Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün gerçekçi ve dengelisiniz. İnsanlarla iyi iletişim içindesiniz. Bu arada size bir çok yeni haber ulaşabilir ve öğreneceğiniz bazı şeyler sizi sevindirebilir. Sevmediğiniz birisinin kötü bir durumda olduğu haberini de alabilirsiniz. Karşı cinsin istek ve düşüncelerini sezgisel olarak anlayıp, gereken karşılığı verebilecek yapıdasınız. Gelecek için hazırlık ve plan yapabilmek için iyi zamandasınız. Gerçekçisiniz. Her tür alım satımda şansınız açıktır. Konuşma ve ikna gücünüz yüksektir. Yararlı kontaklar kurabilirsiniz. İçki, kumar veya benzeri şeylerden uzak durmalı ya da en azından ölçüyü elden kaçırmamalısınız.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kaabiliyetine sahipsiniz fakat bugün aynı zamanda sizin için duygusallık herşeyden ön planda olabilir. Kafanız fantazilerle dolu olabilir diğer konular size sıkıcı gelebilir. Bu yapınızın sadece hayalde kalacağını da sanmamalısınız. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından da oldukça şanslısınız. Aslında, iyi kullanıldığı takdirde yapıcı bir dönemdesiniz. Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da bir süredir istediğiniz bir şey için alış veriş yapmayı düşünüyorsanız bugün çok uygundur.


  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Bir konuda karar vermeniz gerektiği takdirde çok dikkatli düşünmelisiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca aşırı derecede bağımsızlık arzularına sahipsiniz. Bunun için de her bedeli ödemeye hazırsınız. Zihinsel olarak çok daha güçlü ve çabuk karar verebilir yapıda olacaksınız. Konuşma ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olabilir. Önemli konumlardaki insanlara istedikleriniz kabul ettirebilir, her türlü desteği sağlayabilirsiniz. Elinizdeki, sizi uğraştıran herşeyi başarıyla tamamlayıp, ileriye yönelik planlar yapabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün duygusal ilişkilerinizde egoistleşme meylindesiniz. Eğer siz evli bir insansanız aileniz ya da eşinizin ailesi yüzünden evlilik ilişkileriniz zorlaşabilir. Bekarsanız, istediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir. Etkilemeyi düşündüğünüz kimselerin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfetmeniz olasıdır. Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz. Yakınlarınızın tavsiyelerini yabana atmayın. Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos


