19 Aralık Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
19 Aralık Günlük Burç Yorumları
19 aralık burç yorumları
Koç Burcu
(21 Mart - 21 Nisan)


İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin. Gün boyu oradan oraya koşuşturup durmanız mümkün. Olayları abartabilir ve kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Şu sıralar yaratıcı bir fikir ya da eşya dikkatiniz çekebilir. İlişkilerin mutlu ve sağlam olabilmesinde en önemli etkenin dürüstlük olduğunu, aklınızdan çıkarmamalısınız. Güzel ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle iletişim sağlayabilirsiniz. Ekip çalışmasına oldukça yatkınsınız ve üretkenliğiniz artıyor. Olayları değerlendirirken önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Yakınlarınıza sert çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu
(22 Nisan - 21 Mayıs)


Genel olarak iyi hissedeceksiniz. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Gün içinde alacağınız bir haber isteklerinizin artmasına neden olabilir. Elinize para geçebilir, bunu da kendinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. Düşündüğünüz şeyleri uygulamak için vakit kaybetmeyin.Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri hesaplayın. İş hayatınızda vakit kaybettirecek önemsiz ayrıntılara fazla takılmamalısınız. Duygu ve düşüncelerinizi dengede tutabilirseniz tepkileriniz de daha sakin olacaktır.

İkizler Burcu
(22 Mayıs - 21 Haziran)


Bilgilerinizi ve becerinizi kullanırken düzenli ve verimlisiniz. Çevrenizden alacağınız destek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Hayatınızın merkezine kendinizi oturtacağınız günler yaşayabilirsiniz. Çevrenizde gelişen olaylara içinizden geldiği gibi tepki verebilirsiniz. Beklentilerinize ulaşmak için sabrınızı kaybetmeyin.Gereksiz endişelere kapılmamaya ve kendinizi yormamaya çalışmalısınız. Enerjinizi doğru kullanarak, adım adım ilerlerseniz beklediğniz hedeflere ulaşacaksınız. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz. Özgürlük isteğinde aşırıya kaçmayın ve sezgilerinize güvenin.

Yengeç Burcu
(22 Haziran - 23 Temmuz)


Genel olarak iyi hissedeceksiniz. Bugünlerde istirahat düzeninizi korumanız ve beslenmenize dikkat etmeniz iyi olacaktır. Çevrenizden alacağınız destek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Duygularınız güçlü ve düşünceleriniz üzerinde etkili olacaktır. Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından oldukça şanslısınız. Mesleğiniz konusunda mücadele etmek için hazırsınız ve gücünüzün farkındasınız. İş yerinde uyumlu davranmanız size şans getirecektir. Aceleci davranmayın.

Aslan Burcu
(24 Temmuz - 23 Ağustos)


Karar vermekte zorlanabilir ve gerçeklerden kaçma eğilimine girebilirsiniz. Dürüst olmanız iç huzurunuzun daimi olmasını sağlayacaktır. Düşüncelerinizi kendinize saklamayı tercih edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Düşüncelerinizde esnek olmaya çalışın. Duygusal durumunuzda hoşunuza gidecek değişimler yaşayacaksınız. Olayları olduğu gibi kabul etme eğiliminde olabilirsiniz. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sabırlı, dikkatli ve ılımlı olmalısınız.

Başak Burcu
(24 Ağustos - 23 Eylül)


Çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini önemsemeyerek kendi bildiğinizi yapma eğiliminde olabilirsiniz. Zaman zaman gergin olabilirsiniz. Aceleci ve sabırsız davranmayın. Açık ve nesnel olmaya çalışmanız, sorunlardan kurtulmanız için çok önemli olacaktır. Düşüncelerinizin bir kısmını kendinize saklamanız, gergin ortamların kolay sakinleşmesi açısından daha doğru olabilir. İyimser tutumlarınız olabilecek problemleri anlayışla karşılamanızı sağlayacak. Kalbinizin kapısını biraz aralarsanız, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar yaşayabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanarak, adım adım ilerlerseniz beklediğniz hedeflere ulaşacaksınız. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sevdiğinize anlayış ve ilgi gösterin.

