1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 18 ekim salı Günü Günlük Burç Yorumları 18 ekim burç yorumları 18 ekim 2011 günlük burç yorumları 18 ekim 2011 burç yorumu 18 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 18 Ekim Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 18 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler..
  . ​  [​IMG]


  Sevgili Koç,

  Sezgilerinizi iyi kullanın İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Hele işiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa ozaman işiniz daha zor olabilir, ancak siz yine de her şeyin yolundagitmesini sağlayabilirsiniz. Ancak zaman azaman aşırıya kaçabilecek bilimselbir titizlik ve kuralcılık sizi yanıltabilir. Daha doğrusu karşınızdakiinsanların size tepki göstermesine neden olabilir. Bu duruma biraz dikkatederek sözkonusu olabilecek aksaklıkları ortadan kaldırmalısınız.
  Sevgili Boğa,

  Düşüncelerinizi hayata geçirirken tersliklerle karşılaşmanız sizi bu konuda olumsuz bir havaya sokuyor. Ve şu anda kafanızdaki düşünceleri dışarıyayansıtmakta zorluk çekiyorsunuz. Karşılaşacağınız işlerde hemen ileriatılmanız ve daha sonra çoşkunuzu yitirirerek kendinizi ortada kalmış gibihissetmeniz doğaldır. Çünkü plansız ve programsız hareket ediyor üstelikolayların niceliğni öğrenmeden atılımlarda bulunuyorsunuz.
  Sevgili İkizler,

  Fakat savaşmak ve çaba göstermek istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum.fazlasına kalkışmak çeşitli rahatsızlıklara yol açacaktır. Değişikliği pekde önemsemeyen yada sevmiyorsanız yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yersize yeterli geliyor demektir. Oysa bu düşüncelerden kendinizi arındırmalıhatta bu konuda yardım alabileceğiniz kimselerle beraber olmalısınız.
  Sevgili Yengeç,

  Sezgilerinize güvenebileceğinizi bilmelisiniz. Başkalarının etkisi altındada kalarak bu konularda zarar görebilirsiniz, Aslında, yanılgıya düşmeyecekkadar da akıllı birisiniz. Duygularınızı açığa çıkarmak güçleşebilir veaşırı alıngan bir ruh haline girdiğiniz için her şey sizi daha çoketkileyebilir. Soğuk değil soğukkanlı olun, bazen ikisini şaşılacak kadarkarıştırıyor ve yanlış anlaşılıyorsunuz.

  Sevgili Aslan,

  Geçtiğimiz dönemde olduğu kadar güçlük çekmeyebilirsiniz. Ne var ki, yine deiçinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirsenizgerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz.Varolanları aleyhinize geliştirmek tamamıyla sizin elinizde.
  Sevgili Başak,

  Kaçınamayacağınız durumlarda sakin olmaya ve çevrenizdekilere karşı kırıcıolmamaya çalışmalısınız. Kendinizi bu duruma alıştırmaya çalışmanız çokyerinde bir karar olacaktır. Sıkıntılı günler geçirebilirsiniz, ancakkendinize güvendiğiniz sürece her şeyi değiştirebilecek güce sahipolacaksınız. Süregelen işlere ara vermeden devam etmek ve anidengelişebilecek tersliklerde akılcı çözümler üretmek en mantıklı davranışbiçimi olacaktır.
  Sevgili Terazi

  İşlerinizi bizzat hallederek aksaklıkları en aza indirgeyin ve zararedebileceğiniz pozisyonları tersine çevirin. Yine de kısa yolculuklar işdeğişikleri zorunlu hale gelecek olursa mümkün olduğunca tedbirli davranın,sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart.Kendinize zaman ayırmalı ve doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlarıyaratmalısınız.
  Sevgili Akrep,

  Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesiiçin sakin olmaya gayret edin. özellikle bilinçaltınızda yer alan korkularya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızıniçindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Mesleki konularda ya daeğitiminizle ilgili konularda ani kararlar vermekten kaçının.
  Sevgili Yay

