Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  19 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  19 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 19 haziran perşembe burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 19 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Balık,

  Bugün canınızı sıkan olaylar ve yaklaşımlarınız üzerine düşünme eğilimindesiniz. Olayları ve tavırlarınızı tekrar ve tekrar gözden geçireceksiniz. Tabi derin düşünmenizin size faydaları dokunacak. Ancak değiştiremeyeceğiniz kişiler ve durumlar olduğunu kabullenmek sizi inanılmaz rahatlatacak. Huzurlu ve hafiflemiş olacaksınız.

  Sizi eleştiren veya küçük duruma düşürmeye çalışan kişilere kendi üslubunuzla ya da yöntemlerinizle tepki göstermek zorunda hissedebilirsiniz. Ancak, hiç o yollara sapmaya tenezzül etmemenizde fayda var.

  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Kova,

  Bugün yeni başlangıçlar ve niyetler konularında hareketlilik gözüküyor. Yenilenmek adına yaptığınız planlara son şeklini verebilirsiniz. Öğleden sonra fiziksel açıdan oldukça hareketli geçecek. Görünüşünüzü, imajınızı değiştirme konusunda fikir alışverişi yapabilirsiniz. Yenilik arayışınız beraberlik alanında da kendini gösterebilir.

  Dikkat!: Yanıltıcı gezegen etkileri belli aletlerin, cihazların ya da konuların tamir edildikten sonra düzelebileceğine ya da uzmanlık gerektiren bir pozisyonun sezonluk bir stajyer ya da çırak yardımıyla doldurulabileceğine olan inancınızı arttırabilir. Belki de olabilir, ama çok çok dikkatli olmalısınız.

  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Oğlak,

  Kaynaklarınızı büyütme konusu bugün de önemli ve öncelikli olacak. Fikirlerinizi ve hedeflerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Gün içinde destekler konusunda güzel fırsatlar var. Yapacağınız görüşmeler size zihinsel açıdan oldukça katkı sağlayacak. Projeleriniz ve ek kazanç arayışlarınız için faydası dokunacak tavsiyeler alabilirsiniz.

  Kızgınlıkla ani tepkiler verebileceğiniz ve çok özel ve güzel planları hızla harcayabileceğiniz günlerdesiniz. Acele etmeden hareket etmeli ve düşünerek tepki vermelisiniz.

  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Yay,

  Son derece hareketli bir gün geçirmeye hazır olun. Güne başlarken planlarınızı mutlaka gözden geçirmelisiniz. Teknik detaylara özellikle dikkat edin. Çünkü daha sonra vaktiniz olmayabilir. Yazışma ve görüşmeler konusu adeta tavan yapabilir. Fikir paylaşımları, yeni hedefler ve yeni yaklaşımlar geliştirmeniz için çok yararlı olacak.

  Bazı kişilerin otoritenizi sarsmaya çalıştığını veya size meydan okuduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, elinizde delil olmadan harekete geçmemenizde fayda var.

  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Akrep,

  Sabah saatlerinde pek evden dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. İç sesinizi dinleyip, özellikle evinize ve kalıcı yatırımlarınıza dair planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Öğleden sonra planlarınızı somutlaştırmak için uygun fırsatlar çıkabilir. Aile fertlerinizden bu konularda bazı yardımlar almanız mümkün gözüküyor.

  Belli bir teklif ya da önerinin değerlendirmesini yaparken gerçekçi olmanızda fayda var. Üzerinde yoğunlaşılan plan veya projeler sonuna kadar detaylandırılmayı gerektiriyor.

  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Terazi,

  Günün başında iş ve zihinsel çalışmalarınız öne çıkıyor. Fikirlerinizi ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Öğleden sonra çevrenizle olan paylaşımlarınız artacak. Hareketli ve konuşkan bir gününüzdesiniz. Zevklere ve eğlenceye öncelik vereceksiniz. Borsa gibi hızlı yatırım araçlarından kazanç elde edebilirsiniz. Harcamalarınızda artış var.

  Ekip çalışmalarına veya grup aktivitelerine uyum göstermeniz gerekebilir. Şikayet etmeden veya eleştirmeden devam etmeniz ilerlemenizi kolaylaştıracaktır.

  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Başak,

  Bugün plan ve projelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Projelerinizi daha geniş bir bakış açısıyla değerlendirmeli, özellikle teknik detaylarda daha dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla fikir paylaşımında bulunmak işlerinizi hızlandırabilir. Öğleden sonra daha yorucu bir tempo içine girebilirsiniz. Tatlı bir yorgunluk yaşayacaksınız.

