1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  18 Nisan 2011 Pazartesi günlük burç yorumlarınız bayanlar... Sevgili Koç,
  Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için, girişimci ruhunuz kullanmalısınız. Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bugün sınırlarınızın ötesinde bir çalışma örneği vereceksiniz.Güvenli yaşamaya özen gösteriyorsunuz.

  Sevgili Boğa,
  Bugün, kaşı cins üzerinde yoğun duygular besleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak ve olumlu bir performans içindesiniz. Onun sizin üzerinizdeki etkilerini inkar etmek istemiyorsunuz. Sınırlarınızın üstünde sorumluluk alıyor ve sonra da kapasitenizin üstünde çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün.

  Sevgili İkizler,
  İçinizin bir yerlerinde sürekli olarak, bir türlü gerçekleştiremediğiniz düşleriniz var. Bu artık sizin yaşam tarzınız olmuş durumda. Bu tür düşünceler sizi hayata bağlıyor. Fakat, içinde bulunduğunuz gerçek şartları da unutmayın Cesaret ve ataklığınızla grup sporlarında aranılan kişisiniz. Bu nedenle de, ufak tefek kazalar eksik olmuyor.

  Sevgili Yengeç,
  Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda aykırı hareket etmek istemiyorsunuz fakat bulunduğunuz şartlar dikkat çekmenize neden olacak. Olayları küçük iddialaşmaların ötesine taşımamalısınız. Ani gelişecek duygusal olaylara karşı kendinizi hazırlamalısınız.

  Sevgili Aslan,
  Bulunduğunuz şartları zekice değerlendiriyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili ayrıntılı hesaplar içinde olabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız harcamaların küçük bir bilançosunu çıkarmalı ve bütçenizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Bazı birikimler yapmak için vakit çoktan geldi ve sizde aynı düşünceler içindesiniz.

  Sevgili Başak,
  Hayal gücünüzün sınırlarını aşmaktan korkmayacağınız bir gün . Bulunduğunuz ortamlarda, size çekici gelecek kişilerle tanışabilir, onların düşünce tarzlarından etkilenebilirsiniz. Üstün kişileri seviyor olmanız, bazı hatalara neden olabilir. Bazı insanların dış görünüşlerindeki aldatıcılığı, ısrarla görmek istemiyor olmanız, sizi zarara uğratıyor.

  Sevgili Terazi
  Güneş karşıt evinizde ilerliyor., Yanınızda çalışan kişilerle aranızda görüş ayrılığı olabilir. Bugün duygusal takıntılarınızdan uzak kalarak, ihmal ettiğinizi düşündüğünüz sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Daha fazla iş düşünmenin anlamı yok. Geleceğiniz için yatırım yapmaya ihtiyacınız var. İş bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

  Sevgili Akrep,
  Gurup çalışmaları için uygun bir gün içindesiniz. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek keyifli anlar geçirmeniz mümkün. Düşünceleriniz yakın dostlarınla paylaşmak, onların da fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Gizli duygularınızı açığa çıkarmak için acele etmeden, olaylara yumuşak bir şekilde yaklaşmanızda yarar var.

  Sevgili Yay
  Enerjinizin yüksek oluşu sizi rahatsız edebilir. Duygularınızı had safhalarda yaşıyorsunuz.. Bugün duygularınızı içinizde saklayamıyorsunuz. Paylaşıma ihtiyaç hissetmeniz, yanlışlıklar yapmanıza neden olabilir. Sonradan pişman olacağınız hatalara çok yakınsınız ve bugün, her zamankinden daha fazla temkinli olmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  Geleneksel yapınızı zorlamadan yumuşak geçişler yapabilirsiniz. İstediğiniz performansı sergileyebileceksiniz. Disiplinsizlikten nefret ediyorsunuz. Çevrenizdeki her şey belli bir düzen içinde olmalı. Kargaşa, iş motivasyonunuzu azaltıyor. Mükemmeliyetçi olduğunuzu artık herkes öylesine kanıksamış ki, onlarda hata yapmaktan adeta korkuyorlar.

  Sevgili Kova,
  Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki, çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz.Maddeyle aranız iyi olsa da fazla düşündüğünüz bir konu değil. Son günlerde gereksiz detaylar yüzünden canınız bir hayli sıkkın. Sebep siz değilsiniz. Her şeyi bir kenara itmelisiniz. Ufkunuz bir hayli açık.

  Sevgili Balık,
  Kişisel ilişkilerinizde sezgiye dayanan bir duygusallığınız var. İyimser yapınızı başkalarının anlaması mümkün değil.. Özellikle sevdiğiniz kişiler, anlamsız sorularla yaşamaktan bıktı. Hep kendinize ait, hiç kimseyle paylaşmadığınız bir yönünüz var. Duygularınızı sürekli denetim altında tutmakla yanlış yapıyorsunuz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürler :)
   
18 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Nisan Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay bugün yine Oğlak burcunda yani sizin kariyer ve sorumluluklar evinizde. Sabah erken saatlerde işinizle ilgili parlak ama sıradışı çözümler üretebilirsiniz. Yakın ilişkinizin sizden beklentileri ve kariyerinizle ilgili yapmanız gereken işler çatışabilir. Bugün ilişkinize zaman ayıramayabilirsiniz, kariyeriniz ve diğer sorumluluklar tüm vaktinizi alabilir. Boğa...
 2. 18 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 nisan burç 18 nisan burç yorumları yorumu Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :sigara: Sevgili Koç, Moral yönünden biraz zayıf olabilirsiniz. Bu da isteksiz ve pasif olmanıza neden olabilir. Kendinize güveninizin azaldığı bir dönem içindesiniz. Karşınızdakileri sizden daha güçlü görme eğilimindesiniz, bu yüzden bu kişilerden hemen...
 3. 18 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  18 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Haftanın son iş günü 18 Mart Cuma günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç,Duygusal tatminler peşindesiniz. Sizinle aynı şeyi paylaşmak istemeyenlere hoşgörülü davranacaksınız. Kişileri olduğu gibi kabul etmenin zarifliği içindesiniz. Bugün, dostlarınıza karşı haksızlık yaptığınızı hissediyor ve içsel duygularınız sizi rahatsız ediyor. Maddi konularda pürüzlerinizi gidermelisiniz....
 4. 18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmenizi diliyor ve 18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 18 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün kişisel problemlerle karşılaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz açısından çok uyumlu bir...
 5. 18 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 18 nisan günlük burç yorumu, 18 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün dileklerimizle 18 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 18 Nisan 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş