Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  17 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Aman Uğramadan Geçmeyin....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün daha çok duygularınızla davranma meylinde olmanız mümkündür. Bu durumda sağlıklı bir şey yapabilmeniz oldukça zordur ve özellikle sinirlendiğiniz zamanlar davranışlarınız sizi daha fazla batağa saplamaktan başka birşeye yaramayabilir. Bugün güçlü konumda olan birisi size karşı açık bir düşmanlığıyla karşılaşmanız da olasıdır. Eğer mantığınızı ön plana alarak hareket etmezseniz bu gibi durumlardan zarar görebilir ve bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Parayla ilgili işlerinizde de zarar görmeniz olasıdır. Kimseye borç vermemeniz gerektiği gibi para ve değerli eşyalarınızı ortada bırakmanız da hata olur.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs
  Bugün, vaktiyle yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığını görmeniz olasıdır. Buna da oldukça şaşırmanız mümkündür çünkü böyle bir şeyi beklememeniz ihtimali yüksektir. Parasal şansınızda ani bir yükseliş olabilir. Arka arkaya birkaç yerden para alabilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız ve korunmanız şartıyla kısmetiniz açıktır ve önümüzdeki günler içinde yani kısa dönemde daha da iyi bir hale gireceksiniz. Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz. Bununla birlikte olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz kimsenin karşısında diz çöküp, ilanı aşk edin demek istemiyoruz tabi.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Balık burcunun son derecelerinde bulunan Ay size bazı duygusal karışıklıklar vermektedir. Eğer iradenizi kullanmazsanız hisleriniz yüzünden büyük hatalar yapabilirsiniz. Duygusal karışıklıklara karşılık zihinsel olarak oldukça güçlüsünüz. Bu durumda kafanızın gücünden yararlanmaya gayret ederek her olaya tarafsız yaklaşmalısınız. Özellikle duygusal ilişkilerinizde çok dikkat etmelisiniz ve bu durum, bugün duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı çılgınlıklar yapmanıza sebep olabilir. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En kötüsü de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız ihtimalidir.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün herşeyden umduğunuzdan daha iyi sonuç alabileceğiniz bir gününüzesiniz. Özellikle kendi kafanızda olan kuşkulardan ve olumsuz düşüncelerden kurtulmanız ve her konuya daha iyimser bir bakış açısıyla yaklaşmanız olasıdır. Kendinizi yeni bir insan gibi hissedebilirsiniz. Bu olumlu yapınız gerek iş, gerek sosyal ve gerekse de duygusal hayatınıza yansıyarak onları olumlu şekilde etkileyecektir. Dostluk ilişkilerinizde birden bire lider rolünü üstlenmeniz ve arkadaşlarınızı sürükleyerek bazı eğlendirici aktivitelerde bulunmanız olasıdır. Yukardaki sürüklemek sözü de, söz gelimi kullanılmıştır çünkü bugün kimseyi sürüklemenize gerek yok.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün burcunuz hayalleri bir yana bırakıp, günlük işlerinize önem vermeniz gerektiğini vurguluyor. Hem ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrar etmeniz gerekmektedir. Çevrenizdeki kimselerle uyum sağlarsanız herşey daha kolaylaşacaktır. Bir arkadaş ya da iş arkadaşınızla birlikte, sizin için yeni olan bir konuda şansınız denemeniz de olasıdır fakat hayalleri bırakıp, gerçeği görmelisiniz. Böyle bir durumda kazançlı çıkmak ya da başarılı olmak bir yana insanın zarar görmemesi bile oldukça zordur. Herşeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı, onların bazı kaprislerine katlanmalısınız. Israrcı olmak ya da inatlaşmak size hiç bir şey kazandırmaz.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Enerjinizdeki gel git hali yüzünden bugün kendinizi fazlasıyla güçlü hissettiğiniz anlarda bile yorucu şeylerden mümkün mertebe uzak durmalısınız. Unutmayın ki, bugün birşeyden aniden caymanız ya da ipin ucunu bırakmanız büyük bir kısmeti tepmeniz de olabilir. Gayret göstermeli ve sebaat etmelisiniz. Eşinizin ya da güvendiğiniz arkadaşlarınız fikirlerini almalı ve onları değerlendirmelisiniiz. Size söylenecek şeylerden çok yararlanabilirsiniz. Yukarda sayılan bitkinlik ve bıkkınlık durumlarına karşılık bugün aklınız son deece işlek ve iyi çalışır durumdadır. Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da kilit noktalarında bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz. Onlara hak vermeniz, fikirlerini desteklemeniz ve biraz pohpohlamak yerinde olacaktır.