Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  19 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  gundalik burclar
  19 Ağustos 2010 Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi:


  Koç burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar sabah saatlerindeki enerjiler özgür hareket edebilmenizin önüne geçici görünüyor. Yani yaşadığınız deneyimler size sıradan ve sıkıntı verici gelebilir. Düşünceleriniz belli kişi ve durumlar tarafından engellenmeye çalışılabilir. Dile getirmek istediklerinizi belli bir denetimden geçirerek söylemeniz gerekebilir. Doğaldır ki, bu baskılar altında, hayatın anlamı ve amacı olduğu duygusunu açık bir şekilde hissetmek, pozitif düşünmek pek kolay olmayabilir.
  Saat 16:59-17:18 arasında, Yay burcunun son derecelerinde boşluğa girecek Ay inandığınız değerler ve görüşleriniz doğrultusunda hareket ederken, abartılı davranmamanız gerektiğinin işaretidir. Yaşamınızla alakalı her türlü meselede dikkatli olmanız, ani kararlar vermemeniz lazımdır. Yapılması gereken, hoşgörülü, ılımlı, olgun tavırlar içinde hareket etmek, yenilik olarak düşündüğünüz konuları, askıya almaktır. Daha önceden randevusu alınmış görüşmeler, rutin olarak çıkılan yolculuklar veya söz verdiğiniz işleri gerçekleştirmenizde bir sakınca yoktur. Saat 17:18 sonrası Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, derinlikli düşünmenizi sağlayıcıdır. Bu etkiden yararlanarak hem karar alma süreci içinde olduğunuz konuları gözden geçirebilir hem de düzenlenmesi gereken önemli işlerinizi halledebilirsiniz.


  Boğa burcu 19 Ağustos 2010 yorumu
  Sevgili Boğalar bugün, partnerinizle aranızdaki meseleler ve maddiyatla alakalı mevzuları, farklı ve alışılmışın dışında ele almanız faydalı olabilir. Yani rahat olmaya çalışınız. Çünkü durumları çerçeve içine alarak, tutucu bir şekilde düşünürseniz, o denli baskı altında kalır ve çıkış yolu bulmakta zorlanabilirsiniz. Yaratıcı düşünmeye çalışmanız yararlıdır.
  16:59-17:18 saatleri arasında Ay boşlukta olacağından, daha önceden planlamadığınız, üzerinde düşünmediğiniz hiçbir konuda girişimde bulunmamalı, normal günlük rutininizi sürdürmelisiniz. Evli olanlar kazançları konusunda eşiyle birlikte hareket etmeye, sorunları olan çiftler en azından bu saat diliminde olayları büyütmemeye, boşanma aşamasında olan çiftler kanunlar çerçevesi hareket etmeye çalışmalıdırlar. Muhasebeciler tüm hesaplarında, bankacılar müşterileriyle olan görüşmelerinde dikkatli olurken, parayla birebir alakalı her türlü işinizde temkinli hareket etmeniz, hesabını bilmeniz son derece önemlidir. Saat 17:18 sonrası burcunuzla uyumlu görünüm yapacak Ay etkisi altında, amacınız, idealiniz, hedefiniz büyük ve son derece önemliyse, o zaman sabırlı olmaya çalışmanız ve kararlılık göstermeniz işinize yarayabilir. Zor zamanlarınızda yanınızda olacak ve size destek olacak kişinin varlığının, ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz.

