Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  18 haziran ne burcu
  18 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız buyrunuz melişler :yahoo::yahoo:

  21 Mart - 20 Nisan
  Sevdiğinizden uzun zamandır beklediğiniz haber gelecek ve duygularınızda bir anda karmaşa yaşayacaksınız. Dikkatinizi ve düşünce gücünüzü zorluyorsunuz.


  Sevgili Boğa,
  Sevdiğinize karşı biraz hoş görülü olmalısınız. Katılacağı bir davete birlikte gideceksiniz. Onunla yakından ilgilenmeniz gururunu okşuyor. Sizde onu seviyorsunuz.


  Sevgili İkizler,
  Parasal konularda iş ortaklarınızla tartışmalarınız devam edecek. Bu arada çok fazla kırıcı olmamalısınız. Onlar size itina ve saygı çerçevesi içinde yaklaşıyor.


  Sevgili Yengeç,
  Moralinizi bozmadan ne istediğinizi bilerek harekete geçmelisiniz. Sırlarınızın açığa çıkmaması için ağzınızı sıkı tutun. Düşmanlarınız ağzınızdan laf almaya çalışıyor.


  Sevgili Aslan,
  Alacağınız bir haber gününüzü hareketlendirecek. Bir anda geçmişin acı izleri silinecek. Dargın veya kırgın olduğunuz kişi sizinle dost olmaya hazır durumda.


  Sevgili Başak,
  İsteklerinizi gerçekleştirmek uzeresiniz. İçinizde heyecan fırtınaları esiyor. Planlarınızı uygulamaya koyulun. Sizden bu planları uygulamanız istenecek.


  Sevgili Terazi
  Bazı olaylar isteğiniz dışında gelişeceği için güne moral bozukluğu içinde başlayabilirsiniz. Duygularınızı denetim altına almayı başarmalısınız. Sinirli davranmayın.


  Sevgili Akrep,
  Yarım kalan işlerinizi bir an önce bitirmelisiniz. Duygularınıza kapılıp, isyankar olmayın. Özellikle aile büyüklerinize karşı saygılı davranmayı ihmal etmeyin.


  Sevgili Yay
  Bugün arkadaşlarınıza tam anlamıyla uyum sağlayacaksınız. Ama özellikle sağlığınıza dikkat edin. Soğuk algınlığı deyip geçmeniz büyük dertler açabilir


  Sevgili Oğlak,
  Uzun zamandır görmediğiniz dostunuzla karşılaşıp, hayretler içinde kalacak, eski günlerinizi hatırlayacaksınız. Aklınıza gelen her çocukluğu tadacak ve uygulayacaksınız.


  Sevgili Kova,
  Karşınızdaki insanlara isteklerde bulunurken dikkatli davranmalısınız. Ani gelişmeler sizi rahatsız edebilir. Özellikle hemcinsinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


  Sevgili Balık,
  Bugün kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz. Gün boyu bir koşuşturmaca içinde bulunup akşam saatlerinde yorgun düşeceksiniz. Güzel haber var.

   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  haklısın aynen (yengeç)
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürler....
   
18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Haziran Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, hem bireyselliğiniz, hem de yakın ilişkileriniz ön planda. Eşiniz, iş ortağınız ya da beraber olduğunuz kişi sizi kısıtlamadığı sürece enerjinizi onunla birleştirmek için can atacaksınız ancak en ufak bir kısıtlama tam tersini yaptırabilir. Kalabalık gruplar sizi olumlu yönde etkileyecek, grubun içinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Boğa Sevgili Boğa, işlerinizi perde...
 2. 18 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız ve günlük burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 18 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :tik: KOÇ 21 Mart – 20 Nisan Karşılaşacağınız olaylar ve karşınızdaki insanın tepki ve davranışları yüzünden, küçümsediğiniz bir kimse hakkında yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle...
 3. 18 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 nisan burç 18 nisan burç yorumları yorumu Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :sigara: Sevgili Koç, Moral yönünden biraz zayıf olabilirsiniz. Bu da isteksiz ve pasif olmanıza neden olabilir. Kendinize güveninizin azaldığı bir dönem içindesiniz. Karşınızdakileri sizden daha güçlü görme eğilimindesiniz, bu yüzden bu kişilerden hemen...
 4. 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  BUrcunuzdaki bugünkü etkilerini merak ediyorsanız buyrun kızlar 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:kocDerin duygular içindesiniz. Zekanızı ve iletişim konusunda becerinizi maddesel konularla bütünleştirmek isterken, aile içi olayları da göz ardı etmeyerek, onların da fikirlerini almak isteyeceksiniz. Bugün gücünüzü birleştireceğiniz ve yaratıcılığından yararlanabileceğiniz dostlara...
 5. 18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 18 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı...

Sayfayı Paylaş