Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Eylül Burçlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç
  Sevgili Koç, sabırsız ruh haliniz bugün biraz dengelenecek, yine fazla yavaşlamayacaksınız belki ama adımlarınızı daha sağlam atacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili konularda başarılı olabilir ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

  Boğa

  Sevgili Boğa, özellikle ev ve anne babanızla ilgili konularda ne istediğini bilen ve sakin tavrınızla olayları kontrol altına alabilirsiniz. Ancak bunu yaparken gücünüzü fazla göstermemeniz gerekiyor.


  İkizler

  Sevgili İkizler, arkadaş ya da gruplar, karamsar düşüncelerinizle kendi önünüzü tıkamanıza engel olacaklar. Hem gerçekçi olacak, hem de özgür düşünebilecek ve biraz uçabileceksiniz.


  Yengeç

  Sevgili Yengeç, kariyerinizdeki güçlü duruşunuz sayesinde aylık gelirinizi artırma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik çabalarınız uzun vadeli sonuçlar getirecek. Bu dönem kariyerinizde ektikleriniz sonradan büyük başarı getirebilir.

  Aslan

  Sevgili Aslan, bugün cesaretiniz ve gerçekçi yaklaşımınız sayesinde avantajlısınız ayrıca yurt dışı bağlantılı işlerde de başarılısınız, bazı gelişmeler olabilir. Sorumluluklarınız ön plana çıkıyor.

  Başak

  Sevgili Başak, önüne geçemediğiniz bazı masraflar sizi daha fazla para kazanmak için motive ediyor. Bugün maddi konulardaki çabalarınız elinize para geçmesini sağlayabilir ancak bu çabalarınızı etrafa duyurmadan yapmaya bakın.

  Terazi

  Sevgili Terazi, bugün ikili ilişkiler ve işbirlikleri ön planda ve ayrıca iş ya da özel yaşamdaki yakın ilişkiniz gruplarda ve çeşitli organizasyonlarda ön plana çıkmanıza yardımcı olacak.

  Akrep

  Sevgili Akrep, yoğun iş programınız aynen devam ediyor ancak bugün telaşlı değil ama son derece sağduyulu ve kararlı ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınız sayesinde yükselebilirsiniz.

  Yay

  Sevgili Yay, zihninizin esnek ve açık oluşu uzun vadeli hedeflerde büyük düşünüp, büyük oynamanıza neden olacak. Gün içinde detaylı işlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

  Oğlak

  Sevgili Oğlak, evinizde ne gibi gelişmeler oluyorsa ya da anne babanızla ilgili hangi konuda maddi desteğe ihtiyacınız varsa aşama kaydebilirsiniz. Yaratıcılıklı ilgili konularda da başarılı olabilirsiniz.

  Kova

  Sevgili Kova, yakın ilişkinizde dile getirmek istediğiniz konular varsa, bugün cesaretle ve açıklıkla konuşabilir ve ayrıca partnerinizle kısa bir yola gitmeyi düşünebilirsiniz.

  Balık

  Sevgili Balık, hızlı tempolu ve hareketli bir gün geçireceksiniz ve telefonunuz pek susmayacak. Kısa yollar yapabilir, görüşme ve toplantılarla yoğun bir gün geçirebilirsiniz.

   
18 Eylül Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Haziran BUrçlar

  18 Haziran BUrçlar

  18 haziran hangi burç Koç 21 Mart - 19 Nisan Maddi alandaki kararlılığınızın ve prensiplerinizden ödün vermemenizin meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir devreye giriyorsunuz. Bundan böyle hayatınız çok daha rahat, maddi açıdan sorunsuz devam edebilecek. Cinsellik konusundaki davranışlarınızı bir gözden geçirmenizin zamanı geldi. Bu alanda herkes kadar sizin de yanlışlarınız olabilir....
 2. 18 Temmuz Burç Yorumları

  18 Temmuz Burç Yorumları

  18 temmuz burç 18 temmuz burç yorumları Koç 21 Mart - 19 Nisan Yaratıcı fikirlerinizle üretken olduğunuz bir dönemdesiniz. Bugün işinizde atılım yapmak istediğiniz konuları düşünürken kafanıza takılan sorunlara değişik çözümler bulabilirsiniz. Parasal gelişmelerden memnun olacağınız bir gün. Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs İşinizde yenilikler yapmak...
 3. 18 Kasım GÜnlük Burç Yorunlar

  18 Kasım GÜnlük Burç Yorunlar

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize...
 4. 18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman....

  18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bırakın...
 5. 18 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  18 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  18 eylül günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 18 eylül günlük burç yorumu Sevgili melekler, tüm dileklerinizin yerine gelmesi ümidiyle 18 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 18 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren...

Sayfayı Paylaş