18 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
18 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
18 kasım 2013 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 18 kasım günlük burç yorumları


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 18 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz....


burçlar-1.jpgKOÇ

Yapay çabalara, planlanmış sürprizlere iç ihtiyacınız yok. Doğallığınız heyecanı üretiyor. Yeni geliştirdiğiniz yöntemler bu sıralar ilgi çekmek üzere. Yapmak istediğiniz küçük tatilin önünde engeller var. Bir süre daha gönlünüzce dinlemeniz mümkün gözükmüyor.

BOĞA

Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır.Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayırmalısınız

İKİZLER

Özel hayatınızdaki karmaşadan dolayı duygusal konuları rafa kaldırmışsınız gibi görünüyor. Kariyer hayatı ile ilgili kafanızda var olan fikirleri belirgin bir şekilde on plana -çıkarabilir ve bunu çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızda yaşayacağınız önemli bir sorun kendinizi ifade edememeniz yada bazı konularda yanlış anlaşılmanızdan kaynaklanabilir. Aksilikler üste geldi ve yeterince yorulmuş görünüyorsunuz. Bugün gelişen olayların ardından kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

ASLAN

İş hayatınızda yeni konulara ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın da büyük yardımlarıyla iş yerinizde kısa bir sürede çok iyi yerlere geleceksiniz. Duygusal acıdan ise karmaşık duygular içine gireceksiniz ve işin içinden çıkmak için bir arkadaşınıza danışacaksınız.

BAŞAK

Karşınızdaki insanın hissel duruşunu davranışlarına yansıtmaması sizi oldukça olumsuz etkiliyor. Ani tepkiler vermektense karşınızdaki insanın yaşadığı dalgalanma hakkında konuşmayı ve onun sorunları dinlemeye çalışın size ihtiyacı olabilir. Maddi konularda planlamanızı iyi yapmalısınız.

TERAZİ

Yakın çevrenizin etkisi ile maddi harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Bu durumun nedenlerinden biri de iş hayatında ki olumlu gelişmeler. Bu durum iş hayatınızdaki farklı bakış açınızın etkisi. Kısa zamanda iyi sonuçlar alacağınız projeler söz konusu ama maddi olarak kısa vadeli buyuk harcamalar mantıklı görünmemekte.

AKREP

Kişisel olarak yaşadığınız olayları büyütmeniz sizi biraz bencilleştirmiş olabilir. Çevrenizdeki insanların sizin düşüncelerine saygı duymasını istiyorsunuz ve bu durumda bazen kendi bildiğinizi okuyorsunuz. Sizi seven insanlar bu konuda sizi anlamayabilir ve bazı küskünlükler yaşayabilirsiniz

YAY

Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir. Bugün sevgilinizle bir ortama girmek için fazla para harcayacaksınız ama buna değecek. Bu eğlence sizi tekrar yakınlaştıracak. Beklenmedik bir masraf çıkmayacak.

OĞLAK

Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmeseniz de kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları birkaç gün kendi haline bırakın. Ani bir kararla başka beklenmedik bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir

KOVA

Önümüzdeki günlerde yapmanız gereken işler ya da gireceğiniz bazı ortamlar sizi sıkıntıya sokuyor. Kafanızda bazı planlar var ve bu planları gerçekleştirmek için uygun zamanı bekliyorsunuz. Aşk yaşantınızda iki kişi arasında kalmış olabilirsiniz ve bu konuda bir karar vermek zorundasınız.

BALIK

İş hayatınızdaki ilişkilerin içinde belli bir ağırlığınız var. Sorulan, danışılan, dert açılan biri konumundasınız. Ama bu konumun sizi gitgide bazı sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutmasın. Bu donem manevi yanınız ağır basıcak.
 
Üst