Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  günlük hayatta hızı sabit ve değişken olan hareketler günlük hayatta hızı ve sabit değişken olan hareketler
  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 18 Ağustos burç yorumlarınız :tik:

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Bugün çok şey başarabilirsiniz. Elinizdeki işleri tamamlamak ve güvenliğinizle ilgili yeni kararlar almanız gerekecek. Yakınların desteği ile yeni başlangıçlara odaklanmanız söz konusu. Özellikle maddi kaynaklarınız hakkında yeni bir döneme ilerliyorsunuz. Yatırım odaklı planlarınız öne çıkabilir. Bu konudaki gelişmeler iş hayatınız yakından ilgilendirecek.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Yakın çevrenizde sizi hareketli kılan gelişmeler var. Öncelikle kafanızdaki planların üzerinde durmalı ve öne çıkarmalısınız. Bu dönemde kendinizi çok iyi organize etmeniz gerek. Özellikle eğitim konularında yenilikler yapmanız için fırsatlarınız olacak. Arkadaşlarınızın desteği ile ileriye dönük hedeflerinizde değişiklikler olabilir. Kardeşlerle ilişkilerinizde ise olumlu bir hava var.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Parasal alanda yeni bir yön aramaktasınız. Bu alanda akılcı ve gerçekçi kararlarınız size çok şey kazandıracak. Yatırım planlarınıza destek bulmanız ise size güven vermeye başlamakta. Zira bu konuda bazı endişeler sizi kararsız kılmakta idi. Bu dönem ekonomik olmanız ve giderlerinizi kontrol altına almanız mümkün. İşten gelebilecek kazançlar öne çıkmakta.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekmektesiniz. Artık ne istediğinizi biliyorsunuz. Kişisel konularda hızlı ilerlemek isterken biraz sabırlı olmanız gerekecek. Daha bilinçli davranmanız gereken bir süreç söz konusu. Duygusal konularda sizi hassas kılan konuları şimdilik bekletmelisiniz. Zira hayatınıza yenilikler taşıyacak gelişmelerle daha yakından ilgilenmek durumundasınız.


  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Sizin için engel teşkil eden bazı konular söz konusu. Duygusal alanda bazı belirsizlikler ve endişeler yaşamaktasınız. Harekete geçmek için biraz daha sabırlı olmalı ve akışta kalmalısınız. Aksi halde iç dünyanızı etkileyen bazı sorunlar karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Eldeki işlere odaklanmak ve bazı planlarınızın üzerinde düşünmek faydalı olacak.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Pek çok konuda harekete geçmekten yanasınız. Arkadaşlıklar, dışadönük çalışmalar gün boyuca sizi meşgul edecek. Ancak grup çalışmalarının getireceği stresi biraz sakin karşılamanızda yarar var. Zira yeni sorumlulukların yaratacağı yükler söz konusu. İleriye dönük planlarınızda ise dostlarınızın önerilerine yakın durmalısınız.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Amaçlarınıza odaklı bir döneme ilerlemektesiniz. Tüm gayretinizle aldığınız sorumlulukların üstesinden gelmeniz gerek. Bugün yaptıklarınızla dikkat çekebilir ve üstlerle olan ilişkilerinizde ilerleme elde edebilirsiniz. Tamamlanması gereken acil konularda ise biraz daha hızlı hareket etmelisiniz. Kendi yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Ortaya çıkan yeni gelişmelerle yabancılarla olan ilişkileriniz yön değiştirebilir. Kendinizi bu konudaki yeniliklere hazırlamalı ve iyimser olmalısınız. Eğitim hayatınızı etkileyecek yeni bir program düşüncesi de sizi harekete geçirmekte. Başkalarının hayat görüşü size çok farklı deneyimler katacaktır. Yeni kişiler ve yeni ilişkiler gündeminize gelebilir.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  İkili ilişkiler ve bunlardan kaynaklanan parasal konular ön planda olacak. Özellikle manevi bağlarınız sizi biraz uğraştırabilir. Ancak ortak yatırım planlarınızda olumlu sonuçlar sizi bekliyor. Bu sayede kendi birikimleriniz adına önemli kararlar alabilirsiniz. Başkalarının duygularına karşı daha duyarlı yaklaşmanız ve paylaşıma önem vermeniz gerek.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Ortaklaşa uğraşlar hayatınıza pek çok değişiklik getirmekte. Yine de şartları istediğiniz gibi yönlendirmeniz mümkün olmayacak. Acele karar vermek yerine uzun vadeli ortak planlara eşlik edebilmeniz lazım. Yeni teklifler ve destekler sayesinde kazançlı çıkabilirsiniz. Eşin duygusal durumuna karşı ise son derece ılımlı yaklaşmayı başaracaksınız.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Sizi yoran ve zaman alan uğraşlar öne çıkıyor. Daha fazla emek vermek ve tamamlanması gereken işleri önemsemek lazım. Zira iş ortamında oluşabilecek değişiklikler karışıklık yaratabilir. Kendi düzeninizi korumaya çalışırken, altınızda çalışan kişilerin desteğini almalısınız. Onların önerileri ile hızlı ilerlemeyi başarabilirsiniz. Yaratıcı yanlarınızı da harekete geçirmeniz söz konusu.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Son derece dışadönük ve canlı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi yaratıcı biçimde ifade edebileceğiniz değişik konular öne çıkıyor. Zira bu dönem yaratıcı aktiviteler hayatınızda daha çok yer tutabilir. Sevdiklerinizle olan paylaşımlarınız arasına ise duygusal hayatın getirdiği renkler girebilir. Aşk ilişkileriniz akıcı bir şekilde ilerleyecek.   
 2. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)

  Parasal alanda yeni bir yön aramaktasınız. Bu alanda akılcı ve gerçekçi kararlarınız size çok şey kazandıracak. Yatırım planlarınıza destek bulmanız ise size güven vermeye başlamakta. Zira bu konuda bazı endişeler sizi kararsız kılmakta idi. Bu dönem ekonomik olmanız ve giderlerinizi kontrol altına almanız mümkün. İşten gelebilecek kazançlar öne çıkmakta.

  tşkler
   
18 Ağustos Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  BUrcunuzdaki bugünkü etkilerini merak ediyorsanız buyrun kızlar 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:kocDerin duygular içindesiniz. Zekanızı ve iletişim konusunda becerinizi maddesel konularla bütünleştirmek isterken, aile içi olayları da göz ardı etmeyerek, onların da fikirlerini almak isteyeceksiniz. Bugün gücünüzü birleştireceğiniz ve yaratıcılığından yararlanabileceğiniz dostlara...
 2. 18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 18 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı...
 3. 18 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 18 ağustos burçları 18 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Daha önceki yazılarımızda günlük, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 18 Ağustos Perşembe gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz Sevgili Koç, Maddesel gücün peşinde olduğunuz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin...
 4. 18 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  18 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 18 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bu güzel ağustos ayının 18.gününün burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Uzaklarla ilgili konulara yönelecek sizi dinamik kılan etkilerle yeniliklere yol alacaksınız. Daha esnek adımlar atabilir yabancılarla ilişkili konularda önemli atılımlar yapabilirsiniz. En çok...
 5. 18 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  18 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 18 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir gün diliyor ve 18 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 18 Ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu Sevgili Koç Uzaklarla ilgili konulara yönelecek sizi dinamik kılan etkilerle yeniliklere yol alacaksınız....

Sayfayı Paylaş