Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  18 mayıs günlük burç yorumu günlük burç yorumları  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  [​IMG]


  Koç Burcu
  Bugünlerde gelirlerinizi arttırmanın yeni yollarını arıyor olabilirsiniz. Yarı zamanlı bir işte çalışmayı ya da ek iş almayı deneyebilirsiniz.


  Boğa Burcu
  Bugünlerde aklınızı finansal konularda alacağınız kararlar kurcalıyor olabilir. Zam istemeniz söz konusu olsa da bu dönemde yapacağınız anlaşmalar uzun süreli olmayabilir.


  İkizler Burcu
  Önümüzdeki iki hafta boyunca duygularınızı ifade etmek sizin için daha kolay olabilir. Ay sonuna doğru finansal durumunuzu geliştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz.


  Yengeç Burcu
  Bugün düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizin daha kuvvetli olacağı bu dönemde, kendinizi ruhsal açıdan geliştirebilirsiniz.


  Aslan Burcu
  Bugünlerde iş arkadaşlarınız, kariyerinizi geliştirmenizde etkili olacak. Gün içerisinde kariyerinizde ilerlemenize faydası dokunacak biriyle tanışmanız söz konusu olabilir.


  Başak Burcu
  Yakın zamanda profesyonel anlamda adınızı duyurabilirsiniz. Saygınlığınızı arttırmak ve kariyerinizde ilerlemek için yeni adımlar atabilirsiniz.


  Terazi Burcu
  Bugünlerde, yeni bir seyahat planlayabilir, meditasyona başlayabilir ya da bir eğitime katılabilirsiniz. Kendinizi geliştireceksiniz.


  Akrep Burcu
  Bugünlerde çalışma ortamınızda belirsizlik söz konusu olabilir. Doğru adımlar atabilmek için, sezgileriniz kadar sorduğunuz sorulara alacağınız cevapları da dikkatli dinlemenizde fayda var.


  Yay Burcu
  Partnerinizle aranızda bir gerginlik yaşandıysa, bu akşam için özel bir plan yapmanız aranızı düzeltmenize de yardımcı olabilir.


  Oğlak Burcu
  İş yerindeki dedikodu oranı artıyor olabilir. Dedikodular asılsız olabileceğinden, tavrınızı ona göre belirlemeniz yararınıza olacak.


  Kova Burcu
  Bugünlerde yaratıcılığınız tavan yapabilir. Bu yeteneğinizi sanatsal yönünüzü beslemek için değerlendirmek isteyebilirsiniz.


  Balık Burcu
  Bugünlerde telefonunuz çok sık çalıyor olabilir. Akrabalarınızla bir araya gelebilmek için bir aile etkinliği düzenleyebilirsiniz.
   
18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 18 Mayıs 2011 gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Bugün gerekli enerjiye sahipsiniz. Gün içinde özel duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Geriye tortu bırakacak...
 2. 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 4 mayıs cumartesi burç yorumları 4 mayıs 2013 cumartesi günlük burç Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Yay 23 Kasım – 22 Aralık Eve, yerleşime veya aile yaşantınıza dair gelişmeler gündeminizde önem kazanmakta. Bazı sonlanmaların...
 3. 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 11 mayıs 2013 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ (21 mart – 20 nisan) Özgürlüğünüze çok fazla düşkünsünüz. Bu yönünüzü fazla göstermeniz çevrenizdeki insanları negatif etkiliyor. Aynı zamanda size fikir vermek isteyen...
 4. 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç youmları 25 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Koç Birine ‘katlandığını’ düşünüyorsan ve zaman zaman dayanılmaz derecede sıkıldığını, bunaldığını hissediyorsan sebeplerini incelemelisin. Bilinmeyenden korkman mı sebep ya da...
 5. 18 Ocak 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Ocak 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  18 ocak günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 18 ocak 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün istediğiniz şekilde geçmesini diliyor ve 18 Ocak 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 17 Ocak 2014 Cuma KOÇ Burcu Yorumu Kişiselliğinizi vurgulayacak işlerden hoşlanıyorsunuz. Bugün kendinizle ilgili...

Sayfayı Paylaş