Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  18 Ocak salı gününe ait burç yorumlarınız melişler :ehi:
  Sevgili Koç,
  Güne oldukça hareketli ve canlı başladınız. Düşüncelerinizi yenileme şansınız sizi olumlu adımlar atmaya itecektir. Ancak alacağınız haberlerle bazı kafa karışıklıları yaşamanız mümkün. Şimdilik zihinsel konuların getirdiği aktiviteler üzerinde durarak ilerleyebilirsiniz. Eğitim çalışmalarınızda farklı yöntemler uygulamak üzere harekete geçeceksiniz.

  Sevgili Boğa,


  Sevgili İkizler,

  Bütçenizi ve parasal durumunuzu yakından ilgilendiren planlar yapmaktasınız. İşe harcamalarınızı dengeleyerek başlayarak, gereksiz giderlerinizi an aza indirmenizde yarar var. Bu dönemde birden fazla işin getireceği kazançlar üzerinde durarak akıllıca adımlar atacaksınız. Uzun vadeli planlarınızı bir kez daha düşünmeli risk almadan ilerlemelisiniz.
  Sevgili Yengeç,
  Pek çok konuda kafanız karışık. Düşüncelerinizi hayata geçirmek konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kardeşlerle ilgili konular ve geçmişe ait duygusal karışıklık da öne çıkabilir. Biraz sabırlı olmanız ve elinizdeki işlere dikkatinizi vermeniz gerek. Kendinize daha fazla haksızlık etmemeli, zamanınızı yararlı konularla doldurmaya çalışmalısınız.

  Sevgili Aslan,
  Hayatınıza hareket ve hevesli olacağınız konular giriyor. Sosyal hayatın getirdiği yeni ilişkiler size hoş zamanlar yaşatabilir. Aynı zamanda grup çalışmalarında taşıdığınız sorumluluklar öne çıkıyor. Planlarınızı dengeli bir şekilde ortaya koymalısınız. Verimli sonuçlar alacağınız bu alanda yaratıcı yanlarınızla dikkat çekeceksiniz.

  Sevgili Başak,
  İş hayatına ilişkin yeni planlar peşindesiniz. Sorumluluk duygunuzu kaybetmeden işlerinize yönelmelisiniz. Yaptıklarınızla başarılı sonuçlar almanız stresten uzak durmanıza bağlı. Zira baskı altında olduğunuz bugün esnek olmanız gerekiyor. Aynı anda birden fazla konu ile ilgilenmeniz için, eve ait sorunlarda daha fazla destek aramalısınız.


  Sevgili Terazi
  Hayatınıza çok olumlu değişiklikler giriyor. Kendinize güveninizin attığı bu gün çok şey başarabilirsiniz. Hayat görüşünüzü yenileyebileceğiniz fırsatlar öne çıkıyor. Yeni kişilerin düşüncelerinden etkilenerek eğitsel çalışmalarınıza yöneleceksiniz. Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz entelektüel çalışmalardan önemli kazanımlarınız olacak.


  Sevgili Akrep,
  Ortaklıkların parasal yanı sizi yakından ilgilendiriyor. Bu alanda sizi riske itebilecek gelişmeler var. Daha dikkatli olmalısınız. Kendi kaynaklarınız konusunda gözü kapalı hareket etmemelisiniz. Özellikle borç alacak konularınız büyük sorunlar çıkarabilir. Duygusal paylaşımlarınızda güven sarsabilecek konuları ise sakinlikle aşmalısınız.


  Sevgili Yay
  Ortaklıklar ve ikili ilişkiler önceliğiniz olacak. Başkalarının görüşlerinden yararlanarak istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. Yine de uyumlu olmak önem taşıyor. Yeni dengeler ve anlaşmalar hayatınıza çok şey katacaktır. Bununla birlikte ikilem yaratan koşulları dikkate almanızda yarar var. İkili ilişkilerin getirdiği duygusal gerginlikler yarın aşmış olacaksınız.

  Sevgili Oğlak,
  Oldukça sıkı çalışmanız gereken bir güne başladınız. Biriken işler ve önemli detaylar zamanınızı almaya başlıyor. Yine de yeni bir düzen sağlamanız gereken koşulları lehinize çevirebilirsiniz. Her zamanki disiplini yanlarınızla işe koyulmanız gerek. Değişik teknikler deneme şansınız sizi başarılı ve verimli kılacaktır. Ancak aşırı yorgunluklar duygusal olarak sizi yıpratabilir.

  Sevgili Kova,
  Haftanın ilk gününde oldukça keyiflisiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak, duygularınızı ortaya koyabilmek sizi girişken kılıyor. Hayatın keyifli yanlarını yaşamak isterken, aşırı harcamalarınız dikkat çekecektir. Aynı zamanda spekülatif konularda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Dikkatinizi yaratıcı konulara vererek istediğiniz pek çok yeniliği yapabilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Aileye ve eve yönelik pek çok sorumluluk altına girmiş durumdasınız. Tamamlanması gereken işlere öncelik vererek zaman kazanabilirsiniz. Güvenliğinizi ilgilendiren aksaklıklar ise sizi sabırlı olmaya itiyor. Birtakım harcamalar gündeme gelirken, kaynaklarınızı dikkatli kullanmanız gerek. İş hayatında beklediğiniz olumlu gelişmeler size güven veriyor.   
18 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Ocak Günlük Burç Yorumları

  18 Ocak Günlük Burç Yorumları

  18 ocak hangi burç Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir...
 2. 18 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız ve günlük burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 18 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :tik: KOÇ 21 Mart – 20 Nisan Karşılaşacağınız olaylar ve karşınızdaki insanın tepki ve davranışları yüzünden, küçümsediğiniz bir kimse hakkında yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle...
 3. 18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Cuma haftanın son iş gününün burç yorumları sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda, kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri...
 4. 18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 18 Mayıs 2011 gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Bugün gerekli enerjiye sahipsiniz. Gün içinde özel duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Geriye tortu bırakacak...
 5. 18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 18 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı...

Sayfayı Paylaş