Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  17 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 17 temmuz 2014 burç yorumu

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor, 17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Sevgili Koç,
  Sezgilerinizi iyi kullanın İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Hele işiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz daha zor olabilir, ancak siz yine de her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Ancak zaman zaman aşırıya kaçabilecek bilimsel bir titizlik ve kuralcılık sizi yanıltabilir. Daha doğrusu karşınızdaki insanların size tepki göstermesine neden olabilir. Bu duruma biraz dikkat ederek söz konusu olabilecek aksaklıkları ortadan kaldırmalısınız.

  Sevgili Boğa,

  Düşüncelerinizi hayata geçirirken tersliklerle karşılaşmanız sizi bu konuda olumsuz bir havaya sokuyor. Ve şu anda kafanızdaki düşünceleri dışarıya yansıtmakta zorluk çekiyorsunuz. Karşılaşacağınız işlerde hemen ileri atılmanız ve daha sonra coşkunuzu yitirerek kendinizi ortada kalmış gibi hissetmeniz doğaldır. Çünkü plansız ve programsız hareket ediyor üstelik olayların niceliğini öğrenmeden atılımlarda bulunuyorsunuz.

  Sevgili İkizler,

  Fakat savaşmak ve çaba göstermek istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum.fazlasına kalkışmak çeşitli rahatsızlıklara yol açacaktır. Değişikliği pek de önemsemeyen yada sevmiyorsanız yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir. Oysa bu düşüncelerden kendinizi arındırmalı hatta bu konuda yardım alabileceğiniz kimselerle beraber olmalısınız.

  Sevgili Yengeç,

  Sezgilerinize güvenebileceğinizi bilmelisiniz. Başkalarının etkisi altındada kalarak bu konularda zarar görebilirsiniz, Aslında, yanılgıya düşmeyecekkadar da akıllı birisiniz. Duygularınızı açığa çıkarmak güçleşebilir veaşırı alıngan bir ruh haline girdiğiniz için her şey sizi daha çoketkileyebilir. Soğuk değil soğukkanlı olun, bazen ikisini şaşılacak kadarkarıştırıyor ve yanlış anlaşılıyorsunuz.

  Sevgili Aslan,

  Geçtiğimiz dönemde olduğu kadar güçlük çekmeyebilirsiniz. Ne var ki, yine de içinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz.Varolanları aleyhinize geliştirmek tamamıyla sizin elinizde.

  Sevgili Başak,

  Kaçınamayacağınız durumlarda sakin olmaya ve çevrenizdekilere karşı kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Kendinizi bu duruma alıştırmaya çalışmanız çokyerinde bir karar olacaktır. Sıkıntılı günler geçirebilirsiniz, ancak kendinize güvendiğiniz sürece her şeyi değiştirebilecek güce sahip olacaksınız. Süregelen işlere ara vermeden devam etmek ve aniden gelişebilecek tersliklerde akılcı çözümler üretmek en mantıklı davranış biçimi olacaktır.

  Sevgili Terazi,

  İşlerinizi bizzat hallederek aksaklıkları en aza indirgeyin ve zarar edebileceğiniz pozisyonları tersine çevirin. Yine de kısa yolculuklar işdeğişikleri zorunlu hale gelecek olursa mümkün olduğunca tedbirli davranın,sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart.Kendinize zaman ayırmalı ve doğayla baş başa geçireceğiniz zamanları yaratmalısınız.

  Sevgili Akrep,

  Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesi için sakin olmaya gayret edin. özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızın içindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Mesleki konularda ya da eğitiminizle ilgili konularda ani kararlar vermekten kaçının.

  Sevgili Yay

  Yaratıcı gücünüzü ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve çevrenizdeki insanları kişiliğinizle etkileyebilirsiniz. Yenilikler ve olumlu bir hava yaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançlarınızın artmasını da sağlayabilir. Ne var ki yine de her bakımdan tedbirli davranmaya özen göstermelisiniz.

  Sevgili Oğlak,

  Gerçekleri gözardı etmeyin. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendiniziyıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleriönleyebilirsiniz. Ancak çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırıderece harcama yapmaktan kaçının. Maddeten ve kariyer olarak herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sık sık gerçeklerle yüz yüze gelmelisiniz.

  Sevgili Kova,

  Ay burcunuzda ama her yönde etkin ve Neptün'e yakın. Mesleki konularda dahatemkinli olmanız gerekiyor. Yeniliklere karşı açık bir tutumizleyebilirsiniz. Ancak ani bir karar size maddi ve manevi olarak zarar getirebilir, gerçeklerden uzaklaşmamanın faydasını görebilirsiniz. Dönemsel maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. öncelikle sosyal etkinliklerdeki harcamalarınızda bazı aşırılıklar görülebilir, harcamalarda ölçüyü aşmamanız gerekiyor.

  Sevgili Balık,

  Sinirleriniz düzeliyor zira Uranüs Mars'la olumlu etkileşime başladı. Koşulları değerlendirmenin size büyük yararı olacaktır. Bu etkileri direk olarak hissetmeseniz bile çevrenizdeki olaylar sizi şaşırtabilir. kontrollü olmanın büyük faydası olabilir. Bu kadar da sıkılmayın, rüya ne olursa olsun, sonunda daima uyanırsınız. Sizi araması olası olan kimseler tarafından bazı teklifler alabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizi dengede tutamayabilirsiniz. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz.


   
17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 ocak günlük burç yorumları, günlük buç yorumları, 17 ocak 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu karanlık kış gününde gününüzün aydınlık bir şekilde geçmesi dileğiyle 17 Ocak 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Bugün meslek hayatınızın en şanslı günü olabilir sizler için. Yeni insanlar tanımanın...
 2. 17 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 17 nisan perşembe günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayn misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 17 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 17 Nisan 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları...
 3. 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 3 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için neşe dolu bir gün olmasını diliyor ve 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe Sevgili Balık, Bugün projeler ve çalışma programlarıyla ilgili konular...
 4. 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 temmuz günlük burç yorumu, 10 temmuz 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün geçirmelerini diliyor ve 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 10 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı :...
 5. 31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  31 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 31 Temmuz 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların...

Sayfayı Paylaş