  İkizler burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili İkizler bugün partnerinizle eşit paylaşım ve ortaklık duygusu içinde hareket etmenize engel durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sizden kaynaklanmayan fakat üstlenmek zorunda kaldığınız bazı sorumlulukların baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Sınırlarınızı çizmekte zorlanabilir, bazı durumları düzeltmek isteseniz de tam olarak başarılı olamayabilirsiniz.
  saat 16:59-17:18 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından ilişkinizle ilgili her türlü mevzuda dengeli davranmak, paylaşımdan yana olmak, ortaklık bilinci içinde sorunları çözmeye çalışmak gayet mantıklıdır. Karşınızdaki kişiyi eleştirirken, kendi yanlışlarınızı es geçmek yerine dürüstçe gözden geçirmek faydalıdır. Karakter yapınızdaki farklılıkları sorun etmek yerine, birbirinizi bu sayede tamamladığınızı düşünmeniz, hem ilişkinizin güçlenmesi hem de aranızdaki sevginin çoğalmasını sağlayıcı olabilir. Saat 17:18 sonrası Ay gezegeni Oğlak burcunda ilerlemeye başladığında, yukarıda işaret edilen noktalar çok daha değerlenir. Ben demek yerine biz olmak, sorumluluk bilinci içinde hareket etmek son derece önemlidir. Partnerinizle veya ailenizle karşılıklı ortak bir noktada buluşmaya özen göstermeniz, daha derin düşünmeye çalışmanız faydalıdır.

  Yengeç burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, bugünkü enerjiler altında etrafınızda bulunan kişiler, size nasıl davranmanız gerektiğini ima edici tarzda davranabilirler. Çalışma hayatınızda ise, işinizin önemi gereği, hem dışa karşı güler yüzlü ve ılımlı davranmanız hem de hızlı hareket ederek zamanı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekecektir. Bu ise kimi zaman fazlasıyla çekilmezdir. Bu yüzden ister istemez kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
  saat 16:59-17:18 arasında, Yay burcunun son derecelerinde boşluğa girecek Ay, gündelik iş temponuzu ilgilendiren tüm hizmetler, çalışma yöntemleriniz kişisel gayretleriniz, ve sağlığınızla ilgili konularda yenilik anlamındaki uygulamalardan uzak durmamız anlamına gelmektedir. Başlanan bir işin olumlu sonuçlanması mümkün olmadığı gibi, daha sonra karşınıza çıkacak yeni fırsatlardan yararlanmanız da kolay olmayabilir. Ilımlı, olgun yaklaşımlar göstermek, tatlı dil ve güler yüz göstermek gayet faydalıdır. Bazen dış dünyanın kurallarına uymak mecburiyeti, kendi isteklerimizden çok daha önemlidir. İşte bu zaman dilimi içinde, bu noktalara dikkat etmeniz menfaatleriniz açısından yararlıdır. Saat 17:18 sonrası Ay Oğlak burcunda seyrine başlarken, partneriniz, aileniz veya iş ortağınız tarafından kontrol altına alınıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Sanki sizi yönetmeye ve olayları tam anlamadan dinlemeden tavır almaya çalışıyor gibidirler. O zaman bu saatlerde öncelikle durumu doğru bir biçimde tespit etmeye çalışmanız faydalıdır. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa konuşulmalı ve bundan rahatsızlık duyduğunuzu dile getirmelisiniz.

  Aslan burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar bugün aşk hayatınızla ilgili konularda kendinizi kısıtlanmış, şartlarınız gereği hayatın güzelliklerini yaşamaktan uzak bırakılmış bir kişi gibi hissedebilirsiniz. Size keyif veren ortamlardan bulunmadığınız için hayatınızda pek hoşnut olmadığınızı düşünebilirsiniz. Garip bir belirsizlik güne hakimdir. Kimi zaman aşırı sıcakları bahane ederken kimi zaman içinizden bir şey yapmak gelmeyebilir.
  16:59-17:18 saatleri arasında Ay boşlukta olacaktır. Sizler bu zaman dilimi içinde, lütfen ani kararlar vermeyiniz. Gönül maceralarında yanıltıcı bir etki yaratan bu saatler, özellikle ilk kez buluşmayı düşünenler için uygun bir zaman değildir. Çocuklarla ilişkinizde ılımlı davranmanız gereken bu dakikalarda, karşınızdakini tanımadan veya olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak, yanlıştır. Saat 17:18 sonrası Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında ortak çıkar ilişkisi içinde olduğunuz kişilerle iyi geçinmeniz şarttır. Bu size zor gelebilir fakat gerekiyorsa katlanmak faydalıdır.


