Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  19 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  19 Nİsan Salı gününe ait burç yorumlarınız kızlar..
  Koç Burcunda Bugün
  Seyahat planlarınızla ilgili bazı talihsizlikler yaşanabilir. Beklenmedik biçimde ortaya çıkacak bazı aksaklıklar veya daha önce farkında olmadığınız engeller projelerinizle ilgili endişelerinizi arttırabilir. Kendinizi mistik konulara vererek bu tip endişelerden kurtulabilirsiniz.


  Boğa Burcunda Bugün
  Katılacağınız sosyal aktiviteler dahilinde sürprizler yaşayabilir ve başkalarının yapması gereken işleri üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklık gerektiren çalışmalarda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşamüstü uzaktan gelen bir haber sizi sevindirebilir.


  İkizler Burcunda Bugün
  İşinizle ilgili ortaklık gerektiren bir noktada hoşunuza gitmeyecek sürpriz gelişmeler olabilir. Eğitim ve kişisel gelişim konularıyla ilgili projeler geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Akşamüstü, ortaklık konularını içeren hedeflerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.


  Yengeç Burcunda Bugün
  Sağlıkla ilgili olarak uzak bir yerden alacağınız haber sizi üzebilir. Ayrıca yakın çevrenizden beklediğiniz desteği görememek de sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Akşamüstü, ikili ilişkileriniz üzerine yoğunlaşacaksınız. Sevdiğinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.


  Aslan Burcunda Bugün
  Neşeli geçirebileceğiniz, dışarı çıkıp gezebileceğiniz bir gün. Bununla birlikte başkalarından beklentilerinizin karşılıksız kalması sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Riskli harcamalardan uzak durmanız gereken bir gün. Akşamüstü sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.


  Başak Burcunda Bugün
  Aileniz ve evinizle ilgili konular yine gününüzü meşgul edecek ve ihmal ettiğiniz bazı işleri halletmek durumunda kalacaksınız. İkili ilişkiler alanında yaşayacağınız sürpriz bir gelişme sizi üzebilir. Akşamüstü biraz rahatlıyorsunuz, çocuklarınızla dışarı çıkıp biraz gezip eğlenmek isteyebilirsiniz.


  Terazi Burcunda Bugün
  Bilgi ve eğitim konularıyla ilgileniyorsunuz. Sizi bu alanlarda geliştirecek aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir veya beklenmedik formalitelerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


  Akrep Burcunda Bugün
  Parasal konulara dikkatinizi vermeye devam ediyorsunuz. Sabah saatlerinde risk içeren harcamalardan uzak durmalısınız. Akşamüstü yakın çevrenizden haber alabilir ufak gezintilere çıkarak kafanızı biraz dağıtabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir.


  Yay Burcunda Bugün
  Sabah saatlerinde burcunuzda olan Ay, yine özgürlük arayışınızı ön plana çıkartacak. Bu durum, aileniz yahut ev hayatınızla ilgili sürpriz bir gelişmeyle çelişebilir ve sizi zorlayabilir. Akşamüstü, para konuları ve harcamalar üzerinde yoğunlaşacaksınız.


  Oğlak Burcunda Bugün
  Sabah saatlerinde yakın çevrenizle ilgili alacağınız haberler biraz üzebilir. Parasal konularda da sıkıntılar yaşanabilir. Bu gelişmeler sizde hayal kırıklığı yaratıp karamsar bir hava içine soksa da, akşamüstü Ay’ın burcunuza geçmesiyle kendinize güveniniz yerine gelecek ve iyi hissedeceksiniz.


  Kova Burcunda Bugün
  Dışarı çıkmak ve yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak arzusu duyuyorsunuz. Bunun yanında hayal gücünüz de oldukça güçleniyor. Birçok ilginç etkinliğe katılabilir veya bunları bizzat düzenleyebilirsiniz. Ancak parasal konularda sizi üzecek beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Akşamüstü karamsar bir havada olacak, biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz.


  Balık Burcunda Bugün
  İş yaşamınızla ilgili konular sizi huzursuz etmeye devam ediyor. Hedefleriniz ve gerçekleştirmek istedikleriniz açısından beklenmedik bazı gelişmeler yaşanabilir ancak kendinizi karamsarlığa kaptırmayın çünkü akşamüstü keyifli olacaksınız. Dostlarınızla buluşup iyi vakit geçirebilirsiniz.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürler :)
   
19 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Nisan Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, hareketli ve yoğun bir gün sizi bekliyor. İş evinize geçen Ay'ın enerjisiyle her anınız günlük işlerle dolu olacak gibi görünüyor. Sabırsız bir ruh hali içinde olabilirsiniz, iş ortamınızdaki ilişkilere dikkat edin. Boğa Sevgili Boğa, yaratıcılığınızın yüksek olduğu ve kalıpların dışına çıkabildiğiniz bir gündesiniz. Medya, hukuki konular, yüksek öğrenim ya da yurt...
 2. 19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Pazartesi günü burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerime özel burç yorumları :pasi::pasi: 19 nisan koc burcu yorumları Son günlerde kıskançlığınız had safhada. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Sevgilinizin size olan duygularının değişmesi söz konusu değil. İşinizde bir görev değişikliği söz konusu. Bu değişiklik sizin aleyhinize olacak. Önerilerinizi sakınmadan dile...
 3. 19 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, bütün burçların yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 19 Mayıs burçlar ve yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Uzun vadeli işler için uygun bir zemin düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan konunun özelliğini tam olarak araştırmalısınız Bugün Ay’ın konumu, size detaylar ve gerekli alt yapı için, bazı ip uçları sunacaktır...
 4. 19 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 19 Eylül pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 19 eylül burç yorumları 19 eylül 2011 günlük burç yorumları 19 eylül 2011 burç yorumu 19 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Hergün olduğu gibi bugünde günlük burç yorumları ile karşınızdayız melekler...Haftanın ilk günü 19 Eylül Pazartesi gününe burç yorumlarını bu yazımızda...
 5. 19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 19 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 19 ekim burç yorumları 19 ekim 2011 günlük burç yorumları 19 ekim 2011 burç yorumu 19 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 19 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 19 Ekim Çarşamba gününe ait günlük burç yorumlarını...

Sayfayı Paylaş