  Yaratıcı gücünüzü ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve çevrenizdekiinsanları kişiliğinizle etkileyebilirsiniz. Yenilikler ve olumlu bir havayaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançlarınızın artmasını dasağlayabilir. Ne varki yine de her bakımdan tedbirli davranmaya özengöstermelisiniz.
  Sevgili Oğlak,

  Gerçekleri gözardı etmeyin. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendiniziyıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleriönleyebilirsiniz. Ancak çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırıderece harcama yapmaktan kaçının. Maddeten ve kariyer olarak herhangi birolumsuzluğun gündeme gelmemesi için sık sık gerçeklerle yüzyüzegelmelisiniz.
  Sevgili Kova,

  Ay burcunuzda ama her yönde etkin ve Neptün'e yakın. Mesleki konularda dahatemkinli olmanız gerekiyor. Yeniliklere karşı açık bir tutumizleyebilirsiniz. Ancak ani bir karar size maddi ve manevi olarak zarargetirebilir, gerçeklerden uzaklaşmamanın faydasını görebilirsiniz. Dönemselmaddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. öncelikle sosyal etkinliklerdekiharcamalarınızda bazı aşırılıklar görülebilir, harcamalarda ölçüyü aşmamanızgerekiyor.
  Sevgili Balık,

  Sinirleriniz düzeliyor zira Uranüs Mars'la olumlu etkileşime başladı. Koşulları değerlendirmenin size büyük yararı olacaktır. Bu etkileri direkolarak hissetmeseniz bile çevrenizdeki olaylar sizi şaşırtabilir. kontrollüolmanın büyük faydası olabilir. Bu kadar da sıkılmayın, rüya ne olursaolsun, sonunda daima uyanırsınız. Sizi araması olası olan kimselertarafından bazı teklifler alabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizi dengedetutamayabilirsiniz. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdakikimseyi allak bullak edebilirsiniz.

   
18 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Ekim 2010 günlük burç yorumları

  18 Ekim 2010 günlük burç yorumları

  Haftanın ilk günü 18 Ekim 2010 pazartesi gününün burç yorumları kızları :tik: Sevgili Koç Çevrenizdeki kişilerden gelebilecek olan kısıtlamalar hat safhayaulaşabilir Sosyal ve yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde içten veaçık bir şekilde davranarak kısıtlamaları aşabilirsiniz Aileilişkilerinizde bazı terslikler gelişebilir Büyüklerinizle ilgili birşikayetiniz olmayacaktır Ancak varsa...
 2. 18 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Ocak salı gününe ait burç yorumlarınız melişler :ehi: Sevgili Koç, Güne oldukça hareketli ve canlı başladınız. Düşüncelerinizi yenileme şansınız sizi olumlu adımlar atmaya itecektir. Ancak alacağınız haberlerle bazı kafa karışıklıları yaşamanız mümkün. Şimdilik zihinsel konuların getirdiği aktiviteler üzerinde durarak ilerleyebilirsiniz. Eğitim çalışmalarınızda farklı yöntemler uygulamak...
 3. 18 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  18 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Haftanın son iş günü 18 Mart Cuma günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç,Duygusal tatminler peşindesiniz. Sizinle aynı şeyi paylaşmak istemeyenlere hoşgörülü davranacaksınız. Kişileri olduğu gibi kabul etmenin zarifliği içindesiniz. Bugün, dostlarınıza karşı haksızlık yaptığınızı hissediyor ve içsel duygularınız sizi rahatsız ediyor. Maddi konularda pürüzlerinizi gidermelisiniz....
 4. 18 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan 2011 Pazartesi günlük burç yorumlarınız bayanlar... Sevgili Koç, Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için, girişimci ruhunuz kullanmalısınız. Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bugün sınırlarınızın ötesinde bir çalışma örneği vereceksiniz.Güvenli yaşamaya özen...
 5. 18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 18 Mayıs 2011 gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Bugün gerekli enerjiye sahipsiniz. Gün içinde özel duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Geriye tortu bırakacak...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş