Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan  Bırakın herkes sizi olduğunuz gibi tanısın, daha rahat edeceksiniz. İşteki çabalarınızın karşılığını da maddi olarak bol bol alacaksınız ama işinizde sağladığınız bu güzel şartların sarhoşluğuyla emrinizde çalışan insanları gücünüzle ezmeye çalışma eğilimindesiniz, sonra çevrenizde kendinize düşman edinebilirsiniz. Bugün dostlarınızdan beklenmedik bir hayalkırıklığı yaşayabilirsinz. Özellikle maddi konularda size söz vermiş bir arkadaşınızın size bunu yerine getiremeyeceğini duyabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs


  Sizi seven kişiler yükselmenizde yardımcı olacaklar. Güçlü bir konumdasınız. Ama gün ortasında karşı cinsten biriyle yapacağınız bir tartışma sizi üzebilir. Düşünceleriniz nedeniyle hayalcililikle ve samimi olmamakla suçlanabilirsiniz. Karşınızdakine düşüncelerinizi anlatma yoluna giderken birçok iletişim sorunu da gündeme gelebilir. Ama siz herşeye rağmen bildiğinizden şaşmayacak ve size yakın bir karşı cinsten de ihtiyacınız olan desteği göreceksiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün duygusallığınızın üzerinizde olacağı bir gününüzdesiniz.Ama yine de çok fazla karmaşık olaylarla karşılaşmayacaksınız. Bazı olaylar sizi etkilese de bunları çok fazla önemsemeyecek ve bildiğiniz gibi davranmaya devam edeceksiniz.Bugün eğitim amaçlı kısa yolculuklar gündeme gelebilir.. Kendinizi değişik ortamlarda rahat hissedip, ufuklarınızı genişletmek için yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Yeni konular ve kültürlerle yakından ilgilenebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz


  Bugün uzun süredir görüşmediğiniz eski dostlarınızla karşılaşabilir, yoğun ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte katılacağınız toplantılarda güzel anlar geçirecek, fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşacaksınız. Sevdiğinize karşı olan anlayışlı tutumunuz, onu çok etkileleyecek. Eğer siz bir bekar yengeçseniz katılacağınız bir davette aşık olabileceğiniz kişiyle karşılaşabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos


  Karar verirken acele etmeyin yoksa hiç de beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Uzaklarda bulunan arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber isteklerinizi harekete geçirebilir. Böylece duygularınızı denetleyebilir ve üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Parasal konulara yönelik büyük istekler içine girebilirsiniz, ancak beklentilerinizde bazı gelişmeler gecikebilir. Bu yüzden tedbirli davranın.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Bugün fiziksel olarak da enerji yüklüsünüz. İlişkileriniz oldukça aktif. Yeni insanlarla tanişip, bu kişilerle olumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Eğer erkek bir başaksanız bugün alışılmadık ilişkilere istekli olabilirsiniz. Bir kadın başaksanız, bir erkekle görüşmenizde sizi düşündüren konuların içyüzlerini anlamanız mümükün olabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, paraya ihtiyaç duyabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Böyle bir olayın gelişmesi halinde, yakın çevrenizin yardımını görebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Maddi konularda da olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Kaynaklarınızı değerlendirirken sezgilerinize güvenebilirsiniz. Duygularınız sizi bambaşka diyarlara götürebilir. Geçmişte yaşadıklarınızı düşünebilir, yoğun bir duygusallık içine girebilirsiniz. Kendinizi sevdiklerinizin yanında rahat hissedebilir ve arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım


  Bugün biraz yapıda olabilirsiniz. Şimdiye kadar sakin ilerleyen ve kararsız kaldığınız bir konu aniden hareketlenebilir. Evli bir akrepseniz bugün aile içi kavga ya da anlaşmazlığa hazır olmalısınız. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz ve onlarla bağlarınızı güçlendirmelisiniz. Önünüzdeki engelleri çaba sarfederek aşmayı başarabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık


  Duygusal karışıklık ve maddi savurganlık dışında hangi konuda olursa olsun tüm yeni girişimlerinizi planlı ve düşünceli bir şekilde gerçekleştirebilir, başarıya ulaşabilirsiniz. Ancak başarıya ulaşmanız için kendinize güvenmeniz şart. Rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz konuları gözünüzde olduğundan fazla büyütebilirsiniz. Eğer evliyseniz aniden karşıcinsten birisine bağlanabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak


  Bazı şeylerden vazgeçmek ya da bazı şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizde bulunan insanlara karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir. Çevrenizde yaşanan her konuyu kafanıza takıyorsunuz, biraz rahat olun yoksa sağlığınızı kaybedebilirsiniz. Eğer duygusal ilişkilerinizi ön plana alırsanız, birlikte olduğunuz kişiyle tam bir uyum içinde olabilir veya varsa ilişkinizdeki tüm olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat


  Zihinsel olarak son derece canlı ve enerji dolusunuz. Her konuda olumlu ve işe yarar fikirler üretebilir ve sorunları kıvrak zekanızla çözebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızı arayabilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun süredir üşenmeniz nedeniyle el atmadığınız konulara el atabilirseniz, bir çırpıda halledebilirsiniz. Yaşamınızda birçok değişikliğin gerçekleşmesiyle yeni bir döneme başladığınız hissine kapılabilirsiniz.


  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart


  Kendinize her zaman için bir düşünce payı bırakın. Çekiciliğiniz üzerinizde. Karşı cinsten kişiyi kolayca etkinize alabilirsiniz. Ancak çekiciliğiniz üzerinde diye herkesin peşine düşmeyin. Çünkü gerçekten beğendiğiniz kişiyi elinizden kaçırabilirsiniz. Çok çalışmanıza rağmen, üstleriniz sizin bu çabalarınızı görmüyor olabilir. Onlara kendinizi daha iyi tanıtma fırsatı yaratın. Böylece hakettiğiniz yere ulaşabilirsiniz.


   
  Son düzenleme: 20 Eylül 2012
18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Eylül Burçlar

  18 Eylül Burçlar

  Koç Sevgili Koç, sabırsız ruh haliniz bugün biraz dengelenecek, yine fazla yavaşlamayacaksınız belki ama adımlarınızı daha sağlam atacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili konularda başarılı olabilir ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, özellikle ev ve anne babanızla ilgili konularda ne istediğini bilen ve sakin tavrınızla olayları kontrol altına alabilirsiniz. Ancak bunu...
 2. 18 Mayıs 2012 Burç Yorumu...isteyenler

  18 Mayıs 2012 Burç Yorumu...isteyenler

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün yeni bir atılım içine gireceksiniz ve dikkatinizi sadece bu konu üzerine...
 3. 25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Elinize aldığıızn ve...
 4. 4 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız....Hadi Bakalım Meleklerim Okumadan Geçmeyin...

  4 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız....Hadi Bakalım Meleklerim Okumadan Geçmeyin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün duygusal...
 5. 11 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Okumayanlar Üzülür...

  11 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Okumayanlar Üzülür...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Duygusal...

Sayfayı Paylaş