  Bugün maddi konularla ilgili olması ihtimali yüksek olan bir başarı kazanacak veya birşeyler elde edeceksiniz. Bu durumun çevrenin kıskançlığını çekmesi ihtimali de güçlüdür. Arkanızdan düşmanca tutumlara girilebilir. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Bugünlerde istirahat düzenizi korumanız ve düzenli beslenmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz yakılarınızın sizin için hazırladıkları bir süpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün bu insanları arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu arada mektupla ya da telefonla size ulaşacak süprizlerle dolu ilginç haberler alabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Olayları kontrolünüz altında tutmak yönünde tavrınız bugün pek işe yaramayabilir. Çalışkanlığınız ve kendinize hakim tutumunuzla pek çok şeyi halledebilir ama bazı engeller zaafa düşme tehlikesi getiriyor. Ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyacanlandırabilir. Bu dönemde yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir. Herşeyi hislerinizle değerlendirme meylinde olabiirsiniz.Moralinizi fazla bozmazsanız ilerde durumu toparlamanız mümkün olabilir. Çevredende baskı geldiği takdirde bir patlama yapmamanız çok zor olur. Dikkatli olmalısınız. Sözlerinize dikkat etmezseniz sonradan pişman olabileceğiniz kayıplarınız olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bugün bazı birikmiş işleri yoluna koymanız gerekiyor. Bundan kaçınmamanız tavsiye edilir. Yakın olduğunuz bazı kimselerden bir şeyler saklamanız mümkündür. Genel bir isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz. Hayatınızda önemli bir değişikliği gerektiren olumlu bazı durumlarla karşılaşabilr ve fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yalnız bütün bunlar bazı şeylerden vazgeçmenizi gerektirebilir. Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Sebepsiz bir asabi geriliminiz olabilir. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Bazı işler zannettiğiniz gibi ilerlemeyip tepetaklak gidebilirler. Konsantrenizi dağıtmamalısınız. Önemli konumlara gelmenizin söz konusu olması mümkündür. Yakın çevrenizde bir hastalık olabilir. Bu durumun üzerinde dikkatle durulması gerekiyor. Arkadaşlarınızdan gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir. Uzakta yaşayan ve sevdiğiniz kimselerden sizi şaşırtan ve sevindiren haberler alabilirsiniz. Oldukça önemli bir karar vermek ya da tercihte bulunmak durumunda kalmanız olasıdır. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız yapabileceğiniz en kötü şey başkalarından fikir danışmanız ya da herşeyi aşırı akılcı şekilde tartmanızdır.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün birçok alanda şansınız oldukça yüksek. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik değeri olan kararlar almanız olasıdır. Dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmanız, dargın olduğunuz kimse yoksa yeni dostlar edinmeniz mümkündür. Sabah saatleriyle öğlen arasında, çevrenizdeki kimselerin ard niyetli düşünce ve tutumları sizi, onların hakkında yeniden değerlendirme yapmak zorunda bırakabilir. Bugün alacağınız teklifleri iyi değerlendirmeniz, kendinizi veya karşınızdaki kimseyi yanıltmadan samimi olarak tartmanız ve cevap vermeniz gerekiyor. Duygusal ilişkileriniz de bugün için sizi üzecek gelişmelere açıktır. Bazı konularda ciddi sözler verebilir, yeni bilgiler edinebilir ve yeni yeni projeler için kafa yorabilirsiniz. Aslında verimli fakat asabi durumunuzun oldukça gergin olduğu bir gündesiniz.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Gerek fiziksel gerekse duygusal olarak iki uç arasında olmabileceğiniz bir gündesiniz. Biran kendinizi son derece canlı ve yüksek morale sahip hissederken, bir saat sonra büyük bir yorgunluk ya da bedbinlik içinde olabilirsiniz. Bu durumu göz önünde bulundurarak uzun sürebilecek olan yorucu işlere hiç teşebbüs etmemeniz daha doğru olabilir. Birden fazla işi aynı anda yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün sizin için yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma günü olabilir. Bütün yapmanız gereken kendi insiyatifinizi kullanarak ve kimseden bir yardım veya teşvik beklemeden harekete geçmektir. Gününüz sakin başlayıp son derece hareketli devam edebilir. Kendinizi yorgun ya da morali bozuk hissediyorsanız bilmelisiniz ki, bunlar çabuk geçecek şeylerdir. Başarı kazanmaya, yeni fikirler edinmeye, birşeyler elde etmeye ve çekişmeli durumlarda üstün gelmeye uygun bir dönemdesiniz. Duygusal ilişkileriniz için de şanslı bir gündesiniz. Eğer duygusal ilişkilerinizde bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişki gerçekleştirebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Rekabete dayalı durumlardan kaçınmanız lazım. Mücadele edebilecek gücünüz yok sayılır. Son derece heyecanlı, karışık ve bir saat sonra ne olacağı belli olmayan bir gündesiniz. Çevrenizdeki herşey yüzseksen derece değişiklik gösterebilir. Telaşlı ve karışık fakat kötü olmayan bir gün. Bazı konularda yanlış düşünceler içinde olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz ve sizi seven kimseleri hatalı yargılamanız olasıdır. Olayların üzerine direk olarak gitmeniz herşeyi daha çok çıkmaza sokmaktan başka işe yaramaz. Bazı şeyleri değerlendirdiğiniz takdirde bir çok şeyin daha rahat hale gireceğini göreceksiniz.


   
  Son düzenleme: 20 Temmuz 2012
19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan...
 2. 13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor...

  13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde...
 3. 20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

  20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün bazı dostlarınız size, fazla önem...
 4. 5 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Yıldızınız Neler Söylüyor Acaba Bugün?...

  5 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Yıldızınız Neler Söylüyor Acaba Bugün?...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün maddi alanda...
 5. 14 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Bakalım Yıldızınız Neler Söylüyor Bugün...

  14 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Bakalım Yıldızınız Neler Söylüyor Bugün...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Her zamankinden...

Sayfayı Paylaş