  Başak burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar bugünkü enerjiler altında, elinizdeki işleri bitirmeniz kolay olmayabilir. Bir takım sorunlarla muhakkak ilgilenmeniz gerekebilir. Ev ortamınızdaki bazı durumlar huzursuzluk hissetmenize, büyüklerinizle ilgili konular güven duygunuzu sorgulamanıza yol açabilir. Yakınlarınızın desteğini üzerinizde hissetmediğiniz için, belli bir yalnızlık duygusu çekmeniz doğaldır
  Saat 16:59-17:18 arasında, Yay burcunun son derecelerinde boşluğa girecek olan Ay, ailenizle aranızdaki her türlü görüş alışverişinde, duygusal hayatınızla ilgili her konuda kimi zaman gereğinden fazla iyimser bazen de iğneleyici tarzda konuşmanız, davranmanız anlamına gelebilir. Saat 17:18 Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, problemlerinizi saygı ve sevgi birliği içinde çözüme kavuşturmanızı kolaylaştırıcıdır. Fakat şu bir gerçek ki bu enerji altında aşk, eğlenceli olmaktan ziyade fazlaca ciddiye alınan bir olgu haline gelebilir veya siz böyle görmekle kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

  Terazi burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler bugünkü enerjiler altında özellikle sabah saatlerinde, kendinizi yakın çevrenizdeki insanlara ifade etmekte zorlanabilir, gündelik hayatın içindeki durumlar nedeniyle kimi anlarda karamsar düşünmeye meyilli olabilirsiniz.
  16:59-17:18 saatleri arasında Ay boşlukta kalacağından, mecburen ilgilenmenizi gerektiren işler varsa, o zaman her bir detayın üzerinde dikkatle durmalısınız. Böylece daha sonra sorun çıkarabilecek durumların önüne geçilmiş olur. 17:18 sonrası Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, aileniz veya partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmanızda, oluşabilecek mesafe duygusunu ılımlı davranarak yumuşatmanızda fayda vardır. Bu saatlerde ciddilik ve derinlik duygusu ön plandadır. Bazı konulardaki gecikme ve ilerlemedeki güçlükler canınızı sıksa da, sabırlı olmaya çalışmanız hem kendiniz hem de birlikte olduğunun insanların rahat etmesi açısından yararlıdır.

  Akrep burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler bugün, birikimlerinizi ve harcamalarınızı bilinçli bir şekilde ele almanız ve sorumluluklarınız çerçevesi içinde düzenlemelerde bulunmanız lazımdır. Yani para ile alakalı her türlü konuda tasasız bir şekilde hareket etmeniz mümkün olmayabilir. Alacak veya borç konuları günün bu saatlerinde ön planda olabilir.
  16:59-17:18 saatleri arasında Ay boşlukta olacağından, herşeyi etraflıca ele almak, uzmanlara danışmadan iş yapmamak son derece önemlidir. Ayrıca, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan kişilerle ilişkinize dikkat etmeli, riskli hareketlerden uzak durmaya çalışmalısınız. Mali durumunuz, alım-satım işleri için uygun olmayan bu saatler arasında, benim sizlere önerim, durumunuzu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz, temkinli olmanızdır. Saat 17:18 sonrası, Ay gezegeni Oğlak burcunda ilerlemeye başladığında görev ve sorumluluklar ön plandadır. Günün geri kalanında yakın çevrenizde bulunan kişilerle belli bir mesafeyi korumanız mümkündür.

