19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 19 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 19 ekim burç yorumları 19 ekim 2011 günlük burç yorumları 19 ekim 2011 burç yorumu 19 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
19 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 19 Ekim Çarşamba gününe ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz melekler...burclar-39c.gifSevgili Koç,

Çevrenizdeki kişilerden gelebilecek olan kısıtlamalar hat safhayaulaşabilir. Sosyal ve yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde içten veaçık bir şekilde davranarak kısıtlamaları aşabilirsiniz. Aileilişkilerinizde bazı terslikler gelişebilir. Büyüklerinizle ilgili birşikayetiniz olmayacaktır. Ancak varsa kardeşleriniz ya da yakınakrabalarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Sevgili Boğa,

Fikir ayrılıklarından kaynaklanacak olan anlaşmazlıklar sırasında fazla birtepki göstermeseniz bile, bunların şuuraltına yerleşmesi mümkündür. özellikle tartıştığınız kimselerin kadın olması sizi daha dahırçınlaştırabilir. Her an intikam alma duygusu besleyebilirsiniz. Bu tutumunuzun sonuçlarını düşünerek, olaya mantıki bir çözüm bulabilirsiniz.

Sevgili İkizler,

Davranışlarınız, çevrenizdekiler üzerinde uyumsuz bir kişi izlenimibırakıyor. Mesleki alanda zihni fonksiyonlarınız oldukça kuvvetli olacaktır.Ancak siz bunu kullanmakta özgürsünüz. çünkü eğlence ve dinlenceye olandüşkünlüğünüz bu ara kendisini hissettirecektir. fakat bu tutumunuz sizinaleyhinize olabilir. Hisleriniz ve sezgileriniz kuvvetli olacaktır.

Sevgili Yengeç,

İlişkilerinizde ters giden noktalar varsa, bunları halledebilirsiniz. Sorumluluklarınıza olan bağlılığınız başarılı olmanızı sağlayacaktır.Gündemdeki işleriniz üzerinde yoğun düşüncelere dalabilirsiniz. Ancak nezaman müdahale edeceğinizin bilincindesiniz. Bunu uygularsanız sizeöncelikle maddi açıdan sonra da psikolojik olarak kazanç getirebilir.


Sevgili Aslan,

Maddi açıdan harcamalarınızın artabileceği bir dönemdesiniz. Bazı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapacağınız harcamalarda aşırıya kaçmanız söz konusu olabilir. Bunun yanında alış verişlerde karşılaşacağınız aksaklıklar da canınızı sıkabilir. Elinizden geldiğince yeni birşeyler almamaya özen göstermelisiniz. Yakınlarınızla aranızda oluşacak düşünsel farklılıklar, sizi huzursuz edebilir.
Sevgili Başak,

Kendinizi özgür ve aşkta bağımsız hissedebilirsiniz. Bir birlikteliğinizvarsa bu sorunlara neden olabilir. Sizin fikirlerinize önem verilmesiniistiyorsunuz ama başkalarınının düşüncelerine siz önem vermiyorsunuz.«ıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdanvazgeçmelisiniz. Yanlız kararsız oluşunuz ufak aksaklıklar çıkartabilir.Hatta ani fikir değişiklikleri sizi epey zorlayacaktır.
Sevgili Terazi

Güneş bugün çok olumlu. Sosyal yöndeki hırslarınız öne çıkacaktır. Fakat tüm hırslarınızı kontrol etmenizde yarar var. çünkü elinizdeki kozlarıkullanabilir ya da yanlış bir zamanlama ile gereksiz yere riskegirebilirsiniz. Bu tür aksaklıklardan dolayı canınızın sıkılmasınıistemiyorsanaz daha temkinli olmanızda yarar var.

Sevgili Akrep,

Oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Karşı cinsin bu dönemde ilgisi sizinüzerinizde olabilir. Davranışlarınızdaki neşe ve coşkunluk onların daha daçok ilgisini çekecektir. çekiciliğinizin yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Budönemdeki ikili ilişkilerinizdeki bu faaliyet başka işleriniziengelleyecektir. bu sebeple önemli gördüğünüz işleri bir yakınınızadevredebilirsiniz.

Sevgili Yay

Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size sıkı bağlarla bağlandığını hatırlatırım. İyimserliğiniz ve acıma hislerinizinartması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınızayaklaşmalarına neden olabilir. özellikle de iş çevrenizde bu konuda dikkatliolmanız gerekiyor.
Sevgili Oğlak,

Genelde bu dönem sevgi ve aşkta umduğunuzu bulabileceksiniz. çekiciliğinizin ve cazibenizin fazlalaştığı ve karşı cins ile ilişkilerinizin arttığı bu dönem sevgilinizin sizi baskı altında tutmak istemesi ve kıskanması ile gelişebilir. Olayları dengeli davranış ve mantıklı hareketlerinizle çözebilirsiniz. Onu sevdiğinizi hissettirmelisiniz.

Sevgili Kova,

Ay Neptün'le tam kavuşumda, bu size çekicilik ve güzellik verecektir. Sanatsal uğraşlara olan yatkınlığınız yeniden gündeme gelebilir. bunun dışında el becerileri gerektiren ve pratik işlerde de başarıkazanabileceğinizi unutmayın. Yaratıcılığınızı da bu devre verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz orijinal olabilir. Bunları dost ve arkadaşlarınıza açabilirsiniz. Hatta size bu konuda yardımcı olacak kimseler çıkacaktır.
Sevgili Balık,

Bu ara sosyal ilişkileriniz rahat değildir. Sosyal çevrenizde bulunan bir kadın hakkınızda bazı olumsuz söylentiler çıkmasına sebep olabilir. Hangi cinsiyette olursanız olun, hele eğer siz bir kadınsanız bir erkekle başınız derde girebilir. Bu kimse sizin ilerlemenizi istemeyen bir iş arkadaşınız olabileceği gibi, sizde gözü olan ve duygusal ilişkilerinizi kıskandışı için size düşmanlaşmış olan bir erkek de olabilir. Hangi durum olursa olsun söz konusu bir erkek olabilir, ama bu kişi duygusal ilişki içinde olduğunuz bir kimse değildir.
 
SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi

Aktif Üye
Üye
Sevgili Başak,

Kendinizi özgür ve aşkta bağımsız hissedebilirsiniz. Bir birlikteliğinizvarsa bu sorunlara neden olabilir. Sizin fikirlerinize önem verilmesiniistiyorsunuz ama başkalarınının düşüncelerine siz önem vermiyorsunuz.«ıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdanvazgeçmelisiniz. Yanlız kararsız oluşunuz ufak aksaklıklar çıkartabilir.Hatta ani fikir değişiklikleri sizi epey zorlayacaktır.

teşekkürler pasika :d040:
 
Üst