizde çözümlemek istediğiniz duygularla baş başa kalarak yüzleşmelisiniz. Özellikle gelecekle ilgili planlara ve hayattan ne istediğinize odaklanın. Kendiniz hakkında pek çok şey keşfedebilirsiniz.

  Boğa
  Sevgili Boğa, Ay’ın yıldız haritanızın en sosyal bölgesindeki turu devam ediyor. Bugünü kalabalık gruplarla beraber geçirebilirsiniz. Ancak akşamüzerinden sonra bir arkadaşınız veya gurupla aranızda maddi konulardan dolayı yanlış anlaşılmalar ve yanılgı olabilir, arkadaşlarınızla ortak para konularında dikkatli olun.

  İkizler
  Sevgili İkizler, bugün gözler sizin üzerinizde ve sorumluluklarınız ağır basıyor, bir yandan da partnerinize odaklanıyorsunuz. Akşamüzeri yakın ilişkinizde zorlanabilirsiniz. Bir aile büyüğünün baskısı altında olabilirsiniz. Ani tepkilerle hareket etme eğilimindesiniz.


  Yengeç
  Sevgili Yengeç, bugün görev duygusu ağır basacak; sorumluluklar ve işler kafanızı fazlasıyla meşgul edecek. İşiniz ve yabancı ülkeler, yasal konular, yüksek öğrenim veya yayıncılıkla bağlantılı planlara odaklanabilirsiniz. Ancak bakış açınız tek yanlı olabilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz. Bu konu sürüncemede kalabilir.

  Aslan
  Sevgili Aslan, aşk ilişkinizde veya varsa çocuğunuzla olan ilişkinizde küçük çapta bir güç savaşı yaşanabilir. Akşamüzeri oluşan astrolojik koşullar, ilişkinizde yoğun duyguların yanı sıra ısrarcı bir tutumun ağır basacağına işaret ediyor. Yakın ilişkinize karşı çok duyarlısınız ve karşınızdakinin duygularını hemen algılıyorsunuz.

  Başak
  Sevgili Başak, Ay partnerlik evinizde dolaşmaya devam ediyor. Akşamüzeri ailevi sorumluluklardan bunalabilir ve bunu olduğu gibi eşinize yansıtabilirsiniz. Partnerinizle ilişkinizde duygular çok yoğun ancak fevri davranabilirsiniz. Karşınızdaki insanın beklemediğiniz davranışları olabilir. Ya da size bir sürpriz yapabilir.

  Terazi
  Sevgili Terazi, iş ve görev duygusu bugün de ön planda. Günlük rutin işlerle kendinizi yorabilirsiniz. Akşamüzeri bir konuyu kafanıza takıp sürekli onu düşünebilir ve o konu hakkında konuşabilirsiniz. Bu konuyla ilgili yoğun duygularınız bir süre sonra geçecek ancak o zamana kadar objektif olmanız zor olacak.

  Akrep
  Sevgili Akrep, renkli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak akşamüzerinden itibaren maddi konulara takılabilir, ani duygularla hareket edebilir ve fevri davranabilirsiniz. Sevgilinizden veya varsa çocuğunuzdan sinirinizi çıkartma ve onu manipule etme eğilimindesiniz. Eve ait konularda ise belirsizlik ve yanılmaya açık koşullar var.

  Yay
  Sevgili Yay, ailenize karşı baskıcı bir tutum içinde olabilirsiniz. Anne veya babanızla aranızda bir gerilim olabilir. Bir aile büyüğü hakkında ya da ev ve emlakla ilgili konularda kendi görüşlerinizi kabul ettirmek için karşınızdaki kişiye baskı yapabilirsiniz. İç dünyanızda dalgalanmalar olabilir ancak bu uzun sürmeyecek.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, hareketli bir gün sizi bekliyor ancak korkularınız sizi kısıtlayabilir. Kısa gezilere çıkabilir, kardeş kuzen gibi yakın akrabalarınızla buluşabilir ya da sürekli haberleşme içinde olabilirsiniz. Akşamüzeri bir türlü harekete geçemeyeceksiniz. Olayları zorlamak yerine daha derin bir bakış açısıyla analiz etmek daha yararlı.

