18 Şubat Günlük Burç Yorumları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
18 Şubat Günlük Burç Yorumları
Koç 21 Mart - 19 Nisan
Bilginizi paylaşma konusunda çekimser kalıyor ve kimseye fikirlerinizi söylemek istemiyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler, tepkisel davranışlarınız karşısında çaresiz kalıyorlar. Ay'ın konumu, iş yaşantınızda bazı gerilimlere neden olabilir. Ani olaylara hazırlıklı olun.

Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs
Yapıcı ve son derece sıkı çalışacağınız bir gündesiniz. Yakın çevrenizle daha çok ilgilenebilir, çok daha fazla kısa yolculuk yapabilirsiniz. Sağlık konularında daha dikkatli olmalısınız.

İkizler 21 Mayıs - 21 Haziran
Enerjik ve sizden beklenmeyecek kadar hareketli olacaksınız. Karar verdiğiniz konuda olumlu gelişmeler olduğunu anlayıp daha istekle çalışabilirsiniz. Kendinize güvenmeniz sağlığınızı güçlendiriyor.Yengeç 22 Haziran - 22 Temmuz
Acele kararlar almak ve acil harekete geçmek sizin doğanıza uygun davranışlar değil. Diğer insanların sizi zorlamasına izin vermeyin. Sakin halinize geri dönün.

Aslan 23 Temmuz - 22 Ağustos
Biraz daha dikkatli ve sakin olmalısınız. Önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Yaptığınız işe dikkatinizi odaklayın ve fazla dağılmayın. Birden fazla konuyla ilgilenmek durumunda kalabilir ve sıkıntı duyabilirsiniz.

Başak 23 Ağustos - 22 Eylül
Sakin, dingin ve oldukça hareketsiz bir güne hazır olmalısınız. Belki de üzerinizdeki uyuşukluğu atmak için en azından gün içinde biraz hareket etmeye çalışmanız iyi olabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarda da aynı uyuşuk ruh halini görmek sizi iyice durgunlaştırabilir. Birlikte olduğunuz insandan sakladığınız bir sırrın ileride ortaya çıkması ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir. Bunun yerine siz yavaş yavaş alıştırarak söylemeyi tercih etmelisiniz.

Terazi 23 Eylül - 22 Ekim
Herşey yolunda gidecek. Yeni bir insan hayatınıza girebilir. Ve yaşamınızı değiştirebilir. Agresif tavırlardan vazgeçip daha uyumlu olmaya çalışmalısınız. Aşk, sizi derinden etkileyen bu olguyla karşılaşmak, dengenizi bozuyor. Tam uygun biriyle karşılaşınca değişik bir kişiliğe bürünmeyin. Olayları akışına bırakın. Çünkü ardından kendinizi toparlamanız da ayrı bir zaman gerektiriyor. Midenizden şikayet etmeye hakkınız yok. Çünkü hiç doğru beslenmiyorsunuz. Mide rahatsızlığına sizin daha fazla dikkat etmeniz gerekli.

Akrep 23 Ekim - 21 Kasım
Tüm önerileri ve uyarıları dikkatle incelemeli, tavsiyeleri dinlemelisiniz sevgili Yay. Kafanızdaki bir sürü fikirden özel dikkat isteyenleri ön sıraya almalısınız. Verdiğiniz sözleri çok çabuk unutuyorsunuz

Yay 22 Kasım - 21 Aralık
Sevgilinizin detaylara verdiği önem ve zengin yaratıcılığı sizi şaşırtabilir. Maddi konularda daha temkinli ve geniş görüşlü davranmaya alışmanız gerekli. Kendinize biraz zaman ayırın. Kişisel bakımınızı uzun zamandır ihmal ettiniz.

Oğlak 22 Aralık - 19 Ocak
Duygusal alandaki dengesizlikleriniz karşı tarafı yıpratmış durumda. Buna bir an önce çare bulmalısınız. Kendinize ve sevdiğinizle aranızdaki ilişkinin gelişimine zaman tanımaya ve aceleci olmamaya dikkat edin. Bugün kariyerinizle ilgili gelişmeler hız kazanabilir. Kafanızdaki farklı projeleri paraya dönüştürebilirsiniz. Ancak ayaklarınızı sağlam basmanızda fayda var. Fiziksel alandaki güçsüzlüğünüzü bol enerji verecek yiyeceklerle destekleyin.Kova 20 Ocak - 18 Şubat
Bu dönemde ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. 23'ünden itibaren Terazi burcuna geçen Güneş miras, sigorta ya da borç-alacak gibi konuların maddi durumunuzu etkileyebileceğini gösteriyor. Aşk hayatınızda ise çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlar ve kısa yolculuklar hayatınıza canlılık getirebilir.

Balık 19 Şubat - 20 Mart
Biraz kafanızın karışık olması söz konusu. Kendi kişisel ihtiyaçlarınızla diğer insanların sizden beklentileri arasında bocalayabilir, hangi tarafa ağırlık vermeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeniz son derece doğal. Ancak bunu sevgilinize söylerken, biraz daha nazik olmayı deneseniz? Dış görünüşünüzle uğraşmak için zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni saç şekli ve kıyafet tarzları deneyebilirsiniz
 
Üst