1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  18 Mayıs 2012 Burç Yorumu...isteyenler

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bugün yeni bir atılım içine gireceksiniz ve dikkatinizi sadece bu konu üzerine odaklamış durumdasınız.Üzerinde konsantre olduğunuz ve belki de sizi değişik ufuklara taşıyacak bu projenin başarıya ulaşması için ayrıntıları tekrar gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Unutmayın ki şeytan ayrıntılarda gizlidir. Özel hayatınızda biraz daha dikkatli olun. Olayları değerlendirirken duygularınızla değil, mantığınızla hareket edin.


  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün işyerindeki sorunlar ya da iş arkadaşlarınızın yanlış tutumları nedeniyle gereğinden fazla gayret göstermeniz gerekebilir.İş arkadaşlarınızın sizin kadar çaba göstermemesine üzülüyor olabilirsiniz ancak onları motive etmenin yolunu bulabilirseniz peşinde koştuğunuz başarıyı yakalayabilirsiniz. Kendi değerinizi ve yeteneklerinizi hiç de küçümsemeyin. Kendinize güvenin ve yeteneklerinizi çevrenizde bulunan herkesin bilmesini sağlayın.


  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  İş konusunda kendinize yüklenebileceğiniz hareketli bir gün yaşayacaksınız.Organizasyon konularındaki yeteneklerinizi ön plana çıkarabileceğiniz işlerde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Uzun süreden beri yapmak istediğiniz bir şey için gereken fırsatla karşılaşabilir, sevdiğiniz ve beğendiğiniz bazı şeyleri satın alabilirsiniz. Önümüzdeki günler parasal rahatlama getirecektir. Bu nedenle beğendiğiniz şeyleri satın almak için yapmanız gereken harcamalar sizi çok fazla düşündürmesin.


  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün mutlu olabilmek için herşeye sahipsiniz. Arzu ve hayallerinize gem vurmayın dilediğiniz gibi davranın.İşiniz başınızdan aşkınsa bazı sorumluluklarınızı çevrenizdekilere paylaştırın böylece daha az yıpranırsınız. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizi öneririz çünkü ilerdeki günlerde bazı beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Eğer bugün harekete geçerseniz işleriniz daha kolay hallediler.


  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  İşlerinizi yoluna koymak istiyorsanız artık bahane bulmaktan vazgeçin.Geçmişte sorun yaratmış özel ya da iş ilişkilerinizi yeniden dikkatle gözden geçirin ve kendinize yeni bir yön verin. Bugün yetenekleriniz aniden dikkat çekebilir ve önemli bir kimse size başarıya ulaştıracak bir teklifte bulunabilir. Dış görüntünüz ve kişiliğiniz çevrenizin ilgisini çekebilir ve etrafınızdaki insanların sempatisini kazanabilirsiniz.


  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Artık olayların perde arkasında kalmaktan vazgeçip ön plana çıkmalısınız.Projelerinizin hayata geçebilmesi için sizin de bir an önce harekete geçmeniz gerekiyor. Bazı kişiler sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler. Onlara aldırmayıp, inandığınız yolda ilerlemekte israr etmelisiniz. Dost bildiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı değiştiğini görerek üzülebilirsiniz.


  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Bugün sizin için karmaşık bir gün olabilir. Duraklar ve kararsızlığa düşerseniz biraz zararlı çıkabilirsiniz.Karamsarlığa kapılmadan cesaretinizi olanca gücünüzle toplayın ve verdiğiniz kararlardan dönmeyin. Üzerinde çalıştığınız projenin başarıya ulaşmasını istiyorsanız bugün çevrenizden yardım istemelisiniz. Sizde biliyorsunuzki tek başına başarılı olmak çok güç. Ekip halinde çalışmayı öğrenmeniz gerekiyor.


  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Kendinizi çevrenizde meydana gelen olayların akışına bırakmaktan vazgeçip duygularınızı bir kez daha değerlendirin.Gönül ilişkilerinizin sağlıklı ve başarılı yürüyebilmesi için her iki tarafın da aynı duyguları hissetmesi şart. Tek taraflı aşk size göre değil. Tahmin etmediğiniz bir kişiden mektup veya telefon alırsanız sakın şaşırmayın. Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınızla ön planda olmak isteyebilirsiniz. Bu durum mali durumunuzu da olumlu yönde etkilerken yatırım anlayışınızı geliştirebilir.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün kendinizi işyerindeki arkadaşlarınıza anlatmakta birtakım güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.Ama yılmayın, umutsuzluğu kapılmadan ve sinirlenmeden kendinizi ifade etmeyin çalışın. Zamanınızı boşuna kaybetmediğinizi görecek ve bu davranış biçiminizden siz kazançlı çıkacaksınız. Sizi ezmeye çalışan bazı kişilerin de rahatlıkla karşısında durabileceksiniz. Böylece sizin güçlü olduğunuzu ve iyiniyetinizi kötüye kullanamayacaklarını da anlayacaklardır.


  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Bugün karamsar ve endişeli bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilir, sabırsız ve kuruntulu olabilirsiniz.Parasal konulara yönelik birtakım sıkıntılar duyabilirsiniz.Bunları çok fazla büyütmeyin ancak harcamalarınıza özen gösterin. Uzaklarda bulunan bir dostunuzdan alacağınız bir haber sizi heyacanlandırabilir. Karmaşık duygularınızdan uzaklaşın ve karar vermek için çok fazla acele etmeyin.


  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün işyerinizde her zamankinden daha yoğun bir gün geçirebilirsiniz.Gerçekleştirmeniz gereken işler daha da fazlalaşarak bir hayli zamanınızı alabilir. orgunluk ve zaman kaybına rağmen fazla şikayetçi olacağınız da söylenemez çünkü günün sonunda kazançlı çıkacağınızı da bileceksiniz. İşyerinizde güvendiğiniz bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak bunu size karşı yapılmış kişisel bir davranış olarak algılamayın. Çünkü onun da çözmesi gereken bir sürü sorunu var.


  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Etkili bir kişi, işyerinizde sizinle ilgili oluşan olumlu düşünceleri değiştirmek amacıyla harekete geçebilir.Biraz dikkatli olursanız olayların gidişatını kendi lehinize çevirebilirsiniz. Becerilerinizi ve neler yapabilecek güçte olduğunuzu göstermekten çekinmeyin. Beklentilerinizi açık ve kırıcı olmadan ifade edin ve tartışmalardan kaçmaya özen gösterin. Olaylar hakkında pozitif düşünmeye çalışırsanız sıkıntılarınızın hafiflediğini göreceksiniz.
   
  Son düzenleme: 19 Mayıs 2012
18 Mayıs 2012 Burç Yorumu...isteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 18 Mayıs 2011 gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Bugün gerekli enerjiye sahipsiniz. Gün içinde özel duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Geriye tortu bırakacak...
 2. Burçlar Aylık Burç Yorumu (Mayıs 2012)

  Burçlar Aylık Burç Yorumu (Mayıs 2012)

  21 Mart -20 Nisan Mayıs ayına biraz geri planda durarak ve isteksiz başlamanız mümkün sevgili Koçlar. Bu ay, geçmişle karşılaştırmalarınız fazla olabilir. özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Girişim veya planlarınızın desteklenmediğini düşünebilirsiniz. Salı günü itibariyle, Merkür koç burcunda, önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar...
 3. 18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve...
 4. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...
 5. 18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman....

  18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bırakın...

Sayfayı Paylaş