Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  19 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 19 mayıs günlük burç yorumu  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, 19 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz..
  < Konu Resmi..>
  19 mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu

  İşinizin eğlenceli taraflarını ve sağladığı kişisel avantajları görmeye çalışın. Herkes için verdiğiniz mücadelenin aslında bireysel bir tarafı da olmalı. Ön planda olmanız gereken bir gün. Arkadaş bildiğiniz insanlar ortak hedefe kim önce varacak yarışına girebilir.
  19 mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu

  Evim gibisi yok diyerek bazen dışarıda farklı güzellikler yaşama şansını kaçırabiliyorsunuz. Bugün sizin için aksiyon dolu olabilir. İşte bazı tartışmalara girme riskiniz var. Eninde sonunda bugünün biteceğini ve patron olduğunuz mekâna döneceğinizi bilmek sizi rahatlatabilir.
  19 mayıs 2013 İkizler Burcu Yorumu

  Yeni fikirler ve sorunlara farklı çözümler üretmek için sadece bakış açısı değişikliği ve cesur olmak yeterli. Size yabancı olan düşüncelere açık olmanız hayatınızı kolaylaştırabilir. Kısa bir yolculuk söz konusu olabilir. Yakın dostlarınızla fikir birliği sağlamakta zorlanacaksınız.
  19 mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu

  Eğer maddi bir sıkıntınız varsa çözümü eşinizle üretebilirsiniz. Bu konuda hemen kesenin ağzı açılmayabilir ve size biraz kök söktürebilir ama sonuçta konuyu her yönüyle görmesini sağlarsanız diyecek lafı kalmaz. Bu dönem zaten bir başkasıyla para mücadelesi içindesiniz.
  19 mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu

  Siz de eşiniz de taviz vermeye yanaşmazsanız bu çatışma uzar gider. Aslında oldukça fedakâr ve sevgiyi koşulsuz veren tavrı, çevrenizdeki insanlara gösteriyorsunuz. Aynısını eşinize de yansıtmanıza hiçbir engel yok. Siz, onu uzlaşmaya çekecek bir tarz sergilemelisiniz.

  19 mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu

  Para ve aşkta karşılaşabileceğiniz riskleri görmekte zorlanabilirsiniz. Kafanızı kuma gömmek işe yaramaz. Etrafa görmek amaçlı bakmanız gerekiyor. Sağlık adına bir uğraşınız olacak. Beklenmeyen olayları yaşamaktansa sağlıklı olmak adına bir şeyler yapabilirsiniz.
  19 mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu

  Arkadaşlıklar ve dostluklar hayatınızı güzelleştiriyor ama asıl olanın aileniz ve yuvanız olduğunu gösteren olaylar yaşayabilirsiniz. Risk almak ve bir iş için gönüllü olmak isteyebilir-siniz. Bu konuda çevrenizden beklenen destek maalesef pek gelmeyecek gibi görülüyor.
  19 mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu

  Neşenizi çevrenize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Aslında iletişim becerilerinizi kullansanız ve çevrenizi devreye soksanız çok rahat üstesinden gelebileceğiniz sorunlar olacak. Ailesel meseleler sizi yoracak. Evdeki çatışmayla dışarıya gülen yüz göstermek gerçekten de çok zor.

  19 mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu

  Planladığınız seyahat veya eğitim için bazı pürüzlerden kurtulmanız gerekiyor. Siz olayın sadece keyif tarafındaysanız sorunu kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Bu kez isteğinize ulaşmak her zamankinden fazla emek gerektiriyor. Neler yapabileceğinizi gösterin yeter.  19 mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu

  Birileri sizin dişinizle tırnağınızla ortaya çıkardığınız şeylerin peşine düşmüş. Vermemekte direniyorsunuz. Çok haklısınız. Ama acaba aynısını siz de karşı tarafa yapıyor olabilir misiniz? Kazandığınızla yetinmeyi becerirseniz size ait olana uzanan eller de geri çekilebilir.  19 mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu

  Sevgiyi yeteri kadar paylaşamadığınız bir dönemdesiniz. Bugün aklınız fikriniz eşinizde olacak. Gerçek duyguları karşılıklı olarak dile getirememenin hırçınlığı sizin yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Niyetiniz iyi ama bunun tam tersini yansıtırsanız anlaşmazlıklar olur.

  19 mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu

  Gün içinde yaptıklarınızla takdir edilmek ve sonuçtan keyif almak istiyorsunuz. Bunu bulamayınca da içten içe yaptığınız fedakârlıkların karşılık bulmadığını düşünüp kızgınlık duyuyorsunuz. Oysa ilgi odağınızı biraz kaydırabilensiz. Arkadaşlarla buluşma sizi rahatlatabilir.


   
19 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  19 mayıs burc 19 mayıs burç yorumu burç yorumları günlük yorumları günlük Bugün sizi neler bekliyor melişler....Aşk hayatı bugün nasıl geçecek..iş hayatında bugün sizi neler bekliyor.Maddi durumunuz nasıll..İşte burcunuzun 19 Mayıs yorumları Koç (21-03/20-04) Açık ve samimi konuşmak başka, kırıcı ve patavatsız olmak başka. Aklınızdan geçenleri herkese olduğu gibi aktarmanız yüzünden...
 2. 19 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, bütün burçların yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 19 Mayıs burçlar ve yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Uzun vadeli işler için uygun bir zemin düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan konunun özelliğini tam olarak araştırmalısınız Bugün Ay’ın konumu, size detaylar ve gerekli alt yapı için, bazı ip uçları sunacaktır...
 3. 19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

  19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 19 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı bilinçaltı rahatsızlıklara açıksınız. Asabi gerginlikleriniz olabilir ve biraz sakarlaşabilirsiniz. Eğer bazı sağlık...
 4. 5 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  5 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  5 mayıs günlük burç günlük burç yorumları 5 mayıs 2013 günlük burç Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel güneşli pazar gününün en iyi şekilde geçirmenizi diliyor ve 5 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... 5 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler...
 5. 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 12 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunun bu güneşli gününde eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi diliyor ve 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. İş arkadaşlarınız...

Sayfayı Paylaş