Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  18 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 18 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hayırlı ve bereketli bir hafta geçirmeniz dileğiyle 18 Şubat günlük burç yorumlarınzıı sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Koç

  Gün içinde olan olaylar sana hitap ediyor. Yumuşak, huzurlu ve sakin bir gün geçirme taraftarısın; iş ve özel hayatındaki gelişmeler de aynen bu yönde olacak. Seni sıkan ve zorlayan insanlardan çok, iyi anlaştığın insanlarla beraber vakit geçireceksin. Pozitif enerjin özellikle hayatında önemli rol oynayan kişiler üzerinde etkili olacak. Bunu fırsat bilip, senin için önem taşıyan konuları çevrenle paylaşmaya calış. Yanlız Koç, yeni bir heyecana kendini açık hissediyorsun. Gün içinde muradına erebilirsin. Bedensel olarak kendini yormaktan kaçın.


  Boğa

  Gün içinde sergilediğin inişli-çıkışlı ruh halin cevrendekiler için biraz zorlayıcı olabilir. Seni sakin olmaya davet etmek de yersiz olacak, çünkü dikkatini toplamakta bihayli güçlük çekiyorsun. Bu konuyla ilgili yorum yapan kişilere sakin yaklaşman gerginlikleri engelleyecektir. Dengesizliğini hafifletecek, sakinleştirici bazı alıştırmalar ya da rahatlatıcı bir köpük banyosu sana iyi gelebilir. Gün sonunda beraber olduğun kişiyle keyifli bir yemek ya da uzun süredir görüşmediğin dostlarınla iletişime geçmen seni tamamiyle kendine getirir.


  İkizler

  Ay’ın etkisi sürüyor ve sen bugün de çok degişken bir ruh haline bürüneceksin. Sevinç ya da hüzün; tüm hislerini aynen olduğunu gibi yansıtacaksın. Ve bu farklı durum da tüm günün gidişatını belirleyecek. Bu durumdan fazla etkilenmemek için kendini iyi hissetmeye çalış. İlişkisi olan İkizler, aşırı derecede kendine odaklandığın bir günündesin. Her zamanki vericiliğinden eser yok. Karşı taraf almaya o kadar alışmışken bu kendine yönelmeni ilgisizlik olarak yorumlayacak ve peşine düşecek.


  Yengeç

  Kişisel gelişimini çok ihmal ediyorsun. Koyun sürüsüne takıldın gidiyorsun, sorgulamayı kestin. Nasil ki bedeninin suya ve yiyeceğe ihtiyacı varsa, ruhun da bilgiye gereksinim duyuyor. İlgi alanında olmayan konular dahi gelişimine katkı sağlar. Bugün kendini geliştirmek için kişisel bir liste yapmak için uygun bir gün. İş konusunda günün ana teması iktidar. Yönetilmekten çok sıkıldın. Ama konumunu değiştirmek istiyorsan, öncellikle gücüne, bilgine ve ikna kabiliyetine inanmalısın. Aksi takdirde yarı yolda kalabilirsin.


  Aslan

  Yoğun bir calışma temposu devam ediyor. Kendini yorgun ve isteksiz hissedebilirsin. İş konusundaki bu stresi özel hayatındaki huzurla telafi etmelisin. Kısacası akşam eve geldiğinde, iş konusunu tamamiyle aklından çıkartıp bacaklarını uzatıp dinlenmelisin. Seninle bir şeyler yapmak isteyen arkadaşlarına durumunu açıkca anlatırsan, onlar da anlayış göstereceklerdir. Sakin bir akşamı onlarla beraber geçirmek imkansız olduğundan açıklama şart.


  Başak

  Bugünkü diyalogların normalden daha keskin bir dille gercekleşebilir. Çünkü uyum sağlayan ve herşeye evet diyen değil, karşı çıkan pozisyondasın. Ancak unutmamalısın ki, tartışmalarda bir tarafın biraz daha tavizkar olması, iletişimi daha tatminkar bir hale sokar. Bu nedenle ciddi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsan, bazı durumlarda karşındakine hak vermen gerekebilir. Gel gör ki, bu yaklaşım seni kazançlı çıkartır.


  Terazi

  Tatlı bir söz mucizeler yaratabilir. Zaten alımlısın, istediğin zaman da büyüleyici olabiliyorsun, bir de şu sivri dilin olmasa. Gün içinde gerçekleşen bir durumda, aklını kullanarak hareket eder ve tatlı dilli olursan karşındaki insanı parmağanda çevirirsin. Özellikle iş ile ilgili görüşmelerde daha diplomatik olmalısın. Kalıplaşmış düşünce tarzlarını keşfetmeli ve zaman içinde değiştirmelisin. Bu şekilde kısırdöngü gibi karşına çıkıp duran engelleri de daha kolay aşabilirsin. Kendine çok yükleniyorsun, biraz yavaşlamalısın; aksi halde sağlığını da zorlayabilirsin.


