Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  19 Kasım Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 19 Kasım burç yorumlarınız :dil::dil:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Sizi iyimser ve güvenli kılan gelişmeler sürmekte. Ufkunuzu genişletebileceğiniz olaylar öne çıkabilir. Yeni kişilerle bir araya gelmeniz ve düşüncelerinize zenginlik katmanız mümkün. Farklı şeyler öğrenerek yaratıcılığınıza renk katabilirsiniz. Hayata daha geniş açıdan bakabilmek bu dönem çok önem kazanıyor. Yeni yerler ve konular size değişik kapılar açabilir.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Ortaklaşa konuların ön plana çıkması ile planlarınızda değişiklikler söz konusu. Yeni yatırım planları ve borç alacak konuları sizi alternatif arayışlara itebilir. Özellikle maddi konularda daha ılımlı olmanız gerekecek. Başkalarının kaynaklarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak tek başına hareket etme olasılığınız az. Bu alanda bazı mücadeleler dikkat çekebilir.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Ortaklaşa konulara ve anlaşmalara dikkat çeken gelişmeler var. Bu dönem yeni ortaklıklar yolu ile ilerleme elde edebileceksiniz. Fakat son dönemdeki yaptıklarınıza daha eleştirel bir gözle bakmanız lazım. Ortağınız ya da ilişkilerinizden çok şey öğrenebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizde zihinsel uyuma önem vermeniz gereken günler geçireceksiniz.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Ortaya çıkan pek çok iş sizi fazlasıyla yoruyor. Zaman alan konular ve işte zihinsel çalışmalar öne çıkabilir. Kişisel düzeninizi yeniden toparlamalı ve dağınık olmamalısınız. Zira detaylı konular üzerinde titizlikle durmanız gerekecek. İş ortamındaki olumlu değişiklikler ile yeni teknikler kullanarak ilerleme elde edebileceksiniz.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Hayatınıza yaşam sevinci ve heves getiren güzel olaylar var. Yaratıcılığınızı öne çıkarmak ve yenilikler yapmak için fırsatlarınız olacak. Çabalarınızın sonuçları ile gurur duyacaksınız. Bugün kendinizi özgür hissettiğiniz her konu size keyif verebilir. İçinizden geldiği gibi davranarak gevşeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda sizi cesur ve hareketli kılan gelişmeler öne çıkıyor.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Evle ilgili işleriniz tüm hızı ile sürmekte. Aynı zamanda ailevi konularda sizin ilgilenmeniz gereken gelişmeler var. Planlı hareket ederek sorumluluklarınızı aşabilmelisiniz. Zira güvenliğinizi ilgilendiren konular çözüm beklemekte. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise olumlu adımlar atabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde huzursuzluklara karşı ılımlı olabilirsiniz

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Zihinsel konularda, eğitimde daha hareketli koşullara ilerlemektesiniz. Bu alanda sizin başarılarınız destekleyen gelişmeler olabilir. Aynı zamanda düşüncelerinizle etkileyici olabilirsiniz. Eğitim hayatınızı ilgilendiren her konuda cesur girişimler yapacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkiler, komşularla ilgili konular hayatınıza uyum getirmekte.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Parasal konulara dikkat çeken gelişmeler var. Bu dönem daha sıkı çalışmalı ve birikimlerinizi artırmalısınız. Aksi halde bütçenizi zorlayan konuları çözmekte zorlanabilirsiniz. Elinizdeki maddi kaynakları korumak ise akılcı bir yol olacak. İş hayatından beklediğiniz kaynaklarda bazı mücadeleler olabilir. Harcamalarınızı kontrollü yapmaya çalışmalısınız.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Burcunuzdaki Ay sizi hevesli ve canlı kılmakta. Pek çok konuda etkinliğinizi ortaya koyabileceksiniz. İyimserliğiniz sayesinde yeni adımlar atmaya kararlısınız. Bu şartlar altında ileriye dönük planlarınıza odaklanabilirsiniz. Bu alanda size destek veren kişiler hayatınıza girebilir. Kendinize olan aşırı güveninizle risk alabilirsiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Tam olarak net olmayan durumlar söz konusu. Kafanızı karıştıran konular belirsizlikler ve riskler taşıyor olabilir. Geçmişe yönelik düşünmekten vazgeçmeli ve sakin olmalısınız. Elinizdeki işleri tamamlamaya çalışmalısınız. Bu günlerde hayata daha esnek bakmanız size iyimserlik katacaktır. İş hayatının getirdiği sorumluluklar karşısında planlı olmanız gerekecek.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Sosyal hayatın getirdiği hareketlilik öne çıkıyor. Özellikle ortaklaşa konularda daha fazla katılım ve düşünce zenginliği dikkat çekmekte. Bu alanda başkalarından daha aktif bir destek görebilirsiniz. İleriye dönük düşüncelerinizde ise değişiklikler yapmaktan yanasınız. Bu konuda ümitlerinizi tazeleyebilir ve güvenle hareket edebilirsiniz.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  İş hayatında olumlu genişlemeler ve fırsatlar dikkat çekmekte. İş temponuzun yükseldiği bugünlerde aktif çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle tamamlanması gereken işlerinizi sonuçlandırmak mümkün olacak. Kariyerinizle ilgili konulara ise öncelik vermeye başlıyorsunuz. Uzun vadeli planlarınızda başkaları ile ortak hareket etmeniz gereken konular dikkat çekebilir.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  aşkla ilgili birşey yok :D teşkler
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

  Evle ilgili işleriniz tüm hızı ile sürmekte. Aynı zamanda ailevi konularda sizin ilgilenmeniz gereken gelişmeler var. Planlı hareket ederek sorumluluklarınızı aşabilmelisiniz. Zira güvenliğinizi ilgilendiren konular çözüm beklemekte. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise olumlu adımlar atabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde huzursuzluklara karşı ılımlı olabilirsiniz


  hayırlısını
   
 4. nilkay

  nilkay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  74
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
19 Kasım Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Kasım Günlük Burç Yorumları

  19 Kasım Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir tatil düşünüyorsunuz. Bu...
 2. 22 Kasım Burç Yorumları

  22 Kasım Burç Yorumları

  22 kasım burç 22 kasım burç yorumları 22 Kasım Pazar günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun meleklerim 22 Kasım günlük burç yorumları :tik: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın...
 3. 26 Kasım Burç Yorumları

  26 Kasım Burç Yorumları

  26 kasım burç Sevgili melekler arefe gününde sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 26 Kasım burç yorumlarınız :cah: Koç Sevgili Koç, bugün önsezileriniz mantığınızdan daha iyi işleyecek. Ay, yenilikçi Uranüs ile etkileşimde olduğundan beyin cimnastiği yapmak...
 4. 27 Kasım Burç Yorumları

  27 Kasım Burç Yorumları

  27 Kasım 2009 Kurban Bayramının ilk gününde burç yorumlarınız neler diyor meleklerim merak ediyorsanız buyrun :cah: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Ay burcunuzda ilerlemeye başladı. Artık ne istediğinizi bilerek hareket edebilirsiniz. Bazı engellere rağmen kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kişiliğinizin güçlü yanları ile yeni başlangıçlarınıza odaklanabilirsiniz. Bu arada...
 5. 19 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  19 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  19 kasım günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 19 kasım salı günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmenizi diliyor ve 19 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.... 19 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu gün sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve...

Sayfayı Paylaş