1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel ilişkilerinizle iş ilişkilerinizi dikkatle gözden geçirmeli ve kendinize yeni bir yön vermelisiniz. Her zamankinden daha hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken işler daha da fazlalaşarak hayli zamanınızı alabilirler. Yorgunluk ve zaman kaybına rağmen fazla şikayetçi olacağınız da söylenemez çünkü bütün bunların sonunda kazançlı çıkacağınız da bilecksiniz. Karşınızda güçlü rakiplerin ve hatta düşmanların olması da olasıdır fakat onların tutumları sizi yıldırmamalıdır. Yeterli gayreti gösterdiğiniz takdirde bütün engelleri yıkabilir ve düşmanlıkları bastırabilirsiniz.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Günün ilk yarısında biraz dikkatli davranmanız gerekebilir. İş konularındaki sorunlar, size yakın olan kimselerin telaş ve huzursuzlukları ya da iş arkadaşlarınızın bazı yanlış tutumları yüzünden gereğinden fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Dost saydığınız birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı yabancılaştığını görerek üzülebilirsiniz. Bu durum sizi üzmesine rağmen aslında faydalı bir gelişmedir. Küçük bir olayda bu şekilde davranabilen birisi daha büyük durumlarda size çok zararlı olabilirdi. Bu yüzden onun uzaklaşması aslında sizin menfaatinizedir.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Sizi etkilemekte olan Astrolojik oluşumlar bazı zihinsel gerilimler getirmektedirler. Bu gerilimler, bugünlerde oluşmaktadırlar ve bir kaç gün devam edeceklerdir. Özet olarak sinirlilik, zor anlamak, insanlarla anlaşamamak, yolculuklarda ufak aksilikler gibi şeylere açıksınız. Biraz inatçılaşabilirsiniz. Özel konularınız söz konusu olduğu zaman herkesi dost olarak benimsememeli ve ağzınızı sıkı tutmalısınız. Önemli konularda sadece çok güvendiğiniz birkaç kişiye açılabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde oldukça başarılısınız. Duygularınızı açıklayabilir ve beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz fakat sizi çekemeyen kimselerin araya girmeleri ihtimali var. Böyle bir duruma karşı da gereken önlemleri almalısınız.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Fırsatlarla dolu bir gününüzdesiniz. Astrolojik etkilerin çoğu da sizi desteklemektedir. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizi söylebiliriz çünkü ilerdeki günlerde bazı terslikler çıkabilir. Bugün harekete geçtiğiniz takdirdeyse işlerinizi çok kolay halledebilir veya halledilebilir hale getirebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. İlgisizlik, kayıtsızlık veya bıkma, bıktırma gibi şeyler yüzünden önem verdiğiniz birisini kaybedebilir ya da kendinizden oğutabilirsiniz. Bir süre yalnız kalmanız size gerçekleri gösterebilr. Eğer evli bir kimseyseniz bazı sorunları ortadan kaldırmak için küçük fedakarlıkları göze almanız gerekebilir.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün para konularında çok dikkatli davranmalısınız. Paranızı başkasına vermeyin ve harcamalarınızı kendiniz yapın. Aksi takdirde ummadığınız bir zararla karşılaşabilirsiniz. Herkesin dikkatini çekmeye, sevilmeye ve aranmaya uygun bir gününüzdesiniz. Önemli işlerinizden de iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bugün özellikle etkilemek istediğiniz kimselerle görüşmelisiniz. Kimse sözlerinizin karşısında duramayacaktır. Karşı cinsten, çok beğendiğinizi birisinin ilgisi çekmeniz olasıdır. İstediğiniz takdirde uzun süreli bir ilişki ve beraberliğin ilk adımlarını atabilirsiniz fakat ani kararlardan kaçınmalı ve şimdilik sadece hoşça vakit geçirmeyi düşünmelisiniz.