Terazi Burcu
(24 Eylül - 22 Ekim)


Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olmalısınız. Kendinizi enerjik, heyecanlı ve güçlü hissedeceksiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu, yeni başarılar kazanmanızı sağlayacak. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler. İki konuyla birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ani gelişmeler karşısında heyecanlanabilirsiniz. Başkalarının hatalarını yüzlerine vurmaktan kaçınmayın.

Akrep Burcu
(23 Ekim - 22 Kasım)


Beklediğiniz bazı sonuçların istediğiniz doğrultuda olması güven hisssetmenizi sağlayacak. Hayatınızı tamamen değiştirebilecek, beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Zaman zaman gergin olabilirsiniz. Aceleci ve sabırsız davranmayın. Maddi anlamda girişimlerde bulunurken, olayları kısa vadede ele almamanızda fayda var. İlişkilerde karşılıklı saygının önemli bir faktör olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Kalıcı ilişkilere yönelme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Çalışmalarınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz ve işlerinizi tamamlamak için çok çaba göstereceksiniz. Değişikliklere daha kolay uyum sağlayabileceksiniz. Sorunlarınızın çözümlerini bulabilmek için uzmanlara danışmaktan çekinmeyin.

Yay Burcu
(23 Kasım - 22 Aralık)


Çok önemli olmamakla beraber, etrafınızdakilerle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Sorunlarınızı gizlemek yerine, arkadaşlarınızla paylaşarak çözüm yoluna gitmelisiniz. Bir arkadaşınızın sıkıntısından doğan kısıtlamalar yaşamınızı etkileyecektir. Şu sıralar yaratıcı bir fikir ya da eşya dikkatiniz çekebilir. Olayları abartmama doğrultusunda vereceğiniz çabalar, mutlu olmanızı sağlayacaktır. Çevrenizden gizleyeceğiniz ilişkilere girebilirsiniz. Bazı değişikliklere özlem duyacaksınız ancak girişimde bulunmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın bazı işleri sizi gereğinden fazla uğraştırarak, kısıtlı olan zamanınızı boşuna sarf etmenize sebep olabilir. Yerinizde saymayın. Harekete geçmelisiniz.

Oğlak Burcu
(23 Aralık - 20 Ocak)


Akıl ve mantığınızı toplum için faydalı işlere yorarken, kendi ihtiyaçlarınızı ihmal etmemelisiniz. Normal zamanlarda fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir. Yaratıcı fikirleriniz etrafınızdakilere hayat verecektir. Biraz daha sevgi ve anlayışla davranmanız gereken bir dönemdesiniz. Hayatınızı tamamen değiştirebilecek, beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Güzel ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle iletişim sağlayabilirsiniz. Açık olmanız ve pozitif enerjiniz bugün size önemli bir kapı açabilir. Etkileneceğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu
(21 Ocak - 19 Şubat)


Harcamalarınızda kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Anlık arzularınız maddi anlamda sizi sarsabilir. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. Sorunlarınızla yüzleşmeli ve ne istediğinize karar vermelisiniz. Olaylara karşı gergin tutumlar alabilir ve çevrenize karşı kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz. İyimser tutumlarınız olabilecek problemleri anlayışla karşılamanızı sağlayacak. Kendinize olan güveninizin yükselişe geçtiği bir dönemdesiniz. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz. Üstleriniz, sorumluluk bilincinizin farkına varıp sizi daha önemli görevlere kaydırabilirler.

Balık Burcu
(20 Şubat - 20 Mart)


Eski bir arkadaşınızdan alacağınız haberler ilginç olabilir. Eskiye dair bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Küçük ayrıntıları kaçırmamaya ve yeni bir alanda yatırım yapmamaya dikkat etmek sizi karlı çıkaracaktır. Bugün gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir. Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık davranacaksınız. Sevgilinizden uzun süredir duymak istediğiniz sözleri arka arkaya duyacaksınız. Karşılığını alamayacağınız bir işi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün işlerden uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.​
 
Üst