  Değiştirici ve dönüştürücü olaylar ve gelişmeler konuyla ilgili herkesi etkileyeceği için, yapacaklarınızı, düşünce ve eğilimlerinizi diğerlerine de aksettirmenizde fayda var.

  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Aslan,

  Güne daha sakin ve sessiz başlayabilirsiniz. Davalar ve anlaşmazlık barındıran işlerinize odaklanabilir, çözüm arayışında olabilirsiniz. Bu durum hareketli öğleden sonranızı sizin için daha verimli ve etkin kılacak. Sorunlu işlerinizi teker teker çözebileceksiniz. Açık iletişiminiz beraberlik konusunda da olumlu etki yaratacak.

  Gelişen günler içerisinde girişimlerinize ve isteklerinize uygun şekilde hareket edebilecek ve ilerleme sağlayacak durumda olabileceksiniz. Şimdilik sabırlı olmalısınız.

  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Yengeç,

  Bugün ortak para durumları ve alacaklarınızla ilgili konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle öğleden sonra bu konularda yoğun bir görüşme ve konuşma trafiğiniz olabilir. Ancak bu görüşmelere başlamadan önce yeni projelerinizi farklı bir bakış açısıyla tekrar ele almanız gerekebilir. Sabah saatlerini bu işe ayırmanız fark yaratabilir.

  Sizi tatmin etmeyen veya keyif vermeyen iş, anlaşma, ilişki veya iş birliklerini sonlandırabilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmek isteyeceğiniz günler.

  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili İkizler,

  Bugün öğlene kadar zihinsel çalışmalara ağırlık verecek ve masanızın başından pek ayrılmayacaksınız. Ancak öğleden sonra oldukça hareketli olacaksınız. Yeni insanlarla tanışma ve fikir paylaşımları yapabilirsiniz. Öğrenme ve keşfetme konuları öne çıkabilir. Sınırlarınızı aşmak isteyebilirsiniz. Seyahat planlarınız değişebilir.

  İş birliği içerisine gireceğiniz veya anlaşma yapacağınız kişilerin kapasitelerini hafife alıyor ya da gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Bu kişileri yeniden değerlendirmenizde fayda var.

  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Boğa,

  Kariyer hedeflerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. İşe dair projelerinizde fikir paylaşımları yapmak için son derece uygun bir gündesiniz. Yalnız üstlerinizle konuşmadan önce hedefleriniz ve projeleriniz ilgili değerlendirmelerinizi tamamlamamış olmanız gerekiyor. Öğleden sonra hareketli geçebilir. Bürokratik işlerinizi halledebilirsiniz.

  Bazı konularda kurallara uygun oynayarak yol alabilir veya yan yollardan ya da kuraldışı oynayarak ilerleyebilirsiniz. Seçtiğiniz yol veya yöntem çevreniz ya da çevrenizle ilişkilerinizi etkileyebilir.

  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 19 Haziran 2014 Perşembe  Sevgili Koç,

  Bugün sabah saatlerinde işe dair projelerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle teknik detayları ve kullanmayı düşündüğünüz yeni teknolojileri bir kere daha değerlendirmenizde fayda var. Öğleden sonra başkalarından destek görmeniz daha kolay olabilir. Düşünce paylaşımları plan ve projelerinizi zenginleştirebilir.

  Bazı konularda ısrarcı olma eğiliminde olabilir veya bazı kişilerin üzerine gidebilirsiniz. Mantık olarak haklı olsanız bile, bu tavrın hiç de hoş olmayan yan etkileri ve karşı tepkileri de olabilir. Gözönünde bulundurmanızda fayda var.
   
19 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 13 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bugününüzün umduğunuzdan güzel geçmesi dileğiyle 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden...
 2. 19 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  19 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  19 eylül günlük burç yorumları, 19 eylül perşembe günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili melekler, gününüzü hoş bir şekilde geçirmeniz dileğiyle 19 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 19 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen...
 3. 5 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  5 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  5 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 5 haziran 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 5 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu İçinde bulunduğunuz koşulları...
 4. 12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 12 haziran günlük burç yorumu, 12 haziran 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor, 12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük...
 5. 26 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  26 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  26 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 haziran 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 26 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. 26 Haziran 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu Düşüncelerinizde ısrar etmeyi yeğlediğiniz gün içinde kişisel başarınızın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz....

Sayfayı Paylaş