Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  19 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :ıslık: :ıslık:

  Sevgili Koç,
  Aşırı iyimserlikten dolayı başınız derde girebilir ve çevrenizdeiyimserliğinizden yararlanmak isteyen bazı kötü niyetli kimseler olabilir. Size bazı değersiz şeyler satmaya kalkışabilirler. Ayrıca aldığınız mallarınbozuk ya da işe yaramaz çıkması da olasıdır. Bu dönem ne derece güvenirsenizgüvenin kimseye borç vermemelisiniz. Vereceğiniz borçların bir daha geridönmemesi ihtimali oldukça yüksektir.


  Sevgili Boğa,
  Duygusal ilişkiler yüzünden gereksiz yere üzülebilir ve önemsiz şeyler içinküsebilirsiniz. Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız ya dahoşunuza gitmiyecek haberler aldığınız için moraliniz bozulabilir. Çeşitliduygusal kırıklıklar ve moral bozuklukları yüzünden girilmemesi gerekenilişkilere girme eğilimlerinde olmanız olasıdır. Çevrenizde bu tip ilişkilergeliştirmek için gerekenden çok imkan bulunacaktır.


  Sevgili İkizler,
  Bu dönem son derece şanslı ve aktif olmanız olasıdır, aşırı heyecanduyabilir ve hislerinize kapılarak haraket edebilirsiniz. Eğer siz birkadınsanız bu dönem büyük bir ihtimalle Başak burcundan olabilecek birerkeğe duygusal olarak bağlanabilir ve kendinizi yoğun bir aktivite içindebulabilirsiniz. Bu ilişki sizi fizik olarak tatmin etmeyebilir fakatduygusal olarak son derece hoş anlar yaşamanız olasıdır.


  Sevgili Yengeç,
  Bu dönem sizin için en olumsuz ilişkiler ateş grubu erkekleriylegirebileceğiniz duygusal yakınlıklardır. Gerçi fazla bir zarar görmenizeizin vermeyecek derecede şanslısınız fakat en azından zaman olumlufırsatları kaçırabilirsiniz. Bu dönem kontrolsüz alış verişler yapmaya daeğilimlisiniz. özellikle elektronik aletler ve giyim ya da süs eşyalarıalmaya kalkıştığınız takdirde aldanabilirsiniz. Gene maddi konulardabirilerinin dolandırıcılık amacıyla size sokulması da olasıdır.


  Sevgili Aslan,
  Bu ara para konularınız kararsızdır. Bu dönem da bir çok yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yolculuklar ya sizi gereğinden çok uğraştırarakbir çok şeye engel olabilirler ya da çeşitli kaza yada aksiliklerle sizi zor durumda bırakabilir. Ya erteleyin ya da iyi seçim yapın derim.


  Sevgili Başak,
  Cömert, çok düşünceli, kapısını herkese açan ve yardımcı olmak isteyen bir yapıdasınız. Sorunlar baş gösterdiğinde çabuk ve akılcı çözümler bulmanız yakınlarınız tarafından hayretle karşılanacak. Aşk hayatınızda ise ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.


  Sevgili Terazi
  Merkür/Güneş bileşimi olumlu haberler getirebilir. Eğer siz bir erkekseniz,bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizizorlaması olasıdır. Aşırı şekilde üzerine düşerek bezdirebilirsiniz. Onunsize karşı takınacağı sıkılmış, isteksiz ya da ilgisiz tutumlar, abartılı vedengesiz davranışlarınıza sebep olabilir. Bütün bunlar sizi daha fazlabunalıma sokabilir.


  Sevgili Akrep,
  Venüs retrosu sürüyor, aşk yaşamınıza dikkat ediyor musunuz? Başladığınızişlerde rahatsız edici veya sıkıldığınız durumlar meydana gelirse ilginiziçeken, hoşunuza giden, yapmaktan zevk aldığınız bir olayla başlayacaksınız.çevrede konuşulan ve başarılarından sözü edilen bir kişi olacaksınız. Budurumda, güneşte eriyen kar gibi içinizdeki sıkıntılar eriyecektir.


  Sevgili Yay
  Meslek hayatınızla ilgili olaylar ve ilişkileriniz gündemde olacak. Aşırıısrarcı bir yapıdasınız. Bu durum kendini yanlış düşünceleri takip etmeşeklinde gösterecek. Hiç doğru yapmıyorsunuz. Sizin de yanlış bulduğunuzfakat sırf inat olsun diye savunduğunuz bu düşünceler hem size zamankaybettiriyor hem de iletişim içinde olduğunuz insanların hakkınızda yanlışdüşüncelere sahip olmasına neden oluyor.