  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Bugün oldukça gerilerde kalan ve artık unutmuş olduğunuz bir para konusu açılabilir ve ummadığınız bir anda elinize para geçebilir. Aslında insanların, isteklerinize fazla direnemeyecekleri bir yapıdasınız. Yani her istediğinizi yaptırabilecek durumdasınız. Bu etkinizden mutlaka yararlanmaya gayret etmelisiniz. Bazı eski şartlarla yeniden karşılaşacak ve daha önce farketmemiş olduğunuz bir durumu bu sefer sezerek kazançlı çıkacaksınız. Bununla beraber, eski şartlar geri gelirken açık düşmanlıklarla karşılaşmanız ihtimali olduğunu unutmamalısınız. Sizi çekemeyen kimseler zararlı olmaya kalkışacaklardır. Daima dikkatli olmalısınız.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Günlük işlerinizde karşılaşmanız olası olan karışıklıklar iş arkadaşlarınızın ya da sizin altınızda olan kimselerin kıskançlıklarından kaynaklanabilir. Yani siz dikkati çektikçe bazı kimseler işlerinizi baltalamaya çalışabilirler. Sakin davranır ve durumları gerektiği şekilde değerlendirirseniz zarar görmezsiniz. Evinizle ilgili bazı yorgunluk ya da masraflara katlanmanız gerekebilir. Bunları kabullenmek zorundasınız ve eğer evliyseniz eşiniz, bekarsanız ailenizden birisi söz konusu olan sıkıntılara sebep olabilir. Ayrıca evinizde bulunan kimseler yani eşiniz veya aileniz zaman zaman size karşı aşırı sinirli tepkiler gösterebilirler. Fazla tanımadığınız kimselere karşı dikkatli olmalısınız.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Yenilikler ve süprizlerle dolu bir gününüzdesiniz. Bugün fazla dikkat çekebilirsiniz. Bir yandan hayranlık uyandırırken, bir yandan da kıskanılabilirsiniz. Bu durumlarla hem iş hem özel hayatınızda karşılaşabilirsiniz. Parasal açılardan da şanslısınız. Düşündüğünüz şeyler için bir, iki gün daha beklerseniz iyi olur. Maddi konularda düşündüğünüz şeyleri karşılayamayacak derecede sıkıntınız varsa bunlar, bugünden başlayarak düzelebilirler. Detaylarla uğraşıp, konunun devamlı olarak çevresinde dolaşmanız kendinize güvenememenizdendir. Birlikte olduğunuz kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Kendinizi zorlamaktan ve olumsuz düşünmekten vaz geçmelisiniz. Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı olarak gerilimleriniz olabilir. Bazı iş teklifleri almanız ve kararsız kalmanız ihtimali güçlüdür. Sizi uzun zamandan beri aramayan birisinin ortaya çıkması ve güzel gelişmeler olması mümkündür. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz incelemenizde fayda var. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir, bir yere davet edilebilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir erkek sizi baştan çıkartma gayretleri içine girebilir. Süregelen bir ilişkiniz varsa ya da evli bir kadınsanız birlikte olduğunuz kimsenin çok istediğiniz bir davranışıyla karşılaşacaksınız.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Beklenmedik tesadüfler güzel sonuçlar getirebilir. Yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır. Dostlarınızın destek ve yardımlarını istemekten çekinmemelisiniz. Karışık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız mümkündür. Bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda hareket etmelisiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, Yalnız bir insansanız bugün duygusal ilişki ve benzeri durumlara girmekten kaçınmalısınız.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Başkalarının fikirlerine aldırmadan harekete geçmenizin hiç bir sakıncası yok. Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Özellikle iş konuları bezdirici seviyelere gelebilir. Hatalara açıksınız. Size bazı konularda baskı yapılabilir. Bunlar aslında sizin iyiliğinize olacak şeylerdir fakat ilk anda boyun eğmiş durumda kalmak size zor gelebilir ve buyüzden de gerilim yaratabilirsiniz. Hiç bir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın. Yapmak istediğiniz işlerde planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında hareket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız.
  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Özel hayatınızda ya da işinizde umulmadık entrikalarla karşılaşabilirsiniz. Mümkün olduğunca sağlam durmaya çalışmalısınız ve her sorunu, sonraya bırakmadan, ortaya çıktığı anda derhal çözmeye gayret etmeniz gerekiyor. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren gelişmeler olabilir. Oldukça acelecisiniz ve bu yüzden de bazı iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. Eğer bu gibi şeylerle ilgilenmeyip, duygusal ilişkilerinizi ön plana alırsanız birlikte olduğunuz kimseyle tam bir fikir birliği içinde olabilir ve varsa ilişkinizdeki olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Bazı önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda ve para akışınızda sıkıntı olabilir. Hayatınızın bu döneminde çok güçlü itilimler duymanız olasıdır.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Günlük burç fallarımız için burçcubaşı laviş tşk ederiz :D:D
   
  LaViNYaM bunu beğendi.
 3. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve...
 2. 30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal...
 3. Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız..Temmuz ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Astroloji bilmek, rüzgarın nereden estiğini bilmek gibidir. Astroloji bilgisi sayesinde sizi destekleyen...
 4. Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Tüm Terazi’ler kafa karışıklıkları, duygusal çalkantılar, zaman zaman yoğunlaşan karamsar duygular, hatta belki ansızın bastıran ağlama isteği,...
 5. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...

Sayfayı Paylaş