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bugün karşı cins ilişkileriniz ön planda olabilir fakat sevgide hata yapmaya açık olduğunuzu unutmamalısınız. Karşı cinsle yeni bir arkadaşlık geliştirebilir, kısa bir süre heyecanlı ve zevkli anlar yaşayabilirsiniz fakat bugün başlayan bu gibi şeylerin sonu gelmeyebilir. Ayrıca daha ciddi bir ilişkiniz versa ya da evliyseniz, bu ilişkileinizi de tehlikeye atmış olursunuz. Kısaca, yeni maceralar kısa ömürlü olacaklardır. Eğer birlikte olduğunuz bir kimse varsa ona uymalı ve bazı akılcı isteklerini yerine getirmelisiniz. Uçarı davranışlardan kaçının yoksa kıskançlığa sebep olabilirsiniz ve bağlarınız bir gün içinde kopmasa bile oldukça sarsılabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Bugün oldukça şanslısınız. Bu şansınız sadece bugünle de sınırlı değil. Üç, dört gün daha sürecektir. Neşeniz yerinde. Umutlusunuz ve gitgide canlandığınızı hissedebilirsiniz. Bugün sizin için hiç bir sorun ve hiç bir olay halledilmeyecek gibi değildir. Sonuçlara çabucak ulaşmanızı sağlayacak olan akıl ve beden gücünüz de eksik değil. Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir, duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey, ortaya çıkması olası olan yeni bir durumdur.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün her zamankinin dışında kalan yeni konularla ilgilenmelisiniz. Bu konular işten paraya, sosyal ilişkilerden karşı cins ilişkilerine kadar her alanda olabilir. Size yabancı gelen her konuda kısa bir süre sonra bilgi edinebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de başarılısınız. Bir ya da birkaç mutluluğu yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer yalnız bir insansanız birden bire yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Böyle bir durum olduğu takdirde, söz konusu kimseden hoşlanırsanız onunla irtibatınızı kesmemelisiniz çünkü önümüzdeki günlerde yeni bir aşk başlatabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Uyumlu bir gündesiniz. Gök cisimleri size olumlu etkiler yapıyorlar. Çok önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hemen hemen her şeye uygun bir çare bulabilirsiniz. Bugün ve önümüzdeki üç, dört gün içinde geleceğinizi önemli şekilde etkileyecek olan büyük fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu gibi şeylerle uzun uzun ilgilenmeniz ve belki de biraz yorulmanız da gerekebilir fakat bu sayede eskisinden çok daha iyi bir duruma da kavuşacaksınız. Ayrıca bugün eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bir yakınınız, ailenin isteklerine karşı gelerek kendi başına bazı şeyler yapmaya kalkışabilir. Bu durum gerilimli bir atmosfer yaratabilir. Taraf tutmanız hata olur. En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır. Bununla beraber bu olayın büyümesi ve sonunda sizin de karışmak zorunda kalmanız ihtimali çok güçlüdür. Ne olursa olsun bu konuda sorumluluk altına girmemeye çalışmalısınız. Bunların dışında yeni konularla ilgilenebileceğiniz şekilde yaratıcı gücünüzde önemli bir artış var. Karşı cins ilişkilerinizde önemli gelişmeler olabilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz insanla bazı sürtüşmeleriniz ya da iletişim eksikliğiniz olabilir.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Hangi cinsiyetten olursanız olun duygusal hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Karşı cins ilişkilerinizde şansınız son derece açık. Bugünlerde daha çekici olacaksınız ve çevrenizde karşı cinsten yeni kimseler belirecektir. Bu kimselerle tanışmak kadar bazı değişik yerlere gitmek de size zevk verecek ve sizi bekleyen işlere karşı motivasyonunuzu arttıracaktır. Eğer siz olgun bir Balıksanız bu defa, iki kişi arasında kararsız kalmanız ihtimali güçlenmektedir. Böyle durumlarda kolay tercih yapamayabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun bu durum hoşunuza gidecektir. Sağlığınız esjkiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.


   
  Son düzenleme: 19 Temmuz 2012
17 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Aman Uğramadan Geçmeyin.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Temmuz Burç Yorumları

  17 Temmuz Burç Yorumları

  17 temmuz hangi burç 17 temmuz burç burcu yorumları ne burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan İş yerinizde yaşayacağınız olayların temelinde evinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklar var. Evinizdeki gerilimi iş yerinize taşımamaya dikkat ediniz. İşinize odaklandığınız zaman hem evdeki stresten uzaklaşmış, hem de işinizde sizden beklenen başarıları yakalamış olacaksınız. Adalet ya da hukuk ile...
 2. 26 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Uğramadan Gitmeyin...

  26 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Uğramadan Gitmeyin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Yakın akrabalarınız ve eğer varsa kardeşlerinizle tartışabilirsiniz....
 3. 12 Temmuz Burç Yorumlarınız...Haydi Gelin Okumadan Geçmeyin...:)

  12 Temmuz Burç Yorumlarınız...Haydi Gelin Okumadan Geçmeyin...:)

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Ortaklarınız, işbirliği halinde olduğunuz kişiler ya da...
 4. 3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

  3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün duygusal hayatınızda...
 5. 17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle....

  17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Eğer biraz...

Sayfayı Paylaş