Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  18 Nisan 2011 Pazartesi günlük burç yorumlarınız bayanlar...
  Sevgili Koç,
  Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için, girişimci ruhunuz kullanmalısınız. Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bugün sınırlarınızın ötesinde bir çalışma örneği vereceksiniz.Güvenli yaşamaya özen gösteriyorsunuz.

  Sevgili Boğa,
  Bugün, kaşı cins üzerinde yoğun duygular besleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak ve olumlu bir performans içindesiniz. Onun sizin üzerinizdeki etkilerini inkar etmek istemiyorsunuz. Sınırlarınızın üstünde sorumluluk alıyor ve sonra da kapasitenizin üstünde çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün.

  Sevgili İkizler,

  İçinizin bir yerlerinde sürekli olarak, bir türlü gerçekleştiremediğiniz düşleriniz var. Bu artık sizin yaşam tarzınız olmuş durumda. Bu tür düşünceler sizi hayata bağlıyor. Fakat, içinde bulunduğunuz gerçek şartları da unutmayın Cesaret ve ataklığınızla grup sporlarında aranılan kişisiniz. Bu nedenle de, ufak tefek kazalar eksik olmuyor.
  Sevgili Yengeç,
  Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda aykırı hareket etmek istemiyorsunuz fakat bulunduğunuz şartlar dikkat çekmenize neden olacak. Olayları küçük iddialaşmaların ötesine taşımamalısınız. Ani gelişecek duygusal olaylara karşı kendinizi hazırlamalısınız.

  Sevgili Aslan,
  Bulunduğunuz şartları zekice değerlendiriyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili ayrıntılı hesaplar içinde olabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız harcamaların küçük bir bilançosunu çıkarmalı ve bütçenizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Bazı birikimler yapmak için vakit çoktan geldi ve sizde aynı düşünceler içindesiniz.

  Sevgili Başak,
  Hayal gücünüzün sınırlarını aşmaktan korkmayacağınız bir gün . Bulunduğunuz ortamlarda, size çekici gelecek kişilerle tanışabilir, onların düşünce tarzlarından etkilenebilirsiniz. Üstün kişileri seviyor olmanız, bazı hatalara neden olabilir. Bazı insanların dış görünüşlerindeki aldatıcılığı, ısrarla görmek istemiyor olmanız, sizi zarara uğratıyor.

  Sevgili Terazi
  Güneş karşıt evinizde ilerliyor., Yanınızda çalışan kişilerle aranızda görüş ayrılığı olabilir. Bugün duygusal takıntılarınızdan uzak kalarak, ihmal ettiğinizi düşündüğünüz sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Daha fazla iş düşünmenin anlamı yok. Geleceğiniz için yatırım yapmaya ihtiyacınız var. İş bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

  Sevgili Akrep,
  Gurup çalışmaları için uygun bir gün içindesiniz. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek keyifli anlar geçirmeniz mümkün. Düşünceleriniz yakın dostlarınla paylaşmak, onların da fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Gizli duygularınızı açığa çıkarmak için acele etmeden, olaylara yumuşak bir şekilde yaklaşmanızda yarar var.

  Sevgili Yay
  Enerjinizin yüksek oluşu sizi rahatsız edebilir. Duygularınızı had safhalarda yaşıyorsunuz.. Bugün duygularınızı içinizde saklayamıyorsunuz. Paylaşıma ihtiyaç hissetmeniz, yanlışlıklar yapmanıza neden olabilir. Sonradan pişman olacağınız hatalara çok yakınsınız ve bugün, her zamankinden daha fazla temkinli olmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  Geleneksel yapınızı zorlamadan yumuşak geçişler yapabilirsiniz. İstediğiniz performansı sergileyebileceksiniz. Disiplinsizlikten nefret ediyorsunuz. Çevrenizdeki her şey belli bir düzen içinde olmalı. Kargaşa, iş motivasyonunuzu azaltıyor. Mükemmeliyetçi olduğunuzu artık herkes öylesine kanıksamış ki, onlarda hata yapmaktan adeta korkuyorlar.

  Sevgili Kova,
  Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki, çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz.Maddeyle aranız iyi olsa da fazla düşündüğünüz bir konu değil. Son günlerde gereksiz detaylar yüzünden canınız bir hayli sıkkın. Sebep siz değilsiniz. Her şeyi bir kenara itmelisiniz. Ufkunuz bir hayli açık.

  Sevgili Balık,
  Kişisel ilişkilerinizde sezgiye dayanan bir duygusallığınız var. İyimser yapınızı başkalarının anlaması mümkün değil.. Özellikle sevdiğiniz kişiler, anlamsız sorularla yaşamaktan bıktı. Hep kendinize ait, hiç kimseyle paylaşmadığınız bir yönünüz var. Duygularınızı sürekli denetim altında tutmakla yanlış yapıyorsunuz.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürler :)
   
18 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Nisan Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay bugün yine Oğlak burcunda yani sizin kariyer ve sorumluluklar evinizde. Sabah erken saatlerde işinizle ilgili parlak ama sıradışı çözümler üretebilirsiniz. Yakın ilişkinizin sizden beklentileri ve kariyerinizle ilgili yapmanız gereken işler çatışabilir. Bugün ilişkinize zaman ayıramayabilirsiniz, kariyeriniz ve diğer sorumluluklar tüm vaktinizi alabilir. Boğa...
 2. 18 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 nisan burç 18 nisan burç yorumları yorumu Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :sigara: Sevgili Koç, Moral yönünden biraz zayıf olabilirsiniz. Bu da isteksiz ve pasif olmanıza neden olabilir. Kendinize güveninizin azaldığı bir dönem içindesiniz. Karşınızdakileri sizden daha güçlü görme eğilimindesiniz, bu yüzden bu kişilerden hemen...
 3. 18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Cuma haftanın son iş gününün burç yorumları sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda, kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri...
 4. 18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 18 Mayıs 2011 gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Bugün gerekli enerjiye sahipsiniz. Gün içinde özel duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Geriye tortu bırakacak...
 5. 18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 18 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı...

Sayfayı Paylaş