Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  19 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumu  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzce bir gün geçimenizi diliyor ve 19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Koç 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz, hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. gencfrm.comÖzgürlük sınırlarınızı gevşeterek, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bugün, sportif aktivitelere önem vermelisiniz.


  Boğa 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Sezgilerinizin; çevre koşullarınız nedeniyle yoğunlaştırdığınız duygusallıklarınıza kılavuzluk edeceği bir gündesiniz. Bu sezgilerinizi partnerinizle paylaşarak, sizi demoralize eden konulara karşı savunma mekanizmanızı arttıracaksınız. Böylece, gerçekten kafa yormamanız gereken konuların, sizi ne kadar meşgul ettiğini göreceksiniz.


  İkizler 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Günlük yaşam rotanızın gencfrm.comsizi zorlayan yol kavşaklarında çok fazla efor sarf ediyorsunuz. Çünkü, ayni anda birden fazla konulara hedefleniyorsunuz. Oysa, konsantrasyonunuzu tek bir amaca yönlendirseniz, konuyla ilgili özgüveniniz de olumlu bir şekilde artacak. Eviniz için yapacağınız alış-veriş iş stresinizi unutturacak.


  Yengeç 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınıza yeni bir boyut getireceksiniz. Sizin değişimlerinize partnerinizin farklı bir şekilde yaklaşması, bazı problemlerin oluşmasına neden olacaktır. Karşı taraftan kabul görünmeyi beklerken, zıt kutuplaşmalar içinde olmanız, sizi olumsuz etkileyebilir ve üzülmenize neden olabilir.


  Aslan 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Çevrenizle enerjilerinizi gencfrm.combirleştirerek birçok güçlüğün üstesinden gelebileceksiniz. Bugün dostlarınızın sizin için yaptıkları fedakarlıklar karşısında, duygulanabilirsiniz. Duygusal bağlarınızın; maddesel beklentilerinizle örtüşmesini sağlamak adına, başlangıçlar yapmak istiyor ve temkinli davranıyorsunuz..


  Başak 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  İçinde bulunduğunuz mekanda yapmak istediğiniz değişiklikler, birlikte yaşamınızı paylaştığınız kişilere de fayda sağlayacak. İstekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi ifade ederken çok fazla cüretkar konuşmayın fakat, nazik olmayı da unutmayın. Çünkü, bu tür konularda yanlış anlaşılabiliyorsunuz.


  Terazi 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Merakla gerçekleşmesini beklediğiniz konuda, sürecin gelişim şekli biraz da size bağlı ve elinizde sizi kesin başarıya götürecek malzeme gencfrm.comve gereçler mevcut. Ancak, bunları çok dikkatle süzgeçten geçirin. Bunu yaparken de, çevrenizdeki yakın kişileri ön plana alın. Onlar; gerekli ön bilgileri, olayın doğallığı içinde size verecekler.


  Akrep;
  Kendinize yönelteceğiniz mantıklı sorularınızla, aranızda bir türlü açıklığa kavuşmayan ve bir sır görüntüsü veren konuların ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz. Partneriniz için, ona çok özel olduğu hissini verecek ayrıcalıklı planlar yapın. Beraberce katıldığınız grup eğlencelerinde ona daha yakın ilgi gösterin.


  Yay 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Bugün Ay’ın konumu nedeniyle içseliğinize döneceksiniz.İnce hesaplar size göre değil fakat incinmek ve kırılmak istemediğiniz için, yaşamı her anlamda sorgulamak istiyorsunuz. Finans konularına daha fazla eğilim göstermeniz bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. İlişkilerinizdeki dengeyi kurmalısınız.Karşıt düşünceler içinde bocalayabilirsiniz.


  Oğlak 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Ay karşıt gencfrm.comevinizde ilerliyor. Sizin iyi niyetli ve duygusal yaklaşımlarınız partnerinizde ters algılaması sonucunda birbirinizde enerji düşüklüğü yapacaktır. Eski dostlarınızı aramalı ve onların desteklerini istemeli, bugün kendinizi güçlendirmelisiniz. Pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Bugün farklı bir aksiyona ihtiyacınız var.


  Kova 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Bugün planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz dahilinde gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün yaşayacaksınız.


  Balık 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
  Güçlü hafızanız iletişim konusunda harikalar yaratmanıza neden oluyor. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı, sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz. Bugün Ay, yaşam evinizde ilerlerken, toplumsal hırslarınızı ön plana çıkarıyor ve olayları kendi düşünce biçiminize göre şekillendirmekle başarıyı yakalayacaksınız.


   
19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

  19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 19 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı bilinçaltı rahatsızlıklara açıksınız. Asabi gerginlikleriniz olabilir ve biraz sakarlaşabilirsiniz. Eğer bazı sağlık...
 2. 5 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  5 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  5 haziran günlük buç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün umduğunuzdan güzel geçmesini diliyor ve 5 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün parasal açıdan şanslı bir gündesiniz. Yeni işlere teşebbüs edebilir ve üstlendiğiniz her işi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Eğer çalışan bir Koç’sanız...
 3. 12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  12 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bu gün anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. İki gün süreyle...
 4. 26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 26 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 26 Haziran 2013 Koç Burcu Yorumu Bu gün ve yarın hatalara ve belki de küçük kazalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Bu gün sosyal yaşamınız oldukça aktif. Başkalarına...
 5. 19 Mart 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  19 Mart 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  19 mart günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 19 mart 2014 günlük burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gönüllerince bir gün diliyor ve 19 Mart 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 19 Mart 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da...

Sayfayı Paylaş