  Kova
  Sevgili Kova, bir arkadaşınız ya da bir grupla ilişkinizde dikkatli olun ve karşı tarafı tahrik etmemeye çalışın. Parayla ilgili konular işin içinde olabilir ve sert çıkışlar yapabilirsiniz. Belki de katılmak istediğiniz sosyal bir olaya maddi durumunuz yüzünden katılamıyor ya da zorlanıyorsunuz. Bu durum ertesi güne kadar çözülemeyebilir.

  Balık
  Sevgili Balık, Ay bugün de burcunuzda ve sizi ön plana çıkarıyor. Ancak otorite konumundaki kişilerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Aile büyüğü, patron gibi bir kişi size baskı kurabilir ve kendi görüşlerini size kabul ettirmeye çalışabilir. Bağımsızlık ve isyan duygunuz ön plana çıkabilir ve kendi dediğinizde diretebilirsiniz.

  __._,_.___
   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Sevgili Başak, Ay partnerlik evinizde dolaşmaya devam ediyor. Akşamüzeri ailevi sorumluluklardan bunalabilir ve bunu olduğu gibi eşinize yansıtabilirsiniz. Partnerinizle ilişkinizde duygular çok yoğun ancak fevri davranabilirsiniz. Karşınızdaki insanın beklemediğiniz davranışları olabilir. Ya da size bir sürpriz yapabilir.

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  kötü birgün iyi olsun biran önceeee
   
 4. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.628
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  Başak
  Sevgili Başak, Ay partnerlik evinizde dolaşmaya devam ediyor. Akşamüzeri ailevi sorumluluklardan bunalabilir ve bunu olduğu gibi eşinize yansıtabilirsiniz. Partnerinizle ilişkinizde duygular çok yoğun ancak fevri davranabilirsiniz. Karşınızdaki insanın beklemediğiniz davranışları olabilir. Ya da size bir sürpriz yapabilir.  öğle çok uyduki inanamazsın..
   
 5. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler Sevgili İkizler, bugün gözler sizin üzerinizde ve sorumluluklarınız ağır basıyor, bir yandan da partnerinize odaklanıyorsunuz. Akşamüzeri yakın ilişkinizde zorlanabilirsiniz. Bir aile büyüğünün baskısı altında olabilirsiniz. Ani tepkilerle hareket etme eğilimindesiniz.
  tşkler

   
17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Şubat Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Evinizle alakalı bir program yapmalısınız. Biraz evde kalarak etrafı toplamanız, düzeni sağlamanız gerekli. Akşama da misafir ağırlamak için son derece uygun bir gün. Sevgilinizle birlikte bugün yemek yapmalısınız. Sizin mutfaktaki haliniz onu çok olumlu etkileyecek. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Bugün çevrenize yabancılaşma eğiliminde olacaksınız. Öte yandan yüksek bir...
 2. 17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: Koç Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi...
 3. 17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 mayıs hangi burç Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı okuyun bakalım kızlar :tik: Koç 21 Mart – 19 Nisan Kendinizi dinlemeye yatkın olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durumu fazla abartmamak için kontrollü olmalısınız. Yoksa, bir şeyler yapacağına durmadan kendine acıyan bir insan haline dönüşebilirsiniz. Sevgilinizin sizin hakkınızda düşündüklerini söylemesine izin vermelisiniz. Alenen bunu...
 4. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 5. 17 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat 2011 Günlük Burç yorumlarınız karşınızda melekler :dans::dans::dans: Sevgili Koç, Sosyal etkinliklerde yeni tanıştığınız insanlarla iletişiminizle ilgi odağı olacağınız bir gün geçireceksiniz. Bunun dışında Satürn'ün etkisiyle sevdiğinizle olan ilişkinize odaklanacak ve sorumluluklarınızı kolayca yerine getireceksiniz. Sevgili Boğa, Çalışma hayatınızla ilgili bazı olumsuz...

Sayfayı Paylaş