1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  19 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  19 Nİsan Salı gününe ait burç yorumlarınız kızlar.. Koç Burcunda Bugün
  Seyahat planlarınızla ilgili bazı talihsizlikler yaşanabilir. Beklenmedik biçimde ortaya çıkacak bazı aksaklıklar veya daha önce farkında olmadığınız engeller projelerinizle ilgili endişelerinizi arttırabilir. Kendinizi mistik konulara vererek bu tip endişelerden kurtulabilirsiniz.


  Boğa Burcunda Bugün
  Katılacağınız sosyal aktiviteler dahilinde sürprizler yaşayabilir ve başkalarının yapması gereken işleri üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklık gerektiren çalışmalarda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşamüstü uzaktan gelen bir haber sizi sevindirebilir.


  İkizler Burcunda Bugün
  İşinizle ilgili ortaklık gerektiren bir noktada hoşunuza gitmeyecek sürpriz gelişmeler olabilir. Eğitim ve kişisel gelişim konularıyla ilgili projeler geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Akşamüstü, ortaklık konularını içeren hedeflerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.


  Yengeç Burcunda Bugün
  Sağlıkla ilgili olarak uzak bir yerden alacağınız haber sizi üzebilir. Ayrıca yakın çevrenizden beklediğiniz desteği görememek de sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Akşamüstü, ikili ilişkileriniz üzerine yoğunlaşacaksınız. Sevdiğinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.


  Aslan Burcunda Bugün
  Neşeli geçirebileceğiniz, dışarı çıkıp gezebileceğiniz bir gün. Bununla birlikte başkalarından beklentilerinizin karşılıksız kalması sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Riskli harcamalardan uzak durmanız gereken bir gün. Akşamüstü sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.


  Başak Burcunda Bugün
  Aileniz ve evinizle ilgili konular yine gününüzü meşgul edecek ve ihmal ettiğiniz bazı işleri halletmek durumunda kalacaksınız. İkili ilişkiler alanında yaşayacağınız sürpriz bir gelişme sizi üzebilir. Akşamüstü biraz rahatlıyorsunuz, çocuklarınızla dışarı çıkıp biraz gezip eğlenmek isteyebilirsiniz.


  Terazi Burcunda Bugün
  Bilgi ve eğitim konularıyla ilgileniyorsunuz. Sizi bu alanlarda geliştirecek aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir veya beklenmedik formalitelerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


  Akrep Burcunda Bugün
  Parasal konulara dikkatinizi vermeye devam ediyorsunuz. Sabah saatlerinde risk içeren harcamalardan uzak durmalısınız. Akşamüstü yakın çevrenizden haber alabilir ufak gezintilere çıkarak kafanızı biraz dağıtabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir.


  Yay Burcunda Bugün
  Sabah saatlerinde burcunuzda olan Ay, yine özgürlük arayışınızı ön plana çıkartacak. Bu durum, aileniz yahut ev hayatınızla ilgili sürpriz bir gelişmeyle çelişebilir ve sizi zorlayabilir. Akşamüstü, para konuları ve harcamalar üzerinde yoğunlaşacaksınız.


  Oğlak Burcunda Bugün
  Sabah saatlerinde yakın çevrenizle ilgili alacağınız haberler biraz üzebilir. Parasal konularda da sıkıntılar yaşanabilir. Bu gelişmeler sizde hayal kırıklığı yaratıp karamsar bir hava içine soksa da, akşamüstü Ay’ın burcunuza geçmesiyle kendinize güveniniz yerine gelecek ve iyi hissedeceksiniz.


  Kova Burcunda Bugün
  Dışarı çıkmak ve yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak arzusu duyuyorsunuz. Bunun yanında hayal gücünüz de oldukça güçleniyor. Birçok ilginç etkinliğe katılabilir veya bunları bizzat düzenleyebilirsiniz. Ancak parasal konularda sizi üzecek beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Akşamüstü karamsar bir havada olacak, biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz.


  Balık Burcunda Bugün
  İş yaşamınızla ilgili konular sizi huzursuz etmeye devam ediyor. Hedefleriniz ve gerçekleştirmek istedikleriniz açısından beklenmedik bazı gelişmeler yaşanabilir ancak kendinizi karamsarlığa kaptırmayın çünkü akşamüstü keyifli olacaksınız. Dostlarınızla buluşup iyi vakit geçirebilirsiniz.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürler :)
   
19 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Nisan Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, hareketli ve yoğun bir gün sizi bekliyor. İş evinize geçen Ay'ın enerjisiyle her anınız günlük işlerle dolu olacak gibi görünüyor. Sabırsız bir ruh hali içinde olabilirsiniz, iş ortamınızdaki ilişkilere dikkat edin. Boğa Sevgili Boğa, yaratıcılığınızın yüksek olduğu ve kalıpların dışına çıkabildiğiniz bir gündesiniz. Medya, hukuki konular, yüksek öğrenim ya da yurt...
 2. 19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Pazartesi günü burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerime özel burç yorumları :pasi::pasi: 19 nisan koc burcu yorumları Son günlerde kıskançlığınız had safhada. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Sevgilinizin size olan duygularının değişmesi söz konusu değil. İşinizde bir görev değişikliği söz konusu. Bu değişiklik sizin aleyhinize olacak. Önerilerinizi sakınmadan dile...
 3. 19 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 ocak burç Güne burç yorumlarınızı okuyarak başlamak isteyen melekler için 19 Ocak 2011 günlük burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Bugün, ailevi sorunlarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Duygusal yönlerinizi ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyor ve çevrenizde farklı bir tablo ile tanınıyorsunuz. Bastırdığınız duygularınızı paylaşma ihtiyacı içinde olduğunuz için, sevdikleriniz sizi...
 4. 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunuzun mükemmel geçmesi dileğiyle 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 19 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Beklenmedik tessadüfler güzel sonuçlar getirebilir. Bugün maddi konularda bazı düzeltmeler yapmanız...
 5. 19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  19 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 19 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir haftasonu diliyor, 19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş