Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor :tik:
  Koç
  Sevgili Koç, kariyerinizde otorite konumdaki kişilerle çok farklı görüşlerde olabilirsiniz. Konuşmalarınızda belli belirsiz bir gerilim saklı olabilir. Bu etki açık ve net olarak ortaya çıkmayan ama içten içe kaynayan bir durum şeklinde oluşuyor. Ani tepkiler vermekten ve düşünmeden, ani konuşmalar yapmaktan kaçının.

  Boğa
  Sevgili Boğa, kafanızda uzun vadeli bir plan var ve bu plan maddi açıdan çelişkiler içinde gibi görünüyor. Maddi konularda tedbirli olmanızda fayda var. İş ya da özel yaşamdaki partneriniz planlarınızda size destek olacak. Hukuk, eğitim, yurt dışı ya da medya bağlantılı bir konu elinizden yüklü miktarda para çıkmasına neden olabilir.

  İkizler
  Sevgili İkizler, bugün başkalarıyla paylaştığınız maddi kaynaklar yüzünden -karşı tarafa açık etmeseniz bile- biraz düşünceli olabilirsiniz. Aylık geliriniz, kazancınız ya da harcamalarınız açısından daha iyimser olacağınız etkiler de var ancak aynı zamanda bu konularda sinirli ve fevri davranabilirsiniz.


  Yengeç
  Sevgili Yengeç, partnerinizle ilişkiniz ön planda. Yüzeye çıkmayan ve bastırılmış kırgınlıklar yüzünden aranızda hafif bir gerilim olabilir. Gerilimin asıl kaynağı kendi içinizde biriktirdiğiniz ve dışarı çıkarmadığınız küskünlükler olabilir. Duygusallıkla değil, mantığınızla çözmeye çalışın, karşınızdakinin hiçbir şeyden haberi olmayabilir.

  Aslan
  Sevgili Aslan, Ay bütün gün iş evinizde ve günlük rutin işlerle sizi meşgul ediyor ancak bir yandan da sosyal baskılar işlere konsantre olmanıza engel olacak. Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz ya da yükümlülük işlerinizle çakışabilir. Akşam evdeki yumuşak hava veya anne babanızın anlayışlı tavrı sizi rahatlatabilir.

  Başak
  Sevgili Başak, bugün aşk hayatınız ve iş hayatınız arasında çelişkili bir durum var siz aynı anda ikisine birden yetişmek durumunda kalabilirsiniz. Evli olanlar aynı etkiyi çocuklarıyla ilgili sorumluluklar ve iş hayatları arasında yaşayabilirler. Kariyer hırsınız her zamankinden fazla ancak ilişkinize yansıtmamaya çalışın.

  Terazi
  Sevgili Terazi, düşüncelerinizin bir kısmı evinize ya da ailevi bir konuya odaklanmış gibi görünüyor. Ailevi yükümlülükler uzun vadeli planlarınızı etkiliyor olabilir ya da siz öyle olduğunu düşüneceksiniz. Uzun vadeli bir plan, ya da yabancı ülkelerle olan bağlantılarınızda sizi kaygılandıran bir durum olabilir.

  Akrep
  Sevgili Akrep, bugün iletişim açısından yoğun bir gün olacak ve arada bir zorlansanız bile verimli bir gün geçireceksiniz. Her türlü yazışma ve konuşmayla gününüz hareketleniyor. Ortak maddi konularda sizi düşündüren bazı noktalar hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Masraflarınız her zamankinden yüksek.

  Yay
  Sevgili Yay, ilişkilerinizde para yüzünden gerilim olabilir. Bu maddi konu her ne ise, açıkça ortada değil ve siz de bu konuyu açıkça dile getirmiyorsunuz gibi görünüyor. Önsezinize güvenin, para konusunda sizi yanıltmayacak. Neyse ki, öğleden sonra aşkta ve çocuklarla olan ilişkinizde şanslı ve mutlu olacağınız hoş etkiler var.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, rutin günlük işler sizde gerilim yaratabilir ama aslında bu gerilim sizden kaynaklanabilir. Aceleci ve sabırsız olabilir ve detayları atlayabilirsiniz. Daha sakin ve dikkatli bir yaklaşımla pek çok işinizi halledebilirsiniz. Her türlü ortamda, belki de işlerin çokluğundan oluşan gergin bir atmosfer olabilir.

  Kova
  Sevgili Kova, bugün aşk ilişkinizde kaynağını tam olarak kestiremediğiniz bir anlaşmazlık olabilir. Aslında bu durum açık ve net olarak yüzeye çıkmayacak ve karşılıklı bu durumu dile getirmeyeceksiniz belki ama ikiniz de bu gerilimin varlığını hissedeceksiniz gibi görünüyor. Sorunun çözümü yine sizde.

  Balık
  Sevgili Balık, ailevi sorumluluklarınız ve duygusal ilişkiniz çatışıyor. Duygularınız ve mantığınız arasında bocalayabilirsiniz. Bu durum somut olarak ortada olmasa bile, birbirine engel olabilir. Evinizde hareketli, karmaşık belki de kalabalık bir ortam var. Sorunlarla yüzleşmeniz gerekecek. Otorite figürleri sizi rahatlatacak.

   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Yengeç Sevgili Yengeç, partnerinizle ilişkiniz ön planda. Yüzeye çıkmayan ve bastırılmış kırgınlıklar yüzünden aranızda hafif bir gerilim olabilir. Gerilimin asıl kaynağı kendi içinizde biriktirdiğiniz ve dışarı çıkarmadığınız küskünlükler olabilir. Duygusallıkla değil, mantığınızla çözmeye çalışın, karşınızdakinin hiçbir şeyden haberi olmayabilir.
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Sevgili Aslan, Ay bütün gün iş evinizde ve günlük rutin işlerle sizi meşgul ediyor ancak bir yandan da sosyal baskılar işlere konsantre olmanıza engel olacak. Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz ya da yükümlülük işlerinizle çakışabilir. Akşam evdeki yumuşak hava veya anne babanızın anlayışlı tavrı sizi rahatlatabilir.

  Başak
  Sevgili Başak, bugün aşk hayatınız ve iş hayatınız arasında çelişkili bir durum var siz aynı anda ikisine birden yetişmek durumunda kalabilirsiniz. Evli olanlar aynı etkiyi çocuklarıyla ilgili sorumluluklar ve iş hayatları arasında yaşayabilirler. Kariyer hırsınız her zamankinden fazla ancak ilişkinize yansıtmamaya çalışın.

   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  berbatt bir günn
   
18 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Şubat Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bilginizi paylaşma konusunda çekimser kalıyor ve kimseye fikirlerinizi söylemek istemiyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler, tepkisel davranışlarınız karşısında çaresiz kalıyorlar. Ay'ın konumu, iş yaşantınızda bazı gerilimlere neden olabilir. Ani olaylara hazırlıklı olun. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Yapıcı ve son derece sıkı çalışacağınız bir gündesiniz. Yakın çevrenizle daha...
 2. 18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran ne burcu 18 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız buyrunuz melişler :yahoo::yahoo: 21 Mart - 20 Nisan Sevdiğinizden uzun zamandır beklediğiniz haber gelecek ve duygularınızda bir anda karmaşa yaşayacaksınız. Dikkatinizi ve düşünce gücünüzü zorluyorsunuz. Sevgili Boğa, Sevdiğinize karşı biraz hoş görülü olmalısınız. Katılacağı bir davete birlikte gideceksiniz. Onunla...
 3. 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  BUrcunuzdaki bugünkü etkilerini merak ediyorsanız buyrun kızlar 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:kocDerin duygular içindesiniz. Zekanızı ve iletişim konusunda becerinizi maddesel konularla bütünleştirmek isterken, aile içi olayları da göz ardı etmeyerek, onların da fikirlerini almak isteyeceksiniz. Bugün gücünüzü birleştireceğiniz ve yaratıcılığından yararlanabileceğiniz dostlara...
 4. 18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Cuma haftanın son iş gününün burç yorumları sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda, kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri...
 5. 18 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 18 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hayırlı ve bereketli bir hafta geçirmeniz dileğiyle 18 Şubat günlük burç yorumlarınzıı sizlerle paylaşıyoruz... Koç Gün içinde olan olaylar sana hitap ediyor. Yumuşak, huzurlu ve sakin bir gün geçirme taraftarısın; iş ve özel hayatındaki gelişmeler de aynen...

Sayfayı Paylaş