  Yay burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar günü başlarken özellikle sabah saatlerinde, gelişen bazı durumlar hayatınızı kararlı bir şekilde yönlendirmeniz ve fırsatları iyice düşünerek değerlendirmeniz gerektiğinin göstergesidir. Fakat, kendinize güvenmekte zorluk yaşadığınızdan dolayı, duygusal açıdan gerilimler altında kalabilirsiniz. Bir yandan sizi değişime zorlayan şartlar diğer yandan mantıklı düşünmenizin önüne geçen bazı olaylar ve kişiler nedeniyle, sağlıklı karar vermeniz zor olabilir.
  16:59-17:18 saatleri arasında Ay boşlukta olacağından, bazı meseleler üzerinde gereğinden fazla durmanız, bazılarını da hafife almanız mümkündür. Size göre kol kırılmış yen içinde kalmıştır. Ancak gösterilen çabaya karşın gelinen nokta yeterli değildir. Hani eskilerin deyimiyle bir arpa yol dahi gidilmemiş gibidir. Ancak sabırlı olunması gerektiğinin farkındasınızdır. İş stresi kimi zaman sağlığınızı zorlarken diğer taraftan bazı yaşananlar sizde hırs yaratmış olabilir. İşte bütün bunları kendi içinizde yaşam stilinize göre değerlendirmelerde bulunarak oturtmaya çalışabilirsiniz. Saat 17:18 sonrası Oğlak burcunda ilerlemeye başlayan Ay, maddiyatın ne kadar önemli olduğunu, paranız olmadığı takdirde hayatınızın monotonlaşacağını ve bu yüzden bir düzen kurmanızın mümkün olmadığını düşünmenize neden olabilir. Oysaki bütçenizle ilgili yapacağınız ufak bir düzenleme sorunlarınızın bir kısmını gidermeniz açısından gayet etkileyici olabilir.

  Oğlak burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar bugün dış dünyada sürekli birileri tarafından engelleniyor oluşunuz, açıkçası hırsınızı köreltebilir. Neye elimi atsam bir şekilde baskı altına alınıyorum veya ne yapsam arzu ettiğim sonucun tam tersi durumlarla karşılaşıyorum diye düşünebilirsiniz. Oysaki bu yaşananlar sizi yıldırmamalı, bilakis körüklemeli ve daha da güçlü kılmalı. Haksızlıklara boyun eğmek yerine mücadelenizi sürdürmelisiniz.
  Saat 16:59-17:18 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu etki nedeniyle, geriye çekilerek analizde bulunmak son derece yararlıdır. Bu zaman dilimi içinde, ne kadar sakin olursanız, o denli kafanız rahat eder. İnsanların sizi yıldırmalarına, cesaretinizi kırmalarına, geçmişte yaptıklarınızı hatırlatmalarına aldırmayınız, tepkisel davranmayınız. Siz sakin olursanız, onlar da sizinle uğraşmaktan vazgeçebilirler. Saat 17:18 itibariyle Ay burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla diğer burçlar için disiplin edici ve sorumlulukları hatırlatıcı olan bu enerji sizin için kendinizle barışmanızı, günün geri kalanında istikrarlı ilerlemeniz adına gayet etkilidir. Böylece geri planda düşündüğünüz üzerinde plan yaptığınız işlerinizi yürürlüğe koyabilir, disiplinli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

  Kova burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar,ileriye yönelik planlarınız konusunda kendinize güven duymakta diğer bazı burçlar gibi siz de zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Tamam dediğiniz bazı işlerde eksikler yakalayabilir, bunları en kısa sürede tamamlamaya çalışabilirsiniz. Peki sizin gibi zeki bir kişi, bunlarla baş edemez mi? Tabii ki edebilir. Bir Kova sıra dışı düşünmeyi bilen, değişik yöntemler geliştirebilecek kadar özeldir. Yeter ki, önündeki gerçeğin, gelişimin ve değişimin farkında olsun.
  Saat 16:59-17:18 arasında, Yay burcunun son derecelerinde boşluğa girecek Ay, elinizden geldiğince olgun hareket etmek, ani tepkilerde bulunmamak anlamındadır. Eğer düşündüğünüz bazı yenilik ve değişimler varsa, bunları yürürlüğe koymadan önce etraflıca düşünmeyi ihmal etmeyiniz. Saat 17:18 sonrası Oğlak burcuna geçecek Ay, geri planda titizlikle çalışmanız gereken konularda destekleyicidir. Ciddiyet gerektiren işlerinizi bu enerjinin yardımıyla halledebilirsiniz. Durumları tekrar gözden geçirmek için öncelikle dikkat edeceğiniz husus, kimseye değil kendi öngörülerinize inanmaktır. Bu sayede nerelerde ve hangi konularda ne gibi düzenlemeler yapmanız gerektiğini saptayabilirsiniz.