  Sevgili Oğlak,
  Kazanç konularında planlanmış değişik düşüncelere sahipsiniz. Herkesçeuygulanır fikirleriniz sayesinde hem siz kazanacak hemde beraber olduğunuzinsanlara ne derece yetenekli ve iş bilir bir kişi olduğunuzukanıtlayacaksınız. Yalnız şunu belirtmekte yarar var, yukarıda bahsedilenolumlu durumlar, herhangi bir nedenden dolayı küçük aksaklıklara maruzkalabilir. Yapacak fazla birşey yok.


  Sevgili Kova,
  Attığınız temellerin sağlam olması işlerinizdeki pürüzleri kolaycaatlatmanızı sağlayacaktır. Ve kaçınılmaz olarak bu başarılarınız çevrenizdesizin gibi olmak istteyen insanlar tarafından kıskançlık ortamları meydanagetirecektir. Hatta asılsız dedikodular çıkararak size karşı taraftoplamaları söz konusu olabilir. Bu konuda yapabileceğiniz pek fazla birşeyyok. Nasıl olsa sizi tanıyanlar sizi biliyorlar.


  Sevgili Balık,
  Ay burcunuzda. Güvenli bir yuva sizin için çok önemli olacak. Evinizle ilgileniyor hatta evinizi dışarıdan kimselere bir sanat bir sanat gösterisi gibi sunmak istiyorsunuz. Bunları yapmanız içinse doğal olarak yaşadığınız çevrenin ve maddi varlığınızın iyi olması gerekli. Hatta öyle bir şey kiyapacağınız her çalışmanın evde geçmesini istiyorsunuz ve bu konuda da diretiyorsunuz. Fakat evinizde yapmanız gereken çalışmalarla dışarıda yapmanız gereken çalışmalar çok farklı şeyler. Değil mi?

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurrlerrrr güzel bir gün olur insallaah :D
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  sağol bal pasim :D Sevgili Başak,
  Cömert, çok düşünceli, kapısını herkese açan ve yardımcı olmak isteyen bir yapıdasınız. Sorunlar baş gösterdiğinde çabuk ve akılcı çözümler bulmanız yakınlarınız tarafından hayretle karşılanacak. Aşk hayatınızda ise ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.
   
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak,
  Cömert, çok düşünceli, kapısını herkese açan ve yardımcı olmak isteyen bir yapıdasınız. Sorunlar baş gösterdiğinde çabuk ve akılcı çözümler bulmanız yakınlarınız tarafından hayretle karşılanacak. Aşk hayatınızda ise ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.  teşekkürler pasikaaa...:::)))
   
19 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım 19 Ocak günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 19 Ocak burç yorumlarınız:shootout::shootout: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz...
 2. 19 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 mart burç yorumları 19 Mart Cuma sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekleri için 19 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: 19 mart koc burcu yorumları İlişkinizdeki duygusal yoğunluk sizin bu aralar biraz kıskanç ve bencil olmanıza neden oluyor. Kontrolü elden bırakmamaya çalışın. Günlük rutin işlere olan ilgisizliğiniz, başınızı ağrıtacak gibi. Halletmeniz gereken...
 3. 19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Pazartesi günü burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerime özel burç yorumları :pasi::pasi: 19 nisan koc burcu yorumları Son günlerde kıskançlığınız had safhada. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Sevgilinizin size olan duygularının değişmesi söz konusu değil. İşinizde bir görev değişikliği söz konusu. Bu değişiklik sizin aleyhinize olacak. Önerilerinizi sakınmadan dile...
 4. 19 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  gundalik burclar 19 Ağustos 2010 Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç burcu 19 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar sabah saatlerindeki enerjiler özgür hareket edebilmenizin önüne geçici görünüyor. Yani yaşadığınız deneyimler size sıradan ve sıkıntı verici gelebilir. Düşünceleriniz belli kişi ve durumlar tarafından engellenmeye çalışılabilir. Dile getirmek...
 5. 19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 19 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 19 ekim burç yorumları 19 ekim 2011 günlük burç yorumları 19 ekim 2011 burç yorumu 19 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 19 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 19 Ekim Çarşamba gününe ait günlük burç yorumlarını...

Sayfayı Paylaş