  Akrep

  Eğer bir şeye karar verdiysen, bunu ne yapıp edip gerçekleştiriyorsun. Duyguların engel olsa da, ustalıkla onları görmezlikten gelebiliyorsun. Bugün bu konuyla ilgili bir gelişme yaşayabilirsin. Kalıplaşmış değer yargılarını sorgulamaya başladın. Bu değişikliği fırsat bilip, yumuşak bir geçiş yapabilir ve sıkıcı rutin davranış şekillerinden kurtulabilirsin. Aşk konusunda sonuçlarını tahmin edemediğin hareketlerde bulanabilirsin. Genel olarak gün içinde şansın ağır basıyor.


  Yay

  Bugün kendini biraz gergin hissedebilirsin. Canlı, deli dolu halini sadece başkaları değil, sende daha çok seviyorsun. Ama elinde değil. Böylesin işte. Sana en iyi tavsiyemiz, ruh halin bu durumdayken sevdiğin insanlarla iletişim şekline dikkat etmen. Patavatsız ve kırıcı olman çünkü an meselesi. Gerçi sana en yakın olanlar bu triplerini de ezbere biliyor ama, ne olur ne olmaz. İş konusunda yeni bir fırsat çıkabilir karşına. Değerlendirmek için hemen harekete geçmelisin.


  Oğlak

  Günün pürüzsüz ilerlerken bir kişi veya bir olay planlarını alt üst edecek. Özellikle böyle aniden ortaya çıkan engellerde zorlanıyorsun. Sabırlı olmak ve bilinçli yaklaşmak en iyisi. Diğer normalde takıldığın ufak tefek konuları önemsememeye çalışmalısın. Enerjini kontrollü harcarsan her güçlüğü yenebilirsin. Ama dağıtırsan ve bir şeye odaklanmazsan yorulur ve bitkin düşersin. Beraber olduğun kişi sana ilginç bir öneride bulunabilir. Hem şaşıracak, hem de keyifleneceksin.


  Kova

  Bugün yolda yürürken tüm dikkatlerin üzerinde olduğunu hissediyorsan, bu bir sanrı değil. Venüs güzelliğini ve çekiciliğini doruk noktasına taşıyor. Dış görünüşün ile ilgili yapmak istediğin değişiklikler için en uygun günlerden biri. Cesaret edemediğin şeyleri dahi deneyebilirsin. Boş kaldığın zamanlarda hayal alemine dalabilir, hayaller kurabilirsin. Keyfini çıkart. Değişik bir gün seni bekliyor.


  Balık

  Özel hayatında olduğu gibi, iş hayatında da yeni planlar oluşturma sürecine girmiş bulunuyorsun. Bulunduğun yaşamsal sürecin tam bilincinde olduğun bir dönemdesin. Bu aşamada isteklerine öncelik verebilirsin. Dıştan gelen ve içten istediğin etkileri ayırt edebilmen daha bilinçli kararlar vermeni sağlıyor. Tüm bu gelişmeleri hayallerini gerşekleştirme doğrultusunda kullanabilirsin.


   
18 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Şubat Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bilginizi paylaşma konusunda çekimser kalıyor ve kimseye fikirlerinizi söylemek istemiyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler, tepkisel davranışlarınız karşısında çaresiz kalıyorlar. Ay'ın konumu, iş yaşantınızda bazı gerilimlere neden olabilir. Ani olaylara hazırlıklı olun. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Yapıcı ve son derece sıkı çalışacağınız bir gündesiniz. Yakın çevrenizle daha...
 2. 18 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor :tik: Koç Sevgili Koç, kariyerinizde otorite konumdaki kişilerle çok farklı görüşlerde olabilirsiniz. Konuşmalarınızda belli belirsiz bir gerilim saklı olabilir. Bu etki açık ve net olarak ortaya çıkmayan ama içten içe kaynayan bir durum şeklinde oluşuyor. Ani tepkiler vermekten ve düşünmeden, ani konuşmalar yapmaktan kaçının. Boğa...
 3. 18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Cuma haftanın son iş gününün burç yorumları sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda, kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri...
 4. 25 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu, 25 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hafta başı tüm haftanızın mutlulukla geçmesini diliyor, 25 Şubat günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 25 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için...
 5. 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hepinize keyifli bir haftabaşı diliyor ve 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumlarına geçiyoruz... 18 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu gün sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir....

Sayfayı Paylaş