  Balık burcu 19 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar bugün ruhunuzu besleyen şeyin ne olduğunu bildiğiniz için, o yöne doğru gitmekten yanasınız. Bu ister yeni bir aşk ister huzur bulduğunuz bir ortam ister eski bir dost veya aileniz olsun farketmez. Yeter ki, başınızı omzuna güvenle koyabileceğiniz bir insan olsun. Sabah saatlerindeki enerjiler, çevrenizi yakından gözlemlemek, ruhunuzu sakinleştirmek, pozitif düşünmek anlamında etkili olabilir. Ancak saat 16:59-17:18 arasında, Yay burcunun son derecelerinde boşluğa girecek Ay, ebeveyn, meslek hayatınız, otorite figürleriyle ilişkiniz konusunda dikkatli etmeniz gerektiğinin işareti olarak önemlidir.
  Bu saatler arasında belli bir konu üzerinde net bir görüşe sahip olmanız zor olduğu gibi, kimi zaman huzursuz, haddinden fazla abartılı davranmanız da mümkündür. Siz kendi bildiklerinizin doğru olduğunu düşünürken, başkaları bunun tam tersini iddia edebilirler. 17:18 sonrası Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, hedefleriniz konusunda ciddiyetle düşünmenizi ve mantıklı bir şekilde hareket edilmesi halinde sıkıntıların kolaylıkla aşılabileceğinin göstergesidir. Nitekim güneşinizle olumlu görünüm yapan Ay ışığı altında her şey çok daha net gözükebilir. Sorumluluklar, dostluklar, planlar gözden geçirilir. Kişi kendini güvende hissetmek ihtiyacı duyar.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler................
   
19 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  19 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  19 ağustos burç yorumları 19 ağustos günlük burç yorumları burcu agustos ne burcu Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 19 Ağustos günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :tik: Koç Sevgili Koç, sabah saat ondan akşamüzerine kadar rehavet içinde olabilirsiniz. Eve ait konular ön planda. Yıldız haritanızın yuva sektöründe bulunan Ay'ın enerjisi dış dünyadan...
 2. 19 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 mart burç yorumları 19 Mart Cuma sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekleri için 19 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: 19 mart koc burcu yorumları İlişkinizdeki duygusal yoğunluk sizin bu aralar biraz kıskanç ve bencil olmanıza neden oluyor. Kontrolü elden bırakmamaya çalışın. Günlük rutin işlere olan ilgisizliğiniz, başınızı ağrıtacak gibi. Halletmeniz gereken...
 3. 19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Pazartesi günü burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerime özel burç yorumları :pasi::pasi: 19 nisan koc burcu yorumları Son günlerde kıskançlığınız had safhada. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Sevgilinizin size olan duygularının değişmesi söz konusu değil. İşinizde bir görev değişikliği söz konusu. Bu değişiklik sizin aleyhinize olacak. Önerilerinizi sakınmadan dile...
 4. 19 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :ıslık: :ıslık: Sevgili Koç, Aşırı iyimserlikten dolayı başınız derde girebilir ve çevrenizdeiyimserliğinizden yararlanmak isteyen bazı kötü niyetli kimseler olabilir. Size bazı değersiz şeyler satmaya kalkışabilirler. Ayrıca aldığınız mallarınbozuk ya da işe yaramaz çıkması da olasıdır. Bu dönem ne derece güvenirsenizgüvenin...
 5. 19 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 19 ağustos burçları 19 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Haftanın son iş günü 19 Ağustos Cuma gününe ait burç yorumunuzu bu yazımızdan öğrenebilirsiniz melekler Sevgili Koç, Seçimlerinizi doğru yapmalısınız Bazı aşklar yarım kalacaktır... Partner olarak seçtğiniz kişinin gözüne girmek için uzun süredir çaba sarf etmiş...

Sayfayı Paylaş